یکی از بزرگ‌ترین مشکلات و دردسرهای کسب‌وکارهای شراکتی، که به مانعی در راه توسعه و پیشرفت آن‌ها تبدیل می‌شود، به دنبال مدیریت مالی است. مشکلی که با یک درگاه پرداخت اشتراک به‌راحتی قابل حل است!زرین پال که همیشه پیشگام در زمینه پرداخت بوده و تلاش کرده است تا همگام با فناوری جهانی ایده‌ها و امکانات مناسب با کسب وکارهای ایرانی ارائه می‌دهد، در جدیدترین نوآوری خود با مشکل دیرینه‌ای کسب‌وکارهای شراکتی رفته است. و با ایجاد یک درگاه پرداخت خاص، روند مدیریت مالی این کسب و کارها را روشن و آسان کرده است. لطفا تا پایان همراه ما باشید.

پیش از صحبت درباره درگاه پرداخت اشتراکی، ابتدا در مورد درگاه پرداخت صحبت کنیم. درگاه پرداخت اینترنتی، یک ابزار تجارت الکترونیکی است که می‌تواند تراکنش‌های مالی را برای کسب‌وکارهای مجازی یا فراهم کند.

پروسه کار درگاه پرداخت بدین صورت است که مشتری از مراجعه به فروشگاه اینترنتی و انتخاب کالا یا خدمت مدنظر خود، روی دکمه خرید کلیک کنید و صفحه پرداخت می شود. در این مرحله، مشتری اطلاعات حساب خود (شامل شماره کارت، رمز دوم، CVV2 و تاریخ آنضای کارت) را در فرم مربوطه وارد کرده و روی دکمه پرداخت کلیک کنید. حساب فروشنده (که در اصطلاح پذیرنده نامیده می‌شود) واریز می‌گردد.

این روزها که خرید اینترنتی در حال فراگیر شدن است و به‌تدریج جایگاه خود را در میان کاربران ایرانی اینترنتی اینترنتی پیدا می‌کنند، از یک درگاه مناسب استفاده می‌کنند و مطمئن هستند که می‌توانند باعث افزایش فروش محصولات یا خدمات اینترنتی شوند.

معمولاً درگاه‌های پرداخت به دو نام واسط و مستقیم می‌شوند اما منظور از این دو چیست؟ از درگاه واسط استفاده کرده اند. اما اگر بعد از کلیک بر روی دکمه پرداخت، مستقیما وارد صفحه پرداخت اصلی (صفحه پرداخت بانکی) شده و هیچ صفحه واسطی به آنها نشان داده شده است که درگاه پرداخت مستقیم استفاده کرده اند.

زرین‌پال برای افزایش نرخ تراکنش‌های موفق نهایی، به تمامی کاربران خود درگاه پرداخت مستقیم ارائه می‌دهد و پرداخت‌ها را بعد از کلیک بر روی دکمه پرداخت به صفحه پرداخت بانکی (به پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک پاسارگاد و ..) هدایت می‌کند و هیچ صفحه‌ای در این میان به آنها نشان نمی‌دهد. از این نظر هیچ تفاوتی میان استفاده از درگاه پرداخت زرین‌پال و سایر روش‌های دریافت مستقیم درگاه وجود ندارد (دریافت از PSP ها). تنها تفاوت استفاده از خدمات زرین‌پال در سریع‌تر بودن و آسان‌تر بودن فرآیند دریافت درگاه پرداخت و همینطور خدمات ارائه‌شده در زرین‌پال است.

همانگونه که در ابتدای این یادداشت توضیح دادیم یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کسب‌وکارهای شراکتی، مدیریت مالی و تقسیم درآمد بین شرکا است. این مشکل، در کسب‌وکارهای اینترنتی می‌تواند پررنگ‌تر شود، همچنین باعث ایجاد اختلافات ریز و درشت شود. و از درگاه پرداخت اشتراکی خود رونمایی کرد.

درگاه پرداخت اشتراکی زرین پال، که با نام تسهیم شناخته می‌شود، بهترین روش برای مدیریت کسب‌وکارهای مالی شراکتی است و می‌تواند حاصل فروش محصولات یا خدمات را در سهام‌های ثابت یا تغییر میان شرکای تقسیم کرده و به صورت شخصی به حساب هر یک از آن‌ها واریز شود. کند.

درگاه پرداخت اشتراکی زرین پال (تسهیم)، ویژگی‌های جذاب و منحصربه‌فرد است که برخی از مهم‌ترین موارد آن عبارتند از:

شفافیت، مهم‌ترین پیش‌نیاز ایجاد حس اطمینان است. سرویس تسهیم زرین پال با شفاف‌سازی فرآیند فروش و تقسیم درآمد بین شرکا به ایجاد و تقویت حس اطمینان از میان آن‌ها می‌شود و از بروز اختلافات ریز و درشت ناخواسته جلوگیری می‌شود.

