امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به خارج از کشور هستند. دلایل متعددی برای مهاجرت وجود دارد. با مهاجرت می‌توان در دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی تحصیل کرد. برخی از افراد با تخصص در زمینه‌های خاص در کشورهای خارجی راحت‌تر می‌توانند کار پیدا کنند. سرمایه‌گذاران با خرید ملک یا سهام شرکت‌های خارجی علاوه بر اخذ ویزای کشور موردنظر، طی چند سال به سوددهی خواهند رسید. در ادامه به مزایا و روش‌های مهاجرت به کمک بهترین شرکت مهاجرتی بیشتر می‌پردازیم.

فرایند و قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. در صورت تمایل به مهاجرت به خارج از کشور ابتدا باید با قوانین مهاجرتی کشور موردنظر به طور کامل آشنا شوید. این موضوع به بالابردن احتمال موفقیت در اخذ ویزا کمک بسیار زیادی می‌کند. گاهی اوقات درخواست اخذ ویزای متقاضیان توسط اداره مهاجرت رد می‌شود. در این شرایط می‌توان با راهنمایی یک شرکت مهاجرتی درخواست تجدیدنظر ثبت کرد.

انتخاب کشور و روش ایدئال برای مهاجرت با راهنمایی یک شرکت مهاجرتی

در بسیاری از مواقع متقاضیان مهاجرت، کشور متناسب برای مهاجرت را پیدا نکرده‌اند. معیارهای بسیار زیادی برای یافتن کشور ایدئال جهت مهاجرت وجود دارد. متقاضیان باید با درنظرگرفتن شرایط خود مانند وضعیت مالی و میزان تحصیلات کشور مقصد را انتخاب کنند. روش متناسب برای مهاجرت هر یک از افراد باتوجه‌به سن و میزان سرمایه آنها متفاوت خواهد بود. کارشناسان بهترین شرکت مهاجرتی با درنظرگرفتن عوامل مختلف در انتخاب کشور ایدئال به متقاضیان مشاوره می‌دهند.

اخذ ویزای تحصیلی و کاری در حال حاضر محبوب‌ترین روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شوند. به‌طورکلی روش‌های ذکرشده در مقایسه با روش خرید ملک و سهام یا ثبت شرکت به سرمایه کمتری نیاز دارند. مراحل قانونی و حقوقی اخذ ویزا از طریق روش‌های ذکرشده پیچیده‌تر است. لیست مدارک موردنیاز برای اخذ ویزاهای مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

اکثر متقاضیان مهاجرت به لیست مدارک موردنیاز برای اخذ ویزاهای مختلف به طور کامل آشنایی ندارند. ازاین‌جهت با کمک بک مؤسسه مهاجرتی و اخذ راهنمایی از مشاوران آن می‌توان از لیست مدارک موردنیاز و نحوه فراهم‌کردن آنها مطلع شد. ارسال مدارک به طور دقیق و متناسب با شرایط هر کشور اهمیت بالایی دارد.

مراجعه به دفاتر مهاجرتی
مراجعه به دفاتر مهاجرتی

اخذ ویزای تحصیلی در سریع‌ترین زمان ممکن با کمک یک مؤسسه مهاجرتی

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم، اخذ ویزای تحصیلی در اکثر کشورها یکی از رایج‌ترین راه‌های مهاجرتی محسوب می‌شود. برای مهاجرت از این طریق باید در ابتدا از یک دانشگاه معتبر در کشور موردنظر پذیرش اخذ کنید. ذکر این نکته حائز اهمیت است شرایط اخذ پذیرش دانشگاه‌های مختلف با یکدیگر تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. با راهنمایی بهترین شرکت مهاجرتی و آشنایی با شرایط پذیرش دانشگاه‌ها سریع‌تر می‌توان ویزای تحصیلی را اخذ کرد.

