تولید تبلیغات برای کمپین های نمایش سایت تبلیغات تولیدی شامل ایجاد تبلیغات، ایجاد صفحات فرود و تنظیم ساختار کمپین است. کار زمانی به بهترین شکل پیش می رود که موارد به ترتیب زیر تکمیل شوند

نمایش سایت تبلیغات تولیدی
نمایش سایت تبلیغات تولیدی

در ادامه با انواع روش های نمایش سایت تبلیغات تولیدی آشنا می شوید.

کمپین های تبلیغاتی نمایشی باید تبلیغات متنی و تصویری را اجرا کنند. از آنجایی که هر دو نوع باید حاوی پیام‌های یکسانی باشند، با ایجاد متن تبلیغاتی شروع شود و سپس کپی را برای توسعه تبلیغات تصویری به طراحان تحویل دهید.

یک چالش بزرگ برای طراحان ایجاد تبلیغات در مجموعه ای با اندازه های مختلف تبلیغاتی است، بدون از دست دادن ثبات تصویر و پیام. با این حال، برای اینکه تبلیغات در تمام وب‌سایت‌ها در شبکه‌های نمایش به بینندگان دسترسی پیدا کند، اندازه‌های تبلیغات متعدد ضروری است.

برای اینکه صفحات فرود تبدیل ایجاد کنند، باید دقیقاً مرتبط با تبلیغاتی باشند که ترافیک را به سمت آنها هدایت می کند. به همین دلیل است که تبلیغات نمایشی باید قبل از صفحات فرود ایجاد شوند (هر تبلیغ در کمپین باید یک پیام منحصر به فرد داشته باشد).

معمولاً فرآیند خلاقیت با نوشتن محتوا برای سرفصل‌ها، متن، فراخوان‌ها به اقدام و سایر عناصر متنی آغاز می‌شود. سپس، طراحان آگهی را به یک صفحه قدرتمند بصری با طرح‌بندی منطبق با بهترین شیوه‌ها برای بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) و تجربه کاربر (UX)  تبدیل می‌کنند. هنگامی که کار طراحی کامل شد، توسعه دهندگان سپس صفحه فرود طراحی شده را به یک صفحه وب تبدیل می کنند.

هنگامی که کار خلاقانه برای تبلیغات و صفحات فرود کامل شد، ساختارهایی را می توان برای کمپین های متنی، هدف گذاری سایت/مدیریت شده، و هدف گذاری مجدد راه اندازی کرد. این کار شامل راه اندازی یا بهینه سازی تنظیمات حساب، تنظیمات کمپین، ساختار کمپین، ساختار گروه تبلیغات، کلمات کلیدی (برای کمپین های متنی)، تبلیغات (متن و تصویر)، صفحات مقصد و ردیابی است.

تیم تولید تبلیغات نمایشی متشکل از کپی رایترها، طراحان و توسعه دهندگان است. بهترین نتایج از تیم هایی حاصل می شود که تحت هدایت یک مدیر تولید ماهر در فرآیندهای مدیریت کمپین و تکنیک های ارتباطی آزادانه با یکدیگر همکاری و ارتباط برقرار می کنند.

آژانس هایی با کارکنان داخلی با داشتن اعضای تیم در نزدیکی و به صورت تمام وقت کارایی را به دست می آورند. هنگام ارزیابی آژانس های مدیریت تبلیغات نمایشی بالقوه، مطمئن شوید که فرآیند تولید آن ها و همچنین کار خلاقانه آنها را ارزیابی کنید. خلاقانه ترین تبلیغات نمایشی در جهان بدون اجرای قوی تبدیل و بازگشت سرمایه ایجاد نمی کنند.

با تبلیغات کسب و کار خود در این سایت ها، مشتریان جدیدی را از مکان هایی جذب می کنید که در غیر این صورت نمی توانستید به آنها دسترسی پیدا کنید. به عبارت دیگر، این لیست برای رشد پایگاه مشتریان شما عالی هستند.

اما با وجود این همه شبکه تبلیغاتی، چگونه انتخاب می کنید که از کدام یک استفاده کنید؟ سامانه تبلیغات ملی می تواند به تمام نیازهای تبلیغات نمایشی شما کمک کند.

بررسی ۱۰ مورد از بهترین  شبکه های تبلیغات نمایشی آنلاین برای نمایش سایت تبلیغات تولیدی هستند و بهترین هزینه را برای شما به ارمغان می آورند.

Google AdSense  یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغات نمایشی در جهان است. نزدیک به 2 میلیون تبلیغ کننده و میلیاردها مشتری دارد. همچنین در هدایت ترافیک به وب سایت ها فوق العاده موثر است.

Google AdSense  به عنوان یکی از متمایزترین شبکه های تبلیغاتی در جهان، تبلیغ کنندگان خود را با استانداردهای سختگیرانه کیفیت نگه می دارد.

این استانداردهای سختگیرانه ممکن است گاهی غیرمنطقی به نظر برسند، اما این استانداردها برای اطمینان از اینکه فقط تبلیغ‌کنندگان جدی با Google AdSense درگیر می‌شوند وجود دارند.

Google  فقط با وب‌سایت‌ها سروکار ندارد. آنها همچنین  Google Ads را به برنامه‌ها و سایر برنامه‌های مبتنی بر تلفن همراه ارائه می‌کنند، بنابراین می‌توانید به بزرگترین مخاطبان ممکن دسترسی پیدا کنید.