در این سرویس امکان تقسیم و تسهیم درآمد حاصل از فروش یک محصول یا خدمت، به‌صورت کلی یا جزئی بین شرکای وجود دارد. برای مثال ممکن است

با استفاده از سرویس تسهیم زرین پال، مدیریت امور مالی کسب و کارها میان شرکای تجاری آسان و بی‌دردسر خواهد بود.

درگاه پرداخت هزینه زرین پالس پس از پرداخت پول توسط سرمایه، سهام شرکای مختلف را تفکیک کرده و به حساب آن‌ها اضافه می‌کند. با این اتفاق، تسهیم درآمد میان شرکا در لحظه اتفاق خواهد افتاد.

به‌علاوه، این امکان وجود دارد که برای شرکای‌های مختلف یکسان یا تغییرات در نظر گرفته شود تا همه‌چیز برای مدیریت سیستمی درآمد حاصل از مهیا باشد.

سرویس تسهیم زرین پال، ساده‌ترین و شفاف‌ترین راه فروش در میان شرکای‌های مختلف است. اما این تنها دلیلی نیست که باعث شود ما از این سرویس را به شما پیشنهاد کنیم.تعرفه استفاده از سرویس تسهیم 0% است. این مطلب، به این معنی است که زرین پال هیچ کارمزدی را بابت ارائه سرویس تسهیم از پذیرندگان خود نمی‌کند.

در تسهیم ثابت، به ازای فروش هر درصدی محصول ثابتی که از پیش تعیین شده است، به‌حساب شرکای تجاری واریز می‌شود. در مقابل، تسهیم شناور برای مدیریت امور مالی با شرکایی است که درصدهای محصول از محصولات متفاوت به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

این موارد باعث می شود که ما از سرویس تسهیم زرین پال به صاحبان کسب وکارهای شراکتی، بازارگاه ها، فروشگاه سازها، ربات های تلگرامی، سرویس های ابری و پلتفرم های برنامه نویسی و اجرای پیشنهادی استفاده کنیم. درگاه پرداخت اشتراکی زرین، توسط بیش از 500 مورد استفاده از پذیرنده مورد استفاده قرار گرفته است که این مورد، خود را به منزله‌ی پالایشی ارزیابی می‌کند بر کارآمدی و اثربخشی روش ابتکاری زرین پال برای تقسیم سود میان شرکای مختلف است.

درگاه پرداخت اشتراکی تنها خدمت ارائه شده توسط زرین پال نیست. زرین پال، اولین درگاه واسط پرداخت در کشور است که از حوزه پرداخت الکترونیک را پوشش می‌دهد.

در این قسمت، نگاهی به خدمات دیگر ارائه شده توسط زرین پالایش انداخت:

زرین لینک، یک درگاه پرداخت به‌فرد برای فروشگاه‌های موجود بر روی شبکه‌های اجتماعی است. اگر از اینستاگرام به‌عنوان ابزار کسب‌وکار خود می‌کنید یا یک کانال تلگرامی برای فروش محصول یا انجام تبلیغات، با استفاده از لینک زرین، می‌توانید برای مشتریان خود ساده‌تر انجام دهید.

زرین پال، در این سرویس خود به شما امکان ایجاد یک لینک اختصاصی برای هر محصول یا خدمت را می دهد. تنها کافی است لینک ایجاد شده را در اختیار خریدار قرار دهید تا از این طریق به واریز وجه و نهایی خرید خود اقدام کنید.

به جز درگاه پرداخت اشتراکی، امکان ساخت درگاه پرداخت اینترنتی نیز در زرین پال میسر است. با استفاده از درگاه پرداخت زرین پال یک مسیر خرید آسان و مطمئن پیشروی مشتریان شما خواهد بود و در نتیجه میزان فروش افزایش خواهد یافت.

زرین کارت یک کارت بانکی متصل به شبکه‌ی شتاب است که تمام ویژگی‌ها و امکانات یک حساب بانکی را در خود دارد. پذیرندگان زرین پال، با دریافت کارت زرد می‌توانند از تعرفه‌های کارمزدی کمتر در روزهای عادی و رایگان در سه‌شنبه‌های طلایی بهرمند شوند.

در صورتی که قصد دارید شماره حساب بانک‌های مختلف را به شماره‌ی شبا بنویسید، زرین پالایش را به شما کمک کند. دریافت شماره شبا در زرین پال بسیار ساده است و کاربران تنها با چند کلیک می‌توانند شماره‌ی حساب یا شماره کارت مدنظر خود را به شماره‌ی شبا تبدیل کنند.

منبع:https://itresan.com/376304

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!