در بسیاری از کشورهای اروپایی مانند آلمان دوره‌های دانشگاه به دو زبان مختلف تدریس می‌شوند. در واقع متقاضیان تحصیلی می‌توانند علاوه بر زبان رسمی کشور مقصد، دوره‌های خود را به در زبان انگلیسی نیز بگذرانند. در صورت تمایل به گذراندن این دوره‌ها در زبان انگلیسی باید هزینه بیشتری را به دانشگاه پرداخت کنید. بهترین شرکت مهاجرتی متقاضیان را از قوانین مختلف برای اخذ پذیرش دانشگاه‌های مختلف آگاه می‌کند.

تمامی دانشجویان برای اخذ ویزای تحصیلی کشورهای مختلف باید گواهی تمکن مالی ارائه دهند. میزان سرمایه موردنیاز برای اخذ این گواهی به عوامل متعددی مانند دانشگاه موردنظر و مقطع تحصیلی بستگی دارد. با راهنمای مؤسسه مهاجرتی هرمس اپلای می‌توان از این شرایط مطلع شد. داشتن سرمایه کافی برای اخذ گواهی تمکن مالی الزامی محسوب می‌شود.

بررسی مدارک در اداره مهاجرتی
بررسی مدارک در اداره مهاجرتی

چگونگی یافتن دانشگاه ایده آل برای اخذ پذیرش تحصیلی به‌وسیله یک مؤسسه مهاجرتی

متقاضیان مهاجرت تحصیلی باید در ابتدا یک دانشگاه متناسب با شرایط خود بیابند. بسیاری از متقاضیان خواهان اخذ بورسیه تحصیلی هستند. تمامی دانشگاه‌های خارجی شرایط اعطای بورسیه به دانشجویان را ندارند. بهترین شرکت مهاجرتی با داشتن اطلاعات کافی در زمینه شرایط اخذ بورسیه می‌تواند دانشگاه متناسب با شرایط متقاضیان را بیابد. معمولاً دانشگاه‌های کشورهای خارجی به دانشجویان ممتاز بورسیه تحصیلی می‌دهند.

در بسیاری از مواقع متقاضیان به‌صورت هم‌زمان برای اخذ پذیرش چند دانشگاه مختلف در یک کشور اقدام می‌کنند. با این کار می‌توان شانس اخذ ویزای تحصیلی را به طور قابل‌توجهی بالا برد. یک مؤسسه مهاجرتی معمولاً با درنظرگرفتن وضعیت تحصیلی متقاضیان، دانشگاه‌هایی که شانس اخذ پذیرش افراد در آنها بالاتر است را پیدا می‌کند. معمولاً دانشگاه‌ها با اعتبار بالاتر سخت‌تر به دانشجویان پذیرش می‌دهند.

یکی از برترین مزایای استفاده از خدمات یک مؤسسه مهاجرتی ایده آل، سریع‌تر شدن فرایند اخذ پذیرش است. در صورت اپلای برای دانشگاه‌های مختلف بدون مشاوره با یک مؤسسه، احتمال عدم‌پذیرش بسیار بالاتر خواهد بود. در چنین شرایطی متقاضیان باید چند ماه جهت اپلای برای ترم تحصیلی بعدی صبر کنند. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که سن متقاضیان برای بسیاری از دانشگاه‌ها یکی از معیارهای اصلی پذیرش محسوب می‌شود.

متقاضیان مهاجرت تحصیلی در دانشگاه
متقاضیان مهاجرت تحصیلی در دانشگاه

یافتن آسان‌ترین راه برای اخذ ویزای کاری با کمک یک شرکت مهاجرتی

اخذ ویزای کاری کم‌هزینه‌ترین روش مهاجرتی محسوب می‌شود. در اکثر کشورها برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری باید در ابتدا از یک کارفرما دعوت‌نامه کاری دریافت کرد. معمولاً کارفرمایان تنها تحت شرایط خاص توانایی ارسال دعوت‌نامه به کارجویان خارجی را دارند. بهترین شرکت مهاجرتی با داشتن تخصص در این زمینه و آگاهی نسبت به شرایط متقاضی می‌تواند برترین موقعیت‌های شغلی را بیابد. پس از یافتن موقعیت‌های شغلی می‌توان نسبت به ارسال رزومه اقدام کرد.

