مواردی که می‌دانید فیلم استرچ به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها برای بسته‌بندی محصولات، استفاده از آن می‌گیرد. کاربردهای بسیار زیاد برای انواع فیلم های مختلف در نظر گرفته شده است. وقتی که در رابطه با این فیلم استرچ اطلاعات کافی داشته باشید، می‌توانید کارهای خود را به راحتی انجام دهید.

در این مقاله قصد داریم که در رابطه با کاربردهای فیلم استرچ صحبت کنیم. پس با ما هم باشید.

کاربرد فیلم استرچ
کاربرد فیلم استرچ

فیلم استرچ چیست؟

فیلم‌های استرچ یا روکش‌ها، فیلم‌های پلاستیکی کشی هستند که برای بسته‌بندی محصول، در جای خود استفاده می‌کنند. آنها در پالت های حمل و نقل برای بسته بندی اقلام و جعبه ها در طول حمل و نقل و استفاده می شوند. اینها برای تجارت الکترونیکی که محصولات را می‌سازند، هستند. آنها به بسته بندی ایمن کالا و کاهش تلفات کالا در هنگام حمل و نقل، بارگیری و کمک می کنند.

فیلم استرچ ها شبیه درب پلاستیکی هستند، که در آشپزخانه خود از آن استفاده می کنند. اما آنها روان کننده های سنگین و محکمی برای نگه داشتن اشیا و همچنین نگه داشتن آنها در جای خود هستند. فیلم‌های استرچ در درجات، عرض و رنگ‌های متفاوت با کاربردهای خاص شما ارائه می‌شوند.

بهترین فیلم استرچ ها برای بسته بندی های متفاوت کدام است؟

آیا می توانید از فیلم استرچ برای بسته بندی پالت استفاده کنید و لوازم خود را چه چیزی دارید؟

البته هیچ پاسخی برای این سوال وجود ندارد. پالت ها و محصولات شما نیازهای ویژه ای دارند که باید هنگام بسته بندی فیلم استرچ مورد توجه قرار گیرند. به عنوان مثال، محصولات شما نسبت به فشار حساس هستند و بسیار شفاف هستند. از طرف دیگر، سایر کالاهایی که باید بسته شوند، ممکن است بسیار سنگین یا نامنظم باشند، یعنی تمام سطح پالت را نپوشانند. پروفیل های زیادی برای پالت ها مورد نیاز است و هر پروفیل به فیلم استرچ نیاز دارد.

فیلم های استرچی که به طور خاص نیازهای شما را برآورده می کنند، در صرفه جویی در زمان کمک می کنند و به شما کمک می کنند تا بسته بندی خود را ساده کنید.

اما موارد زیادی وجود دارند که باید در نظر بگیرند، زیرا پالت های شما باید بسته بندی شوند تا ایمن باشند. همچنین لازم است که، برای مثال، اگر قرار باشد حمل و نقل و انتقال ایمن، ظاهر بسته بندی خوب و شیوه بسته بندی کارآمد شود، مجموعه استانداردهای فنی صحیح برای تجهیزات شما ایجاد شود.

ما می توانیم از تجربیات زیاد خود در تولید فیلم های استرچ استفاده کنیم تا راه حل های بسته بندی را ارائه دهیم که هر محصولی را که نیاز دارید را برآورده کنیم. ما می‌توانیم نتایج خوبی با اموال و نیازهای شما ارائه دهید.

فیلم استرچ یکی از پرکاربردترین و مهم ترین مواد در صنعت بسته بندی می باشد.

  • بارها را ایمن کنید تا از جابجایی در حین حمل و نقل جلوگیری کنید.
  • از وسایل در برابر، خاک و گرد و غبار محافظت کنید.
  • باعث کاهش و سوء استفاده می شود.
کاربرد فیلم استرچ
کاربرد فیلم استرچ

از جمله کاربردهای فیلم استرچ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پالت بندی:

فیلم استرچ یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای ایمن سازی بار روی پالت ها برای حمل و نقل است که یکی از کاربردهای فیلم استرچ است. به جعبه ها را به صورت مکعبی روی یک پالت قرار دهید و آنها را در فیلم استرچ بپیچید.

این کار را می توان با دست یا با استفاده از دستگاه مخصوص بسته بندی سریع و ایمن پالت، انجام داد. فیلم استرچ برای پالت‌های کیسه‌های سنگین (خوراک، کمپوست، یا خاک)، سوراخ‌های نوشیدنی یا حتی طبل‌های سنگین ۵۵ گالن یا میله‌های فلزی نیز عالی است.

بسته بندی:

فیلم های دستی سبک وزن یا بسته بندی / باندینگ را می توان برای بسته بندی کالاهای خشک با هم در واحدهای محتاطانه برای مدیریت موجودی، فروش یا حمل و نقل استفاده کرد.

نوار چسب را می توان برای اتصال اقلام کوچک به واحدهای بزرگتر (به دستمال کاغذی یا دستمال کاغذی در اندازه اقتصادی فکر کنید) یا برای چیدن وسایل لوله، میله یا رولپلاک در کنار هم استفاده کرد. رول های بسته بندی یا مینی رپ ها برای جابجایی آسان و سریع سه تا پنج اینچ عرض دارند.