نمایش سایت تبلیغات تولیدی
نمایش سایت تبلیغات تولیدی

برای شروع تبلیغات از طریق AdSense، فقط باید به سایت گوگل بروید و دستورالعمل های آن را دنبال کنید. سپس، باید تبلیغات باکیفیتی ایجاد کنید که کاربران را ترغیب کند تا روی سایت شما کلیک کنند.

این تبلیغات باید از همه رویه‌های استاندارد همراه با  بهترین شیوه‌های Google AdSense پیروی کنند. با رعایت هر دوی این استانداردها، مطمئناً تبلیغات برجسته ای ایجاد می کنید که مشتریان را به سایت شما می آورد.

فیس بوک با بیش از ۱ میلیارد کاربر در سراسر جهان و میلیون ها تبلیغ کننده، دارای یک شبکه نمایشی قدرتمند است که به نام شبکه مخاطب شناخته می شود.

شبکه فیس بوک نیز به استانداردهای بسیار بالایی از نظر کیفیت و مشروعیت شرکت اختصاص دارد. آنها با مطالب مربوط به بزرگسالان یا صریح سروکار ندارند و به برخی از بزرگترین برندهای کشور کمک می کنند تا به نتایج دلخواه خود برسند.

فیس بوک همچنین تبلیغات را در سراسر شبکه گسترده ای از برنامه ها و رسانه های غیر وب سایت ارائه می دهد. به طور کلی، این یک راه عالی برای دسترسی شما به مشتریان بالقوه با استفاده از حافظه پنهان گسترده اطلاعات کاربر فیس بوک است.

به علاوه، اگر قبلاً در فیس بوک تبلیغ می کردید، انتقال به استفاده از شبکه مخاطبان آنها باید نسبتاً ساده باشد.

اگر شما قبلاً دستورالعمل‌های مشابه تبلیغات فیس‌بوک را دنبال می‌کردید فقط باید  اندازه‌ها  را متناسب با مشخصات رسانه تبلیغاتی که می‌خواهید استفاده کنید و تغییر دهید.

mMedia یکی از بهترین شبکه های نمایش برای شرکت هایی است که تازه وارد این نوع تبلیغات شده اند. حداقل سرمایه گذاری برای تبلیغ کنندگان ندارد، به این معنی که می توانید با حداقل ۲۰ دلار شروع به کار کنید.

در حالی که ممکن است این سرمایه گذاری نتایج خیلی خوبی برای شما به همراه نداشته باشد، هنوز هم از نظر تئوری می توانید آن را انجام دهید.

این بدان معناست که  حداقل سرمایه‌گذاری واقعی شما همان چیزی است که شرکت‌های دیگر در صنعت شما برای تبلیغات خاصی پیشنهاد می‌دهند.

اما حتی اگر بخواهید بر یک نوع تبلیغ برای یک نوع مشتری تسلط داشته باشید، باز هم می‌توانید با سرمایه‌گذاری کمتر از متوسط ​​در  mMedia، نتایج عالی را ببینید.

Apple Advertising  یکی از پیشروترین تبلیغ کنندگان صفحه نمایش موبایل است.

این تا حدی به این دلیل است که اپل بزرگترین فروشگاه برنامه جهان را کنترل می کند. به این معنی که آنها می توانند با گنجاندن تبلیغات، کسب درآمد را برای توسعه دهندگان خود آسان کنند.

این سیستم ساده به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پول دربیاورند و همچنین به شما این امکان را می دهد که به طور مداوم به مشتریان جدیدی دست پیدا کنید که ممکن است هرگز نام وب سایت شما را نشنیده باشند.

علاوه بر آن، Apple Advertising  دارای یک سیستم مناقصه و هدف گذاری بصری است که به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد انتخاب کنند و انتخاب کنند که چگونه می خواهند تبلیغات خود را نشان دهند.

به طور کلی، این یک سیستم بسیار کنترل شده است که تبلیغات را تقریباً منحصراً در برنامه های تلفن همراه نمایش می دهد.

Adknowledge  ممکن است به اندازه برخی دیگر از شبکه های تبلیغاتی نباشد، اما هنوز هم راهی عالی برای دستیابی به مشتریان جدید است.

نقطه فروش اصلی Adknowledge تطبیق پذیری است. این به کسب و کارها اجازه می دهد در سایت های ویدیویی، شبکه های اجتماعی و برنامه های تلفن همراه تبلیغ کنند.

آنها همچنین سیستم اختصاصی خود را برای اندازه گیری علاقه مشتری دارند، به این معنی که شما می توانید به سرعت، به راحتی و  با دقت  کاربران را در جمعیت شناسی مشتری خود هدف قرار دهید.

یاهو ممکن است به اندازه یک موتور جستجو محبوب نباشد، اما همچنان دارای یک شبکه نمایش قوی است که هر ماه به میلیون ها کاربر دسترسی پیدا می کند.

همچنین دارای یک سیستم هدف گیری است که مشتریان بالقوه را بر اساس جغرافیا و سن، در میان طیف گسترده ای از عوامل جمعیتی دیگر می سنجد.

موتور جستجو ممکن است به بزرگی گوگل نباشد، اما همچنان یک گزینه مقرون به صرفه و مناسب برای دستیابی به مشتریان جدید است.

نمایش سایت تبلیغات تولیدی
نمایش سایت تبلیغات تولیدی

برای مطالعه ادامه مقاله به آدرس زیر مراجعه فرمایید

نمایش سایت تبلیغات تولیدی

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!