پس از ارسال رزومه کارفرمایان در صورت تمایل به استخدام کارجو به آنها دعوت‌نامه کاری ارسال خواهند کرد. تحت قوانین اکثر کشورها تمامی کارکنان خارجی باید با خود مبلغی را جهت پرداخت هزینه‌های زندگی در ماه‌های ابتدایی بیاورند. میزان سرمایه لازم برای تأمین هزینه‌های زندگی در ماه‌های ابتدایی کشورهای مختلف متفاوت است. در ادامه به شرایط یافتن موقعیت شغلی ایدئال بیشتر می‌پردازیم.

در اکثر کشورها لیستی با عنوان مشاغل موردنیاز منتشر می‌شود. افراد متخصص در زمینه مشاغل این لیست راحت‌تر می‌تواند کار پیدا کنند. درآمد این افراد نیز معمولاً بیشتر از میانگین درآمد است. مشاوران مؤسسه حقوقی رامان می‌تواند باتوجه‌به تخصص هر یک از متقاضیان، کشورهایی که با کمبود نیروی کار در آن زمینه مواجه شده‌اند را پیدا کنند.

دارندگان ویزای تحصیلی در حین تحصیل
دارندگان ویزای تحصیلی در حین تحصیل

دارندگان ویزای تحصیلی در حین تحصیل

چگونگی اخذ ویزای کاری کشورهای خارجی در مدت‌زمان بسیار کوتاه

در سال‌های اخیر محبوبیت مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری به طور قابل‌توجهی افزایش پیدا کرده است. برخی از کشورها مانند آلمان علاوه بر ویزای کاری رایج، یک نوع ویزای دیگر تحت عنوان ویزای جست‌وجوی کار نیز برای کارجویان صادر می‌کنند. برای دریافت این ویزا نیازی به دریافت دعوت‌نامه کاری از سمت یک کارفرمای خارجی نخواهد بود. مدارک موردنیاز برای این ویزا کاملاً متفاوت است. بهترین شرکت مهاجرتی در مدت‌زمان بسیار کوتاه می‌تواند این ویزا را اخذ کند.

روش مهاجرت کاری در مقایسه با روش‌های دیگر به سرمایه اولیه بسیار کمی نیاز دارد. بااین‌وجود پیچیدگی‌های این روش مهاجرتی اندکی بیشتر از سایر روش‌هاست. ازاین‌جهت برای آشنایی با قوانین متفاوت کشورهای مختلف برای اعطای ویزا به کارجویان خارجی باید با مشاوران یک مؤسسه مهاجرتی مشورت کنید. این افراد می‌توانند شما را در مسیر اخذ این ویزا راهنمایی کنند.

به‌طورکلی احتمال ریجکت شدن درخواست اخذ ویزای کاری به طور قابل‌توجهی بیشتر از ویزای سرمایه‌گذاری یا تحصیلی است. در صورت ریجکت شدن درخواست ویزا می‌توان با رفع نواقص در پرونده دوباره درخواست اخذ ویزا را ارسال کرد. بهترین شرکت مهاجرتی می‌تواند با کمک کارشناسان خود در سریع‌ترین زمان ممکن این نواقص را پیدا و رفع کند.

بررسی مدارک توسط کارشناس مهاجرتی
بررسی مدارک توسط کارشناس مهاجرتی

یافتن برترین کشور برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای سرمایه‌گذاری

به‌طورکلی سرمایه‌گذاری یکی از آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به خارج از کشور محسوب می‌شود. همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم پیچیدگی‌های مهاجرت از طریق اخذ ویزای سرمایه‌گذاری بسیار کم است. برای سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف باید در ابتدا با کمک بهترین شرکت مهاجرتی با شرایط اقتصادی کشور موردنظر آشنا شوید. حداقل میزان سرمایه موردنیاز جهت اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کشورهای مختلف نیز متفاوت است.

