نرم افزار انتخاب رشته کنکور برای تمامی گروه های کنکور علمی از: تجربی، انسانی، هنر، زبان های خارجی و ریاضی ساخته شده و از ویژگی های طراحی شده است. نرم افزار انتخاب رشته بر اساس درصد به احتمال زیاد داوطلبین را در کلیه کد رشته های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش به طور درصدی اعلام می کند. در ادامه همراه ما باشید تا از نحوه کارکرد نرم افزار تخمین رتبه کنکور بیشتر بدانید.

نرم‌افزار انتخاب رشته کنکور برای مرتب کردن کد رشته محل‌های دفترچه انتخاب رشته در نظر گرفته شده است تا کلیه داوطلبان با استفاده از این نرم‌افزار تخمین رتبه‌بندی را به درستی انجام دهند. در نرم‌افزار انتخاب رشته می‌توان کلیه سهام‌هایی را که در دفترچه و شرایط آن لحاظ می‌شوند و داوطلبان را با توجه به هر فرد و همچنین مسافت و رتبه‌بندی دانشگاه انجام می‌دهند. الگوریتم طراحی شده در این نرم افزار همه نکات مهم را طبق نظر مشاورین مجرب در حوزه انتخاب رشته انجام می‌دهند، پس از آن می‌توان با آسودگی خارج شد که به واسطه نرم‌افزار تخمین رتبه کنکور می‌تواند اعتماد کند.

معرفی نرم افزار انتخاب رشته کنکور

نرم افزاری که برای انتخاب رشته کنکور انتخاب شده از دسته بندی رشته های مختلف می باشد، شما می توانید با انتخاب رشته های مورد نظر خود و رتبه هایی که در کنکور سراسری محل کسب کرده اید، رشته هایی که شانس قبولی را در آن انتخاب کنید. را مشاهده کنید.

این نرم‌افزار تا به حال، با رشته‌های محل‌هایی که داوطلبین معرفی کرده‌اند، حدوداً 86 درصد شانس قبولی شما را تضمین می‌کند، به صورت کلی نرم‌افزار انتخاب رشته کنکور، از 3 دسته‌بندی متنوع که متشکل از موارد زیر تشکیل می‌شود. عبارت است از:

o رشته محل هایی که به صورت بد بینانه در آن ها شانس قبولی دارید.

o رشته محل هایی که به صورت منطقی در آن ها شانس قبولی دارید.

o رشته محل هایی که به صورت خوش بینانه در آن ها شانس قبولی دارید.

شما پس از بررسی کد محل دانشگاه می‌توانید در بهترین دانشگاه ثبت نام کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار دقت بسیار بالای آن در پیش بینی های محل قبولی داوطلبین کنکور سراسری سال پیش بوده است. در حقيقت سازمان سازمان تعيين تا حد زيادي رشته داوطلب را از انتخاب رشته راحت كند. در ادامه قصد داریم تا به صورت کامل و جامع به بررسی و آشنایی با نرم افزار انتخاب رشته کنکور می‌پردازیم.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

در نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری سیستم داوطلبان در ابتدا رشته تحصیلی خود را انتخاب کنید که بعد از انتخاب رشته تحصیلی خود در کنکور سراسری رتبه کشوری و منطقه خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن رتبه های کشوری و منطقه ای داوطلبین می بایست اولویت بندی رشته ها و مراکز دانشگاهی را بر اساس سیستم نرم افزاری انتخاب رشته کنکور سراسری معرفی کنند.

رشته کنکور تجربی با نرم افزار انتخاب رشته

با در نظر گرفتن تعداد داوطلبین آزمون سراسری در رشته تجربی در سال های اخیر زیاد شده است، سیستم نرم افزار انتخاب رشته ایران تحصیل با مشاوره تلفنی و حضوری برای همه داوطلبین عزیز آزمون سراسری صورت می گیرد. انتخاب رشته تجربی داوطلبان بدین صورت است که در ابتدا داوطلبان به تلفنی یا حضوری با مشاوران مجموعه ایران در مسیرهای خاص و رشته موردعلاقه خود صحبت می کنند.

بعد از آن داوطلبان با کمک مشاورین مرکز با بهره‌گیری از نرم‌افزار انتخاب رشته تجربی انتخاب و علایق خود را تعیین کنند. ویرایش کننده.

نرم افزار انتخاب رشته ریاضی و انسانی

در جلسات مشاوره زمانی برای والدین تعیین خواهد شد، بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری برای داوطلبان انجام می‌شود. در انتخاب رشته های انسانی و ریاضی به این شیوه تبدیل می شود و از نرم افزار انتخاب رشته انسانی و نرم افزار انتخاب رشته ریاضی استفاده می شود. در تمام مراحل انتخاب رشته ویرایش اطلاعات انتخاب رشته به مشاورین مجرب ایران تحصیل صورت می‌گیرد.

