یکی از مشکلات رایجی که بازاریابان دیجیتال با آن مواجه می‌شوند می‌توانند فضای ذخیره‌سازی کافی برای سازماندهی‌هایی را داشته باشند که حین کار به آن نیاز دارند. بازاریابی شغلی دیجیتالی است که به‌شدت به داده‌هایی مانند اطلاعات ارائه شده، تجزیه و تحلیل وب‌سایت‌ها و .. متکی‌ است و فروشگاه‌های دیجیتالی دیجیتال همزمان بر روی پروژه‌ای انجام می‌دهند که به همین دلیل ذخیره‌سازی و سازماندهی داده‌ها به صورت ایمن و کارآمد برای هر دیجیتال دیجیتالی ضروری است. در این مقاله ابری قصد داریم فضای ذخیره‌سازی را به عنوان ابزار مناسب برای سازماندهی حجم زیادی در مکانی امن و قابل دسترس معرفی کنیم.

اگر شما یک بازاریاب دیجیتال مبتدی را ذخیره کنید شاید استفاده از فضای‌سازی ابری در ابتدا کمی سخت به نظر برسد. اما زمانی که با کاربردها و استفاده از فضای ذخیره‌شده ابری در عملیات روزمره خود آشنا شوید، تغییرات مثبت و سهولت در انجام کارهای روزانه خود را داشته باشید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا دقیق تر به انتخاب ذخیره سازی ابری برای بازاریابان دیجیتال بپردازیم:

بازاریابان دیجیتال نیازمند فضای ذخیره‌سازی بسیاری هستند زیرا باید ویدئوها، تصاویر و اسنادی با حجم بالا را ذخیره کنند. با ذخیره‌سازی ادامه این فایل‌ها در دستگاه‌های محلی، به‌زودی با استفاده از این فایل‌ها می‌توان نتیجه گرفت زیرا این فایل‌ها فضای زیادی را می‌سازند و می‌توانند در عملکرد دستگاه‌هایی مانند رایانه‌ها یا موبایل‌های شما تأثیر بگذارند. ازاینرو، سرمایه‌گذاری در فضای ذخیره‌سازی ابری گزینه‌های بهتری نسبت به سرمایه‌گذاری در سایر ابزارهای ذخیره‌سازی به‌نظر می‌رسد. به این دلیل ابزارهای ذخیره‌سازی شده، بیشتر برای اینکه گران‌ها در معرض خرابی آن‌ها هستند، همیشه وجود دارد و در صورت بروز یک آسیب ممکن است کل اطلاعات مهم شما از بین برود باشد. همچنین با وجود ابرها شدن در مورد امنیت اطلاعات خود، زیرا از طریق رمز پایان به پایان محافظت می‌شود.

اشتراک‌گذاری سریع و آسان فایل‌ها، باعث افزایش بهره‌وری بازاریابان دیجیتال می‌شود. چراکه با ورود به این حرفه شما می‌بایست فایل‌های بسیاری را با افراد، اعضای تیم و همتایان خود در پروژه‌های مختلف به اشتراک بگذارند. برای مثال، فرض کنید می‌بایست چند نمونه کار طراحی شده برای پروفایل شبکه‌های اجتماعی یکی از مشتریان خود را از طریق یک طراح گرافیک دریافت کنید.

در چنین شرایطی، باید فرآیند انتقال فایل‌های بسیاری مانند لوگوی برند مشتری، فایل‌های محتوایی و نمونه‌های طراحی‌شده بدون هیچ گونه دردسری انجام شود. فضای ذخیره‌سازی ابری این امکان را در اختیار می‌گذارد تا خیلی از مشکلات موجود در این فرآیند حذف و در زمان صرفه‌جویی شود.

همچنین، بازاریابان دیجیتال داده‌های زیادی را از منابع مانند کمپین‌های PPC، کمپین‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، ابزارهای تحلیلی و پلتفرم‌های مختلف دیگر جمع‌آوری می‌کنند. مدیریت پروژه‌ها، ذخیره‌سازی و مدیریت چنین پایگاه‌داده‌ای باعث ایجاد چالش‌های کاری برانگیز می‌شود، اما می‌توان از منابع مختلف در یک مکان جمع‌آوری، ذخیره‌سازی، تجزیه‌وتحلیل و در نهایت نتیجه‌گیری به ابرها کمک کرد.