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزا از طریق روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری با یکدیگر تفاوت‌های اساسی دارند. برای مثال در صورت تمایل به دریافت ویزای سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت باید یک طرح تجاری نیز علاوه بر گواهی تمکن مالی به اداره مهاجرت ارائه دهید. کشورهای عظیم از نظر اقتصادی تنها به افراد با طرح تجاری قوی ویزای سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت را اعطا می‌کنند.

یک شرکت مهاجرتی با داشتن کارشناسان حقوقی می‌تواند به افراد در تنظیم طرح تجاری ایدئال کمک کند. اداره مهاجرت کشورهای مختلف تأکید زیادی بر در اختیار داشتن گزارش گردش مالی حساب متقاضی دارد. ازاین‌جهت ارائه این گزارش در هنگام ثبت درخواست اخذ ویزای سرمایه‌گذاری الزامی به‌حساب می‌آید. کارشناسان یک شرکت مهاجرتی متقاضیان را در مورد نحوه یافتن این گزارش حساب بانکی راهنمایی خواهند کرد.

امکان اخذ پاسپورت بعد از دریافت اقامت
امکان اخذ پاسپورت بعد از دریافت اقامت

نحوه دریافت ویزای سرمایه‌گذاری بدون نیاز به ارائه طرح تجاری

در بسیاری از مواقع متقاضیان اخذ ویزای سرمایه‌گذاری توانایی ارائه طرح تجاری برای ثبت شرکت ندارند. در این شرایط بهترین شرکت مهاجرتی می‌تواند برای متقاضیان یک کارشناس تجاری بیابد. کارشناسان تجاری معمولاً تجربه بالایی در زمینه موارد مشابه دارند. این افراد طی چند ماه یک طرح تجاری قوی برای متقاضی ارائه خواهند کرد. در ادامه درباره شرایط دریافت ویزای سرمایه‌گذاری بدون داشتن طرح تجاری بیشتر خواهیم پرداخت.

از دیگر راه‌های دریافت ویزای سرمایه‌گذاری بدون داشتن یک طرح تجاری می‌توان به خرید ملک یا سهام اشاره کرد. در صورت تمایل برای دریافت ویزا از طریق روش‌های ذکرشده باید سرمایه بیشتری داشته باشید. در واقع حداقل سرمایه موردنیاز جهت اخذ گواهی تمکن مالی در این روش‌ بیشتر است. همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم میزان سرمایه برای اخذ گواهی تمکن کشورهای مختلف تفاوت دارد.

معمولاً برای اخذ ویزای کشور آمریکا، کانادا و بریتانیا باید سرمایه بیشتری تأمین کرد. متخصصان حقوقی بهترین شرکت مهاجرتی با شرایط مهاجرتی کشورهای مختلف آشنا هستند. این قوانین معمولاً در هرسال باتوجه‌به شرایط کشور تغییر می‌کند. شایان‌ذکر است قوی نبودن طرح تجاری و نقص در گزارش حساب بانکی رایج‌ترین دلیل ریجکتی ویزاهای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند.

تنظیم طرح تجاری برای ثبت شرکت
تنظیم طرح تجاری برای ثبت شرکت

اخذ ویزا برای همراه در سریع‌ترین زمان ممکن با کمک یک شرکت مهاجرتی

در روش مهاجرت کاری و سرمایه‌گذاری امکان اخذ ویزا برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی نیز وجود دارد. ذکر این نکته حائز اهمیت است برای دریافت ویزای همراه باید به طور جداگانه مدارک افراد را به اداره مهاجرت ارسال کنید. قوانین کلی کشورهای مختلف برای ارائه ویزا تقریباً یکسان است. بااین‌وجود برخی از قوانین با یکدیگر تفاوت‌های جزئی دارند. در صورت تمایل با مراجعه به بهترین شرکت مهاجرتی می‌توان ویزا برای همراهان را در کوتاه‌ترین زمان اخذ کرد.