ایمان سازی رول و قرقره:

می توان از نوار چسب برای محکم کردن وسایلی مانند فرش یا قرقره های سیمی استفاده کرد. این یک راه ساده و مقرون به صرفه، برای جلوگیری از باز یا بسته شدن در حین حمل و نقل و ذخیره سازی است. به آسانی لایه فیلم استرچ در اطراف محیط رول شده یا پیچیده شده، بپیچید و فیلم خودش را به خودش می‌چسباند – بدون نیاز به رشته یا ابزار!

حفاظت از محصول:

گاهی اوقات از فیلم استرچ برای محافظت از نور در محصولات قفسه بندی استفاده می شود. قاب عکس و سایر لوازم ممکن است به جای بسته بندی در مقوا برای فروش، در یک لایه کاغذ کشی پیچیده می شود.

بسته بندی از محصولات در برابر رطوبت، کثیفی و خراش محافظت می کند و در عین حال محصول را در معرض دید، نگه می دارد. همچنین اطمینان از اینکه ظروف مایعات مانند یا رنگ جعبه های کالاهای خشک به طور تصادفی در حین توزیع باز نمی شوند و این ایده خوبی است.

در حال حرکت:

بسته بندی فیلم استرچ برای محافظت و ایمان سازی اقلام حجیم برای حمل و نقل ایده آل است. برخی از فیلم استرچ برای محافظت از مبلمان در برابر خراش در طول سفر استفاده می کنند. همچنین کشوها را بسته نگه می دارد، بنابراین می توانید وسایلی مانند کمد یا کمد فایل را بدون درآوردن وسایل از کشوها جابه جا کنید.

کاربردهای صنعتی را نیز می توان با فیلم استرچ محافظت کرد. روکش محکم قطعات متحرک را تثبیت می کند و خطر آسیب به تجهیزات گران قیمت را می دهد. این برای هر چیزی در یک جعبه مقوایی یا جعبه بزرگ عالی است.

استفاده از فیلم استرچ ها برای بطری ها و نوشیدنی ها:

بشکه، بطری و قوطی. نوشیدنی ها به روش های بسته بندی و ارسال می شوند. پالت های نوشیدنی استرچ، محصولی متزلزل است زیرا بسته بندی اصلی همیشه ثابت است.

گونی و محموله های سنگین:

احتمالاً با چالش‌های بسته‌شده آشنا هستید: کیسه‌ها بسیار سنگین هستند، ممکن است لیز بخورند و با لبه‌های تیز مشخص شوند، که می‌توانند فیلم را پخش کنند. در اینجا شما باید تصمیم بگیرید که پالت های را کوچک یا بکشید.

دستمال کاغذی و بهداشتی:

مواد مصنوعی بسیار شفاف هستند و به نگه داشتن فشار دارند. به همین دلیل است که هنگام بسته بندی بسیار ناپایدار در نظر گرفته می شوند. ایمن سازی چنین اقلامی برای حمل و نقل نیازمند مهارت فنی بالا در دستگاه استرچ رپ و همچنین بهترین فیلم استرچ ممکن است.

کارتن و جعبه:

اولین برداشت، قضاوت در مورد رفتار خرید مصرف کننده نهایی است. به همین دلیل است که محصولات شما باید در بهترین شرایط ممکن به محل فروش برسد. و این با گوش های خرد شده نیست.

کاغذ:

هر چه رول کاغذ از کارخانه کاغذ به مصرف کنندگان نهایی ارسال می شود، لازم است از آنها در برابر آسیب های مکانیکی و شرایط نامساعد جوی محافظت شود.

محصولات در سطل:

باز کردن درها، “بالا رفتن” از سطل هنگام قرار گرفتن در معرض بارهای ترافیکی یا استرس سفید کننده، چالش های رایجی هستند که هنگام به ایمن کردن سطل های خود با آنها روبرو می شوید. به نظر می رسد که حمل و نقل محصولات سطلی به اندازه کافی آسان نیست که حمل و نقل پایدار و ایمن باشد.

چوب:

چوب یک ماده که باید از نور نرم و محافظت شود و در هنگام حمل و نقل باید از آن محافظت شود. اگر از فیلم های رنگی استفاده کنید، باید مراقب باشید که کنتراست نداشته باشید.

سیلو:

شکستگی فیلم در حین بسته بندی و سیلوها بد می شود و سپس آسیب می بیند – احتمالاً از این مشکلات آگاه هستید. با این حال، فیلم استرچ را انتخاب کنید تا بهترین کیفیت سیلو و خوراک کمک می کند.

کاربرد فیلم استرچ
کاربرد فیلم استرچ

سخن پایانی:

در این مقاله در رابطه با کاربردهای فیلم استرچ ها صحبت و استفاده از کاربردهای آنها را برای شما برشمردیم. یکی از مهمترین مطالب این است که شما باید یک شرکت بسیار معتبر در این زمینه پیدا کنید تا بتوانید فیلم استرچ خود را از آنجا تهیه کنید. ما بر اساس تجربه خودمان شرکت پوشش پلاستیک صائن را به شما معرفی می کنیم و امیدواریم که شما نیز بسیار خوبی از این شرکت داشته باشید.

توصیه می‌کنیم که مقالات مربوط به نایلون گلخانه ای و نایلون شیرینگ پک را حتما مطالعه بفرمایید.

از آنجایی که این مقاله را مطالعه کردید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.