ذخیره‌سازی داده‌های گران‌بها و باارزش شما در دستگاه‌های مشابه رایانه‌های محلی و سایر ابزارهای جانبی تضمین‌کننده هیچ گونه خطر امنیتی. زیرا احتمال خرابی دستگاه و ازدسترفتن اطلاعات همیشه وجود خواهد داشت.

اما اگر قصد دارید یک راه‌حل‌سازی ذخیره‌سازی ابری برای ذخیره و مدیریت فایل‌های مهم خود انتحاب کنید، دیگر نگران باشید و امنیت داده‌های خود نباشید.

شما هر چهقدر هم تلاش کنید نمی‌توانید ابزارهای ذخیره‌شده کاملاً رمزنگاری شده و ایمان دیگری را پیدا کنید. اما ابردهندگان فضای ذخیره‌سازی برای حفظ اعتبار خود موظف با استفاده از آخرین فناوری‌های امنیتی برای ایمن نگه‌داشتن داده‌های موظف خود هستند.

انطباق با نیازهای مشتریان راحت وظیفه‌ی دایمی هر بازاریاب دیجیتال است و این مسئولیت لحظه‌ای شما را نمی‌گذارد. این‌رو، راه‌حل ذخیره‌سازی تصمیم‌های ابری را انتخاب کنید که به نظر می‌رسد زیرا به کمک آن‌ها می‌توانید در هر زمان، از هر نقطه‌ای و با دستگاه‌های مختلف مانند لپ‌تاپ، موبایل به پایگاه‌های داده‌های خود دسترسی داشته باشید.

فرض کنید با خانواده و دوستان خود در تعطیلات هستید. اما مشتری شما فوراً به یک فایل نیاز دارد. در صورت داشتن اتصال اینترنتی خوب و استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری، می‌توانید فایل‌های موردنیاز را تنها در چند دقیقه ارسال کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب ذخیره سازی ابری خود را با استفاده از باز کردن استفاده کنید، فایل ها را جستجو کنید و آن را با اطلاعات به اشتراک بگذارید. بله، به همین راحتی!

دسترسی از راه دور توسط سایر دستگاه‌های ذخیره‌سازی نیز مقدور است اما نیاز به کار بیشتر برای راه‌اندازی و نگهداری آن‌ها دارید.

علاوه بر این، ابرها به طور مداوم به‌روز می‌شوند و دسترسی به یکپارچه و بدون دردسری به همه داده‌های مهم شما می‌دهند. اگر تصمیم به راه‌اندازی NAS یا Network Attached Storage باشد، باید در آینده زمان زیادی از زمان خود را شناسایی کنید.

راه‌حل‌های ذخیره‌سازی ابری روش مقرون‌به‌صرفه برای کسب‌وکارهای کوچک یا متوسط ​​است. شرکت‌های بزرگ و بسابقه که معمولاً از آخرین تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته در پروژه‌های خود بهره‌مند هستند، کسب‌وکارهای کوچک به چنین ابزارهایی دسترسی ندارند.

مقرونبه‌صرفه بودن راه‌حل‌های ذخیره‌سازی ابری به دسترسی کاربران به هر نقطه جغرافیایی کمک می‌کند. همچنین ارائه‌دهندگان خدمات ابری این امکان را به شما می‌دهد تا خدمات خود را به صورت سفارشی و باتوجه‌به بودجه و نیاز خود انتخاب کنید.

ویژگی های معرفی شده در این مقاله ویژگی های بسیار جذاب در اختیار کاربران قرار می دهد. به همین دلیل ابرها در حال تبدیل شدن به یکی از ابزارهای ضروری بازاریابان دیجیتال در دنیا هستند و آن‌ها را به یک گزینه ذخیره‌سازی غیرقابل‌انکار می‌کند. اگر تا امروز تجربه‌ای استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری نیست، پیشنهاد می‌کنیم از لینک زیر پاداسپیس را دانلود کنید.

برای دانلود پاداسپیس به این لینک مراجعه کنید

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!