در تمامی کشورها در صورت تمایل به اخذ ویزا برای همراه باید سرمایه بیشتری جهت اخذ گواهی تمکن مالی داشته باشید. حداقل میزان سرمایه موردنیاز جهت اخذ گواهی تمکن مالی در چنین شرایطی بیشتر خواهد بود. متخصصان یک شرکت مهاجرتی می‌توانند در مورد میزان سرمایه موردنیاز برای اخذ این گواهی تحقیق کنند. در صورت کمتر بودن سرمایه با درخواست اخذ ویزا موافقت نخواهد شد.

چنانچه خواهان دریافت ویزای همراه باشید باید مدارکی جهت اثبات ارتباط خود با همراه به اداره مهاجرت ارسال کنید. این مدارک شامل گواهی تولد، سند ازدواج و ترجمه مدارک هویتی همراه می‌شوند. ارائه این مدارک جهت دریافت ویزا برای همسر و فرزندان الزامی به‌حساب می‌آید.

بررسی طرح تجاری توسط کارشناسان اقتصادی
بررسی طرح تجاری توسط کارشناسان اقتصادی

مزایای دریافت مشاوره از یک مشرکت مهاجرتی جهت اخذ ویزا

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم در بسیاری از مواقع با درخواست اخذ ویزا موافقت نمی‌شود. در چنین شرایطی بهترین شرکت مهاجرتی می‌تواند به متقاضیان مشاوره حقوقی ارائه دهد. در واقع کارشناسان مؤسسه حقوقی با توجه به تجربه و دانش حقوقی خود در زمینه مهاجرت می‌توانند بهترین روش رفع ریجکتی را شناسایی کنند. اطلاع از سریع‌ترین روش برای رفع ریجکتی متقاضیان اهمیت بسیار زیادی دارد.

متقاضیان جوان معمولاً برای دریافت ویزای تحصیلی و کاری شانس بیشتری دارند. متقاضیان در اکثر مواقع به دنبال یافتن سریع‌ترین راه برای رفع ریجکتی ویزا هستند. اکثر اوقات درخواست ویزای افراد صرفاً به دلیل داشتن نقص در مدارک موردنیاز رد می‌شود. در چنین شرایطی با بررسی پرونده توسط یک کارشناس بهترین شرکت مهاجرتی می‌توان طی چند ماه درخواست مجدد برای اخذ ویزا را ثبت کرد.

در صورت ریجکت مجدد درخواست اخذ ویزا، کارشناسان یک مؤسسه مهاجرتی می‌توانند گزینه‌های مشابه برای متقاضی مهاجرت را پیدا کنند. گاهی اوقات درخواست اخذ ویزای تحصیلی به دلیل پایین بودن معدل مقطع قبلی رد می‌شود. در چنین شرایط کارشناسان یک شرکت مهاجرتی می‌توانند دانشگاه‌ها با شرایط مشابه در همان کشور را بیابند. پس از اخذ پذیرش از دانشگاه مشابه می‌توان نسبت به اخذ ویزا اقدام کرد.

چگونگی یافتن سریع‌ترین روش مهاجرت برای متقاضیان به کمک مشاوران یک شرکت مهاجرتی

به‌طورکلی سریع‌ترین راه دریافت ویزای یک کشور از طریق اخذ ویزای سرمایه‌گذاری است. در این روش افراد نیازی به گذراندن مراحل پیچیده حقوقی سایر روش‌های مهاجرتی مانند مهاجرت از طریق یافتن فرصت شغلی را نخواهند داشت. مشاوران بهترین شرکت مهاجرتی می‌توانند پس از بررسی پرونده سریع‌ترین راه مهاجرت را به متقاضیان معرفی کنند. در صورت تمایل به یافتن سریع‌ترین راه سرمایه‌گذاری باید در ابتدا به یک مؤسسه با تخصص در این زمینه مراجعه کنید.

