خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

کابل لایتنینگ یکی از ابزارها و ملزومات موبایل های اپل است که به معنای شارژ و انتقال اطلاعات به این گوشی است که مورد استفاده قرار می گیرد. کابل لایتنینگ به کله شارژر متصل می شود و قادر است با ولتاژ مناسب انرژی را به باتری موبایل تبدیل کند. شرکت اپل حتما توصیه می‌کند از کابل لایتنینگ اصل برای شارژ کردن موبایل استفاده کنید. در ادامه به نکاتی که لازم است برای تشخیص اصل بودن کابل لایتنینگ اپل به hdmi اشاره می کنیم.

  • برای تشخیص اصل بودن کابل لایتنینگ اپل ابتدا باید جعبه و بسته بندی محصول را بررسی کنید. عباراتی Made for iPhone یا MFI مثل همیشه روی جعبه محصولات درج شده است.
  • کابل لایتنینگ اورجینال فاصله حدودی 7 اینچ (18 سانتی متر) از کلگی شارژر تا سر شارژر است. همچنین شما می توانید شماره سریال 12 رقمی را نیز روی کابل ببینید.
  • بررسی کانکتورها و خط لیزر: کانکتور و خط لیزر می تواند نشانه های خوبی برای تشخیص اصل بودن کابل باشد. کابل های اصلی از کیفیت ساخت بالاتر و مرغوب بودن مواد اولیه به طور واضح قابل تشخیص است.
  • بررسی محل اتصال لایتنینگ به آداپتور: یکی دیگر از ترفندهای تشخیص کابل لایتنینگ اپل به hdmi بررسی محل اتصال به آداپتور است. روی این محل باید عبارت Micro USB نوشته شده باشد.

کاربردهای کابل لایتنینگ اپل

کابل لایتنینگ اپل به منظور اتصال موبایل های آیفون به دستگاه های مختلف و برق شهری کاربرد دارد. به طور خاص کابل لایتنینگ اپل به hdmi به منظور انتقال تصویر از موبایل به صفحه نمایشگر و تلویزیون کاربرد دارد. کابل های لایتنینگ معمولی نیز برای شارژ کردن و انتقال دیتا کارایی دارد.

موبایل های جذاب ارائه تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا را دارند؛ اما همه می دانیم که برای تماشای فیلم و سریال نمی توان از استفاده از موبایل کرد. بنابراین کابل لایتنینگ اپل به hdmi با قدرت انتقال باکیفیت تصاویر به تلویزیون می تواند یک گزینه مناسب برای تماشای فیلم و سریال باشد.

چرا باید کابل لایتنینگ اصل بخریم؟

دستگاه های هوشمند اپل به دلیل امنیت بالای خود به هر کابل پورت یا لایتنینگی متصل نمی شوند. بنابراین برای انتقال اطلاعات به سایر دستگاه‌های لازم برای کابل‌های لایتنینگ اپل که این شرکت را تایید می‌کند و می‌تواند استفاده کند. چرا که از کابل های تقلبی با موبایل سازگار و اصلاً کار نمی کنند. برخی دیگر از کابل های لایتنینگ نیز کارکرد مناسبی ندارند و ممکن است به موبایل آیفون شما بزنند.

با خرید کابل لایتنینگ اصلی اپل دیگر نگران شارژ شارژ یا مناسب به گوشی خود نیستید و مطمئن هستید که کابلتان با تمام موبایل های سازگار قابل سازگار است. همچنین شما با خرید این کابل ها مشکل پیچ خوردن یا خراب شدن کابل را می کنید و حتی می توانید از گارانتی محصول برای تعویض آن استفاده کنید.

مشکلات استفاده از کابل لایتنینگ غیر اصل

  • دستگاه های موبایل به انتقال صحیح ولتاژ حساس اند و ممکن است کابل لایتنینگ غیر اورجینال آسیب های غیرقابل جبرانی را به آنها وارد کند. این مشکلات به سرعت CPU و دستگاه باتری شما را درگیر می کنند.
  • کابل لایتنینگ کپی به سرعت خراب می شود و دوام مناسبی ندارد.
  • این کابل ها می توانند به کلگی یا کانکتور شارژر آسیب وارد کنند.
  • کابل لایتنینگن کپی ممکن است با دستگاه شما سازگار نبوده و عملکرد مناسبی نداشته باشد.

کیفیت کابل لایتنینگ اپل به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهمترین عوامل انتقال تصاویر با کیفیت و با رزولوشن بالا به تلویزیون یا سایر صفحات نمایشگر، اصلی بودن و کیفیت کابل لایتنینگ اپل به hdmi است. همچنین کیفیت کابل لایتنینگ فاکتور تعیین کننده است که عمر باتری و شارژ سریع آن را می کند. زمانی که این کابل از کیفیت پایینی داشته باشد، تفاوت فاحش آن را می بیند. افت کیفیت تصاویر منتقل شده، خراب شدن باتری موبایل، سرعت پایین شارژ و … از این تفاوت ها هستند.

کیفیت کابل لایتنینگ به عواملی مثل کیفیت متریال، نحوه ساخت و برنامه ریزی درست خط تولید می کند. به این منظور اپل با شرکت های خاص به منظور تولید این کابل قرارداد بسته است که به صورت اختصاصی کابل لایتنینگ باکیفیت و اصلی که مورد تایید شرکت اپل است را می کند. زمانی می گوییم این کابل ها اصل هستند که شرکت اپل آن را تایید و کیفیت انتقال تصاویر، سرعت و کیفیت شارژ موبایل و همچنین انتقال داده ها مناسب باشد.

در صورتی که مایلید مشکل کاهش کیفیت تصاویر در هنگام همرسانی موبایل اپل و صفحه نمایشگر را نداشته باشید، باید یک کابل باکیفیت و اصل تهیه کنید. نحوه تشخیص اصل بودن کابل لایتنینگ اپل بسیار ساده بوده و در ادامه به آن می پردازیم.

کابل لایتنینگ اپل اصل را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید کابل لایتنینگ اصل باید به فروشگاه های معتبر و با سابقه ای که کیفیت و اصالت کالای خود را تضمین کنید مراجعه کنید و برگه ضمانت را نیز تحویل بگیرید. شما می توانید با خرید از این فروشگاه با خیال آسوده از کابل لایتن خود استفاده کنید و کمترین هزینه را نیز پرداخت کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!