دیگر برای کاربران شبکه های اجتماعی این امر روشن شده است که اینستاگرام بهترین منبع درآمد باشد و از طریق آن می توان به رابطه خود با کسب و کار رسید. به این موضوع خاص خرید به پیج های اینستاگرامی می کنند.

در واقع خرید پیج اینستاگرام، در سال های اخیر افزایش یافته است که این روش، یک میانبر برای رسیدن به بالا می باشد. اما بحث مهمی که در خرید پیج اینستاگرام مطرح است امینت پیج می باشد.

چرا که افراد سودجو در این میان به دنبال هدف های شوم خود هستند و بسیاری از کارکنان خود را علی چند هزینه های بالا به دام می اندازند.

افراد زیادی دیده شده است که پیج اینستاگرامی را می‌خرد اما نمی‌تواند آن را از فروشنده دریافت کند.

یا حتی پس از گرفتن پیج، پیج از دستیابی آن خارج می شود. در این مقاله قصد داریم که در مورد نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام مطالب مهم را در اختیار بگیریم تا هیچ وقت گرفتار افراد سودجو نشوید و سرمایه ای که در این راه خرج می کنید به هدر نرود.

همانطور که در بخش های بالا تر هم گفته شده است بحث امنیت پیج اینستاگرام بسیار مهم است. به این دلیل که قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید باید برخی از نکات را رعایت کنید تا از مسائل امنیتی مشکلی نداشته باشید.

اگر این موارد را رعایت کنید ممکن است بعد از خرید پیج از خارج شدن از هزینه یا هزینه ای که برای خرید پیج کرده اید. از جمله مهم ترین نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام به دو گروه تقسیم می شوند:

کارهایی که قبل از تحویل پیج باید انجام داد!

کارهایی که بعد از تحویل گرفتن پیج اینستاگرام باید انجام داد!

مهم ترین موردی که در رابطه با نکات امنیتی پیج اینستاگرام قبل از خرید وجود دارد این است که آن را از چه سایتی خریداری می کنید. خرید پیج را باید از سایت های معتبر انجام دهید.

در واقع خرید کردن پیج از افراد اختصاصی می شود. با توجه به این موضوع آنلاین به صورت غیر حضوری و انجام می شود احتمال این وجود دارد که هزینه ها را واریز کنید اما پیج را به شما تحویل نمی دهند.

بنابراین اگر قصد خرید پیجی را دارید باید آن را از منبعی معتبر خریداری کنید که کاملاً باشد و اگر در رابطه با امنیت پیج با مشکل شدید، مشکل شما را بررسی کرده و تشخیص دهد.

نکته دوم نماد اعتماد می باشد. در کسب و کار های اینترنتی، اینماد بسیار خوبی برای ارزیابی معتبر بودن منبع خرید می باشد.

اگر می خواهید که پیج اینستاگرامی را از یک وب سایت بخرید توجه کنید که حتما این نماد در سایت ثبت شده باشد.

چرا که با کلیک بر روی این نماد در پاورقی سایت، کاربران رضایت دارند و هم چنین شکایت های آن را می توانید مطالعه کنید.

سومین موارد از نکات امنیتی خرید پیج اشاره به پشتیبانی سایت خرید پیج دارد. در خرید های آنلاین و غیر حضوری، برخی از مواقع پس از خرید پیج با مشکل رو به رو می شوید.

در این صورت اگر سایت آماده تیم پشتیبانی داشته باشید می توانید به راحتی سوال های خود را بپرسید. داشتن تیم پشتیبانی آنلاین، یکی از مهم ترین گزینه ها در رابطه با سایت معتبر بودن سایت فروشنده می باشد.

گزینه بعدی برگه پیج های نمونه است. اما برگه پیج های نمونه چیست؟ به صفحه ای گفته می شود که در آن پیج های قبلی که فروخته شده اند، نمایش داده می شوند.

در واقع نوعی رزومه می باشد که با بررسی این پیج ها می توان با اعتبار و امنیت این سایت آشنا شد. در صورتی که تعداد پیج های فروخته شده قابل قبول باشد و مشتریان راضی باشند، با خیال راحت تری می توانید خرید کنید.

در این بخش از مقاله می توانید با نکات امنیتی خرید پیج بعد از تحویل آن آشنا شوید. اگر این موارد را رعایت کنید می توان گفت که احتمال خطر افتادن به صفر می رسد. این موارد عبارتند از:

در واقع ایمیل اولیه به ایمیلی گفته می شود که اولین بار پیج را با آن باز کرده اند. این ایمیل بسیار مهم است. چرا که برای اولین بار با این ایمیل ساخته شده است، مالک اصلی صفحه اصلی اینستاگرام را با این ایمیل می شناسد. اگر ایمیل را پس از تغییر باز هم ایمیل اولیه مد نظر اینستاگرام است.

در صورت خرید پیج، اگر ایمیل دیگری را به جای ایمیل اولیه شما ارائه می دهد، فرد فروشنده بعدا با این ایمیل اولیه می تواند پیج را از شما خارج کند.

یکی از مهم ترین قابلیت های اینستاگرام این است که به فیسبوک متصل می شود. اگر شما در این دو شبکه اجتماعی حساب کاربری داشته باشید و آن را با هم مرتبط کنید می توانید وارد هر دو حساب شوید. ب

این دلیل هم پس از خرید پیج بررسی کنید که پیج به اکانت فیسبوک مرتبط است یا خیر. در صورت مرتبط بودن پیج به فیسبوک حتما آن را قطع کنید. اما چگونه می توان این کار را انجام داد؟

1. در صفحه پروفایل روی گزینه سه خط کلیک کنید.

.2 در لیست باز شده را بزنید.

3. اکانت سنتر را بزنید. اگر حساب به فیسبوک متصل باشد در این جا نشان می دهد. سپس روی حساب کاربری فیسبوک کلیک کنید و گزینه ریمو را بزنید.

3. رمز دو مرحله ای پیج حتما فعال باشد.

از مهم ترین نکات امنیتی همه پیج های اینستاگرام، رمز دو مرحله ای می باشد. در این روش، کاربر علاوه بر داشتن رمز اصلی، برای ورود به پیج باید از کد امنیتی که به شماره تلفن ثبت شده ارسال می شود استفاده شود. بنابراین اگر پیجی را خریدید و رمز دوم آن هم فعال بود حتما آن را غیر فعال کنید.

با استفاده از تمامی روش های بالا، می توانید پیج خود را از هر گونه مشکلی در امان داشته باشید.

منبع مقاله دیجی فالوور