فهرست مطالب

سامسونگ با معرفی اولین نسل گلکسی بادز پرو نشان داد علاوه بر حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند، در زمینه ساخت هدف‌های بیسیم نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. نسل دوم این محصول با ویژگی‌های جدید و قابلیت‌های بهبودیافته معرفی شده است. بیایید نگاهی به مشخصات بادز ۲ پرو و ​​مقایسه آن با نسل قبلی این محصول خواهد بود.

همان طور که از نام گلکسی بادز 2 پرو پیدا شد، این محصول در واقع نسخه ارتقا یافته و گرانقیمت تر بادز است که سال گذشته معرفی شد. مدل جدید هدفون بیسیم سامسونگ نسبت به نسل قبلی خود قابلیت‌های بهتر و بیشتر ارائه می‌دهد.

طراحی

گلکسی بادز ۲ پرو

گلکسی بادز ۲ پرو از طراحی پریمیوم گرد بهره برداری می‌برد و می‌توان در گوش کاربر قرار گیرد. این محصول اساساً شباهت زیادی به نسل قبلی خود دارد و امسال در سه رنگ مشکی، سفید و بنفش عرضه می شود. طراحی کوچک و ارگونومیک این محصول تقریباً 15 درصد در مقایسه با نمونه‌های قبلی، کوچک‌تر شده و به‌راحتی در گوش قرار می‌گیرد، بدون آن که در داخل جابه‌جا شود و به‌همین دلیل این محصول برای ورزشکاران نیز گزینه‌های ایده‌آل است. می‌توان با استفاده از فناوری قدرتمند حذف‌نویز فعال، بدون اینکه صداهای بیرونی مزاحم ارتباط شما با شما تماس بگیرید پاسخ دهید. این هدف را به شما امکان می‌دهد هم در دنیای خود غرق شوید و هم ارتباط‌تان با دنیای واقعی به صورت کامل قطع شود.

امکانات

گلکسی بادز ۲ پرو

گلکسی بادز ۲ پرو، فراگیرترین تجربه صدای بی سیم را در یک طراحی جدید و کوچک در اختیار کاربر قرار می دهد و به گوشی شما متصل می شود. فناوری پیشرفته صدای ۲۴ بیتی HiFi این هدف، بازه‌ی دینامیکی بالا را دراختیار شما قرار می‌دهد و کمک می‌کند با شنیدن صدایی کاملاً واضح، ارتباطی با موسیقی پیدا کنید. کدک سریع سامسونگ (SSC HiFi) بدون هیچ وقفه‌ای اطلاعات را به هدف منتقل کرده و بلندگوهای دو مسیره کوآکسیال، این هدف را غنی‌تر از همیشه می‌کند. برای استفاده از این ویژگی، اپلیکیشن‌ها نیز باید از پشتیبانی کننده و به‌عنوان مثال اسپاتیفای درحال‌حاضر، چنین قابلیتی استفاده کنند.

گلکسی بادز ۲ پرو

این محصول از قابلیت SmartThings برخوردار است.

بیش از ۹۰ درصد از همه‌ی قطعات پلاستیکی بادز ۲ پرو از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند. در مجموع ۲۹ پلاستیک گرم در این محصول استفاده شده است که شامل ۲۷ ماده گرم بازیافتی است. هریک از این اجزا دارای حداقل ۲۰ درصد از ماهیگیری دورریخته شده است. این هدف نسل قبلی خود ادامه می‌دهد می‌تواند به‌طور خودکار بین دستگاه‌های مختلف سامسونگ جابه‌جا شود، اما متأسفانه از چندنقطه‌ای پشتیبانی می‌کند و بنابراین نمی‌توان آن‌ها را هم‌زمان با دومنبع صوتی جفت کرد. این ویژگی به‌طور فزآینده‌ای میان سایر هدف‌ها در حال رایج است.

گلکسی بادز ۲ پرو

عمر باتری بادز ۲ پرو مثل نسل قبلی آن درحالت فعال بودن ANC تا پنج ساعت و درحالت غیرفعال بودن این ویژگی تا هشت ساعت خواهد بود. اگر این محصول را در نظر بگیریم، عمرباتری آن در مجموع ۲۰ ساعت (ANC فعال) یا ۳۰ ساعت درحالت عادی است.

یکی دیگر از کاربران بادز 2 پرو نسبت به نسل قبلی آن، افزایش قابلیت پخش صدای 36 درجه است. این دستگاه اکنون از بلوتوث 5.3 پشتیبانی می‌کند، که مدل قبلی آن با بلوتوث 5 روانه بازار شد.

گلکسی بادز ۲ پرو

گلکسی بادز لایو، اولین هدف بی‌سیم از این سری بود که قابلیت حذف‌نویز فعال شد. این قابلیت در گلکسی بادز ۲ عملکرد بهتری نسبت به سیستم حذف‌نویز نسل اول بادز پرو دارد و اکنون هوشمندتر شده است. بدین‌ترتیب همان‌طور که انتظار می‌رود اکنون ویژگی‌های حذف‌نویز فعال در گلکسی بادز را داشته باشید.

بادز ۲ پروانه نسل قبلی خود از گواهی IPX7 بهره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنابرانی دربرابر آب تا عمق یک متری و حداکثر ۳۰ دقیقه مقاومت دارد. این محصول مثل بادز پرو گذشته، از حالت Ambient Sound برای شنیدن صدای محیط اطراف در حین پخش محتوای بهره می‌برد.

قیمت

ابتدا اجازه دهید نگاهی به قیمت انواع مدلهای گلکسی بادز سامسونگ داشته باشید:

  • گلکسی بادز – ۱۲۹٫۹۹ دلار
  • گلکسی بادز پلاس – ۱۴۹٫۹۹ دلار
  • گلکسی بادز لایو – ۱۶۹٫۹۹ دلار
  • گلکسی بادز پرو – ۱۹۹٫۹۹ دلار
  • گلکسی بادز ۲ – ۱۴۹٫۹۹ دلار

با توجه به این‌که گلکسی بادز ۲ پرو با قیمت ۲۲۹.۹۹ دلار به‌فروش می‌رسد، این مدل گرانقیمت‌ترین هدف بیسیم سری گلکسی بادز غول فناوری کره‌ای تا امروز است. بدین‌ترتیب این محصول ۳۰ دلار نسبت به نسل قبلی آن گران‌تر است. علاوه بر براین قیمت بادز ۲ پرو حدود ۸۰ دلار بیشتر از گلکسی بادز ۲ است. درنهایت باید اشاره کنیم بادز ۲ پرو از ۲۶ آگوست (چهارم شهریور ۱۴۰۱) روانه بازار خواهد شد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!