از آنجاییکه در انتخاب رشته با نرم افزار انتخاب رشته در برخی از احتمال اشتباه وارد کردن اطلاعات وجود دارد. مشاورین ایران تحصیلی همیشه پس از انتخاب رشته مجازی به واسطه نرم افزار انتخاب رشته صورت گرفت، به یاری داوطلبین می‌آیند و برای همه بخش‌هایی که نیاز به ویرایش دارند به فرد داوطلب کمک می‌کنند، تا انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری با بالاترین ضریب اطمینان. برای قبولی داوطلبین در رشته دلخواه آن‌ها صورت می‌گیرد

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

توجه داشته باشید که از انتخاب رشته‌های آزاد برای استفاده از نرم‌افزارهای متنوعی استفاده کنید که داوطلبان باید آن را نداشته باشند، در این قسمت از مزایای کامل آن را برای شما شرح می‌دهید:

o معرفی رشته هایی که بیشترین شانس قبولی در آن ها را دارند.

o بررسی دقیق تراز و رتبه درخواستان و داوطلبان

o در نظر گرفتن سهمیه هر مبلغ

o کوتاه تر شدن مسیر انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته بر اساس درصد برای همه رشته ها

نرم افزار انتخاب رشته بر اساس درصد برای همه رشته های تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان است که به شما کمک می کند تا با بهره گیری از رتبه رتبه بندی خود وضعیت علمی داوطلب را تعیین کند و برای رشته دلخواه خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشد. سامانه انتخاب رشته ایران تحصیلی را برای کلیه داوطلبین در نظر گرفته شده تا اطلاعات قبولی 4 سوال را به صورت متوالی داشته باشید. تمامی داوطلبان برای بهره برداری از نرم افزار تخمین رتبه 1401 باید مراحل را انجام دهند که در ادامه به آن میپردازیم:

برای بهره‌برداری از نرم‌افزار انتخاب رشته درصد، در ابتدا اطلاعات کارنامه مربوطه را انتخاب می‌کنند و رشته‌های تحصیلی و منطقه خود را وارد می‌کنند، پس از وارد کردن درصدهای تخمینی خود در برابر کنکور 1401، تخمین رتبه خود را در 4 سال دریافت می‌کنند. . تلاش در رتبه بندی شده با رتبه واقعی در کنکور تطابق بیشتر داشته باشید، رتبه هر داوطلب را در رتبه کشوری و منطقه‌ای تخمین می‌زند.

هم اکنون نرم افزار انتخاب رشته بر اساس درصد در گروه های انسانی، تجربی و ریاضی داوطلب را در نظام جدید و نظام قدیم تخمین میزند. نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری درگروه ریاضی، داوطلب در زیر گروه 1، در گروه تجربی در زیر گروه های 1 و 2 در گروه های انسان و در زیر گروه های 1،3 و 5 تخمین میزند. اطلاعات قرار گرفتن در این نرم افزار برای تخمین رتبه داوطلبان مناطق مختلف است، داوطلبین سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد می توانند برای تخمین رتبه ایثارگران از این نرم افزار استفاده کنند.

نحوه کار با نرم افزار انتخاب رشته

اگر مایل هستید تا با بهره گیری از نرم افزار انتخاب رشته، رشته مورد نظر را انتخاب کنید، می بایست قبل از هرکاری، نحوه کار را به درستی آموزش ببینید. به صورت کلی شما در زمان بهره‌گیری از این نرم‌افزار، 3 کادر را مشاهده کنید، در کادر نخست می‌بایست گروه تحصیلی خود را که متشکل از ریاضی، هنر، تجربی، انسانی و زبان را انتخاب کنید، در کادر دوم باید سهمیه یا منطقه را انتخاب کنید. خود را وارد کنید که در 3 منطقه طبقه بندی شده است.

بعد از آن سهمیه خود را انتخاب کنید می‌بایست آخرین رتبه‌هایی را که کسب کرده‌اید را انتخاب کنید، گزینه‌های جست و جو را انتخاب کنید، در نهایت رشته محل‌های مورد نظر خود را با رتبه شما نمایش خواهد داد. توجه داشته باشید که تا به حال افرادی که از این نرم‌افزار بهره‌برداری می‌کنند تا 86 درصد از آن‌ها در رشته‌های معرفی‌شده، احتمال قبولی داشه و اکنون در حال تحصیل در دانشگاه مدنظر خود هستند.

اخبار پیرامون انتخاب رشته کنکور

مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی تمدید شد

بر اساس گزارش خبرگزاری مهر انتخاب رشته محل کلیه داوطلبان و استعدادهای درخشان آزمون کارشناسی ارشد رشته گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ انجام شد.

حدود 42 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد پزشکی مجاز به انتخاب رشته شده اند

بر اساس اعلام رئیس سازمان سنجش دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد رشته پزشکی امروز منتشر می شود و داوطلبان می توانند از ساعت ۱۶ نسبت به رشته اقدام کنند.

خلاصه مطلب

نرم افزار انتخاب رشته کنکوریکی از برنامه هایی است که درصد و به عبارتی شانس قبولی کلیه داوطلبین را نشان می دهد. یکی از گزینه‌های مناسب برای بررسی رشته‌هایی است که می‌توانید آن را با توجه به خود به هدف خود نزدیک کنید. این نرم‌افزار به طراحی تخصصی و تولید می‌شود تا کلیه داوطلبان و متقاضیان پیشنهادی فقط با استفاده از گروه‌های تحصیلی، منطقه‌ای، و همچنین وارد کردن رتبه در سهمیه، به آسانی رشته محل‌هایی که در آن شانس بیشتری برای شما وجود دارد، وارد شود. این صورت داوطلب قادر است تا با دقت بیشتر فرم انتخاب رشته خود را کامل کند.

کاربران گرامی برای دانلود فایل PDF در این صفحه کلیک کنید.

منبع: نرم افزار انتخاب رشته کنکور

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!