در بسیاری از کشورها می‌توان برای سرمایه‌گذاران طی چند ماه ویزا و اقامت دائم کشور را اخذ کرد. در نظر داشته باشید برای اخذ ویزا در چنین مدت کوتاهی در اکثر مواقع باید ملک خریداری کنید. بسیاری از کشورهای ناحیه جنوبی قاره اروپا مانند اسپانیا و پرتغال چنین شرایطی را برای متقاضیان مهاجرت فراهم کرده‌اند. حداقل میزان سرمایه موردنیاز در چنین مواقعی بین سیصد تا پانصد هزار یورو است.

در صورت تمایل به دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در کشورهای حوزه جنوبی اروپا نیازی به ارائه مدارک متعدد به جز مدرک گواهی تمکن مالی نخواهد بود. ازاین‌جهت بررسی مدارک متقاضی توسط اداره مهاجرت به زمان زیادی نیاز ندارد. پس از اخذ ویزای سرمایه‌گذاری می‌توان نسبت به اخذ ویزا برای همراه نیز اقدام کرد.

محیط کاری پس از مهاجرت
محیط کاری پس از مهاجرت

دریافت دعوت‌نامه کاری از سمت کارفرما در کوتاه‌ترین زمان با کمک یک شرکت مهاجرتی

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم در اکثر کشورها تنها راه برای اخذ ویزای کاری، دریافت دعوت‌نامه از سمت یک کارفرمای خارجی است. مشاوران بهترین شرکت مهاجرتی باتوجه‌به تجربه و تخصص خود می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن موقعیت‌های شغلی ایدئال را بیابند. متقاضیان مهاجرت در صورت تمایل با ارائه مدارک و رزومه خود به مؤسسه مهاجرتی راحت‌تر کار پیدا خواهند کرد.

این نکته را نیز باید بدانید که متخصصان مهاجرتی اطلاعات بسیار زیادی درباره نحوه یافتن فرصت شغلی دارند. به‌طورکلی در صورت ارائه مدارک و رزومه به کارشناسان مهاجرتی، این افراد طی چند هفته موقعیت‌های متناسب را پیدا می‌کنند. معمولاً برای مکاتبه با کارفرمایان خارجی باید به زبان انگلیسی مسلط باشید.

با دریافت مشاوره حقوقی شانس متقاضیان برای اخذ دعوت‌نامه کاری به طور قابل‌توجهی بالاتر خواهد رفت. کارشناسان بهترین شرکت مهاجرتی در صورت وجود نقص در پرونده متقاضی، این موضوع را قبل از ارسال مدارک به اطلاع آنها می‌رسانند. مشاوران یک مؤسسه مهاجرتی موقعیت‌های شغلی با درآمد بیشتر را در اولویت قرار می‌دهند. این افراد در ابتدا رزومه متقاضیان را برای استخدام در موقعیت‌های شغلی پردرآمد ارسال می‌کنند.

اخذ بورسیه برای متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی با کمک مشاوران یک مؤسسه مهاجرتی

از دیگر مزایای مراجعه به بهترین شرکت مهاجرتی برای دریافت ویزای دانشجویی می‌توان به تخصص مشاوران برای دریافت بورسیه تحصیلی اشاره کرد. بسیاری از دانشگاه‌ها برنامه‌های متعددی برای اعطای بورسیه به دانشجویان خارجی دارند. با مراجعه به این مؤسسات می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به دریافت بورسیه تحصیلی اقدام کرد. در واقع مراجعه‌کنندگان به مؤسسات مهاجرتی شانس بالاتری برای دریافت بورسیه تحصیلی دارند.

مشاوران حقوقی مؤسسه مهاجرتی نسبت به جدیدترین ضوابط دریافت بورسیه تحصیلی توسط دانشجویان خارجی آگاه هستند. در صورت داشتن شرایط موردنیاز، متقاضیان مهاجرت تحصیلی با مراجعه به یک شرکت مهاجرتی می‌توانند نسبت به اخذ بورسیه اقدام کنند. پس از دریافت بورسیه تحصیلی دیگر نیازی به اثبات توانایی مالی برای پرداخت هزینه‌های دانشگاه نخواهد بود.

