نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه اینترنتی
نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه اینترنتی

اگر صاحب یک وب‌سایت فروشگاهی هستید و می‌خواهید مدیریت کسب کنید و کارتان را با هوشمندی هر چه تمام‌تر انجام دهید و می‌خواهید حسابی هماهنگ کنید، این مقاله را از دست می‌دهید!

تاثیر وجود وب سایت بر کسب و کارها

این روزها که تجارت الکترونیکی به کمک کسب و کارها ارائه می شود، وب سایت های فروشگاهی را مشاهده می کنید که مالکان کسب و کارها هستند، برای فروش بیشتر و معرفی هر چه بهتر و محصولات بیشتر خود، طراحی می کنند. تأثیر وجود وب سایت در کسب و کار به زیاد است که می توان گفت اگر برای کسب و کار وب سایت طراحی کنید، یعنی در بیزینس حضور قدر. جالب است بدانید که شرکت شما اصلا مهم نیست؛ حتی سایت برای کارهای کوچک، مهم تر از کارهای بزرگ است.

سایت های وردپرسی و افزونه ووکامرس

ووکامرس (ووکامرس) نوعی افزونه فروشگاه ساز می‌باشد که توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی و تولید می‌شود. این افزونه امکانات را در اختیار کاربران قرار می دهد و در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد. این افزونه در دنیای تجارت الکترونیک بسیار مفید و کارآمد است. بیش از 33% فروشگاه های اینترنتی موجود در جهان، ووکامرس را به عنوان فروشگاه خود انتخاب کرده اند.

اگر میزان سود بهتر هزینه‌ها، افزایش و سود، مدیریت و کسب و کار و فروشگاه‌های اینترنتی را به شما برسانید و در زمان خود و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. ارزان‌ترین، سریع‌ترین و به صرفه‌ترین راهکار تخصصی برای این موضوع استفاده از یک فروشگاه صندوق به همراه یک نرم‌افزار صندوق فروشگاهی مورد تایید است.

موارد استفاده از نرم افزار حسابداری

همانگونه که می‌دانید، هر چه فروش و تعداد محصولات بیشتر باشد، مدیریت مالی آنها و امکان ثبت رویدادهای مالی و محصولات موجود، سخت‌تر می‌شود. بنابراین ما به یک نرم افزار حسابداری نیاز داریم تا رویدادهای خود را ثبت و گزارش کنیم.

نرم افزارهای حسابداری قادراند تا کارهای یک حسابدار را ساده کرده و برای مالکان کسب و کارها به ویژه صاحبان کسب و کارهای کوچک، این امکان را دارد تا با یک حسابدار، بخش حسابداری خود را بدون مشکل پیش برده و هزینه های کمتری را شرکت یا موسسه متحمل انجام دهد. شود.

نرم افزارهای حسابداری سنتی (قدیمی)

منظور از نرم‌افزارهای حسابداری سنتی، نرم‌افزارهایی هستند که بر روی سیستم نصب می‌شوند و در واقع با خرید DVDهای مربوطه، می‌توانیم نرم‌افزارها را نصب کنیم. نرم افزارهای حسابداری سنتی (مانند سپیدار و هلوامکانات زیادی به حسابدارن می‌دهند اما علاوه بر هزینه‌های راه‌اندازی آن، فقط روی یک سیستم نصب می‌شوند و قابلیت اتصال به وب‌سایت‌های فروشگاهی را ندارند.

مقایسه سپیدار با لاندا را بخوانید!

نرم افزار حسابداری |آنلاین| چیست؟

حسابداری ابری (یا به اصطلاح حسابداری آنلاین) یکی از مصادیق رایانش ابری است. این نرم افزارها پیچیدگی های نرم افزارهای سنتی را ندارند؛ هرجا که باشید، هر زمانی از شبانه روز می‌توانید از آن استفاده کنید، همیشه می‌توانید و می‌توانید فاکتورهای خود را به صورت آنلاین به مشتریان، حسابداران و … ارسال کنید.

امکانات اصلی نرم افزارهای حسابداری وب سایت ها

نرم افزارهای حسابداری با کاربردها و قابلیت های متفاوتی در بازار وجود دارد که باعث می شود تا در انتخاب یک نرم افزار حسابداری مختص خود، گمراه شود. همانگونه که پیش‌تر گفتیم، نرم‌افزارهای حسابداری سنتی به دلیل این که بر روی سیستم نصب می‌شوند، قابلیت اتصال به سایت‌ها را ندارند! بنابراین باید به نرم‌افزارهای حسابداری آنلاین برویم تا بتوانیم برای اتصال نرم‌افزار حسابداری به وب‌سایت خود، هزینه کمتر و قابلیت‌های بیشتری را تجربه کنیم. قابلیت‌هایی مانند:

  • هماهنگی کالاهای موجود و ناموجود در وب سایت و نرم افزار حسابداری
  • مدیریت و بروزرسانی موجودی انبار محصولات در نرم افزار حسابداری
  • ثبت سند حسابداری فروش محصولات وب سایت
  • بروزرسانی گزارش های نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری ابری لاندا

نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا، نسل جدید نرم‌افزار حسابداری بر پایه فناوری بوده است که به شما امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین، کارهای حسابداری خود را انجام دهید. ماژول‌ها و قابلیت‌های لاندا شامل:

  • دریافت و پرداخت
  • خرید و فروش
  • حقوق و دستمزد
  • گزارش های مدیریتی و عملیاتی
  • ارتباط سایت شما به لاندا

مقاله مرتبط را از دست ندهید: نرم افزار حسابداری لاندا در یک نگاه

ارتباط فروشگاه ووکامرسی به لاندا

مشتریانی که از نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا استفاده می‌کنند و فروش محصولات خود را از طریق وب‌سایت‌ها و افزونه‌های ووکامرس انجام می‌دهند، می‌توانند با ارتقاء پلن خود در لاندا، مدیریت فروشگاه مالی خود را نیز شروع کنند.

راهنمای ارتباط سایت به نرم افزار لاندا

همان که در بالا گفتیم، این امکان را به شما کاربران می دهد که با نرم افزار حسابداری اینترنتی خود را با نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا، می کنید. در زیر مقاله، توضیحات کامل ارائه شده است:

اتصال افزونه ووکامرس به نرم افزار حسابداری آنلاین لاندا

منبع: نرم افزار حسابداری آنلاین فروشگاهی لاندا

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!