در صورت دریافت بورسیه تحصیلی شانس افراد برای موفقیت در اخذ ویزای دانشجویی نیز بیشتر می‌شود. افسران اداره مهاجرت برخی از کشورها اعطای ویزای دانشجویی به افرادی که دارای بورسیه هستند را در اولویت قرار می‌دهند. دانشگاه‌ها با رتبه علمی بالاتر سخت‌تر به دانشجویان بورسیه اعطا می‌کنند. در اکثر مواقع این دانشگاه‌ها در ابتدا به دانشجویان با رزومه قوی و معدل بالا در مقطع قبلی بورسیه می‌دهند.

مشاوران موسسه مهاجرتی در حال برسی پرونده
مشاوران موسسه مهاجرتی در حال برسی پرونده

دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی برای دریافت کارت اقامت دائم کشورهای مختلف

بسیاری از افراد خواهان دریافت کارت اقامت کشور موردنظر در سریع‌ترین زمان ممکن هستند. در برخی از کشورها مانند استرالیا مدت‌زمان لازم برای دریافت کارت اقامت دائم باتوجه‌به روش انتخابی برای مهاجرت متفاوت است. برای مثال دریافت‌کنندگان ویزای کار در مناطق کم‌جمعیت چند ماه پس از مهاجرت می‌توانند نسبت به اخذ کارت اقامت دائم خود اقدام کنند. با مراجعه به بهترین شرکت مهاجرتی می‌توان از سریع‌ترین راه دریافت کارت اقامت دائم هر کشور آگاه شد.

در بعضی از کشورهای اروپایی نیز شرایط دریافت اقامت دائم برای سرمایه‌گذاران آسان‌تر است. در صورت تمایل به دریافت کارت اقامت دائم و به دنبال آن تابعیت کشور موردنظر در زمانی کوتاه باید از طریق روش سرمایه‌گذاری اقدام کرد. در نظر داشته باشید متقاضیان اخذ پاسپورت و تابعیت باید در ابتدا کارت اقامت داشته باشند. در واقع اخذ تابعیت بدون داشتن کارت اقامت دائم ممکن نیست.

ارائه مشاوره به متقاضیان مهاجرت
ارائه مشاوره به متقاضیان مهاجرت

نحوه دریافت اقامت دائم در سریع‌ترین زمان

در حالت عادی در کشورهای اروپایی کارت اقامت دائم به متقاضیان شصت ماه پس از ورود به کشور اعطا می‌شود. با راهنمایی متخصصان حقوقی بهترین شرکت مهاجرتی می‌توان از طریق روش خرید ملک یا سهام در زمان کمتر از دو سال اقامت دائم اخذ کرد. قوانین مهاجرتی کشورها در هرسال با تغییرات مختلفی مواجه می‌شوند.

در برخی از کشورهای شرق اتحادیه اروپا با مبلغی در حدود دویست هزار یورو می‌توانید ویزای سرمایه‌گذاری را دریافت کنید. پس از گذشت یک سال از زمان دریافت ویزا در چنین کشورهایی می‌توان کارت اقامت دائم را نیز اخذ کرد. در نظر داشته باشید شرایط دریافت اقامت دائم در زمان کوتاه‌تر برای کشورهای مختلف متفاوت است.

خرید سهام برای اخذ ویزا
خرید سهام برای اخذ ویزا

چگونگی یافتن سریع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش مهاجرتیگاه شد

روش مهاجرتی ایده آل برای متقاضیان باتوجه‌به شرایط و رزومه آنها تعیین می‌شود. اخذ ویزای کاری به هزینه بسیار کمی نیاز دارد. در برخی از کشورها با داشتن سرمایه کافی در زمانی کوتاه و بدون پیچیدگی حقوقی خاص می‌توان ویزای سرمایه‌گذاری را اخذ کرد. مؤسسه هرمس اپلای بهترین شرکت مهاجرتی محسوب می‌شود. این مؤسسه در زمینه ارائه مشاوره برای مهاجرت به کشورهای مختلف فعال است. با مراجعه به این مؤسسه می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای موردنظر را اخذ کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!