اگر شما صاحب فروشگاه اینترنتی هستید، باید از تعداد فالوور، استفاده از مخاطبین شما، روش تعداد لایک های پست های شما را بدانید. طبق تجربه پیج فروشگاهی موفق اینستاگرامی، خرید لایک دسته جمعی، تاثیر شگرفی روی روند خرید و درآمد آن دارد. بر همین مبنا قرار دادن در ادامه یک مطلب کامل در مورد لایک دسته جمعی و معرفی 4 برنامه لایک دسته جمعی، بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.


لایک دسته جمعی به طور کلی یعنی لایک کردن از پست ها. حالا چه زمانی این لایک دسته جمعی اتفاق می افتد؟؟ مثلا زمانی که شما وارد پیجی می شوید و از پست های آن پیج خوشتان می آید، ممکن است از پست ها را لایک کنید. این کار یک مزیت بزرگ دارد و آن هم این است که به هر ترتیب تعداد لایک های پست های شما بالاتر می رود.

بالا رفتن تعداد لایک پست ها، یعنی امکان یافتن پیج شما و در پی آن پیشرفت پیج. اگر علاقه مند به دانستن راه های رشد پیج اینستاگرام خود هستید، مقاله ترفندهای رشد پیج اینستاگرام را مطالعه کنید.

استراتژی اینستاگرام برای پرمخاطب کردن فضای خود این است که بر پیج ها توسط ربات های خود نظارت می کند آیا از بین آن ها از پست ها و پیج هایی که طرفدار تر هستند حمایت می کنند. مکانیسم این کار توسط الگوریتم های اینستاگرام انجام می دهد. یکی از الگوریتم های مهم اینستاگرام، تعداد لایک پست ها است. به این شکل که هر چه تعداد لایک پست بیشتر باشد، آن پست از نظر اینستاگرام محبوب تر است. پس آن را بیشتر در معرض دید قرار می دهد.

از سوی دیگر تاثیر روانی این موضوع را داریم. قطعا شما هم به پیج هایی که تعداد لایک و فالوورشان بیشتر است، بیشتر اعتماد کنید و آن ها را محبوب تر و محبوب تر می کنید.

پیشی گرفتن در این فضا با در نظر گرفتن این شهر است. حالا لایک دسته جمعی هم باعث بالا رفتن آمار لایک شما می شود و به پیج خود کمک می کند که در این فضا از رقبای پیشی بگیرید.

در فضایی که برای رقابت برای تولید بارزش و متمایز است، برنامه هایی وجود دارد که شما می توانید با اطمینان، بخش لایک و دیگر خدمات اینستاگرامی خود را به آن بسپارید. در زیر ما 4 برنامه معتبر را به شما معرفی کرد.

1. فالوکمپ followcamp.com

فالوکمپ یکی از شرکت های با سابقه در عرصه خدمات اینستاگرامی به حساب می آید. شما می توانید با خرید لایک اینستاگرام، به عنوان ایمن و معتبر به ارتقاء پیج خود کمک کنید. فالوکمپ در برابر خدماتی که به شما ارئه می دهد، پشتیبانی و ضمانت به شما می دهد.

2. فالوجت followjet.com

فالوجت هم در این زمینه بسیار با سابقه و آشکار ظاهر شده است و با ارائه بسته های متنوع، با در نظر گرفتن همه شرایط و الگوریتم های اینستاگرام، بهترین فرصت برای رشد و ترقی پیج کاری شما می کند. با خرید لایک اتوماتیک هم می دانم کاملا ذهن خود را از موضوع لایک گرفتن برای پست های خود آزاد کنید. لایک خودکار به این صورت است که خود سایت به طور خودکار در پیج شما رصد می کند و به محض قرار دادن پست جدید، حداکثر تا ده دقیقه بعد، لایک های درخواستی شما را به پست نظر انتقال می دهد.

به این ترتیب می توانید لایک دسته جمعی برای پست های آتی خود داشته باشید. فالوجت ارائه دهنده خدمات بسیار باکیفیت با ضمانت و پشتیبانی همه ساعت ها از محصولات خود است. دارای اعتبار الکترونیکی بوده و هیچ نیازی به وارد کردن پسورد بعد از خرید، داشتن و اعتبار و امنیت را یک جا می توانید دریافت کنید.

3. فالوورویو followerview.com

یکی از سایت های دارای اسم و رسم در ایران، فالوورویو است. شما می توانید محصولات متنوع را در این سایت انتخاب کرده و با بهترین قیمت آن را دریافت کنید.

4. اینستافالو inestafollow.com

شعار این شرکت در این است که همیشه با پایبندی به چهار اصل، استفاده آسان، پشتیبانی همیشگی، قیمت رقابتی و خرید امنیت موفقیت شما را در این حیطه تضمین می کند. لایک های این سایت اعمال شده و با آشکاری که دارد، بهترین پیشنهاد را برای شما دنبال می کند.

نتیجه

احتمالا در رابطه با لایک دسته جمعی اینستاگرام زیاد شنیده اید. این اصطلاح یعنی لایک کردن از پست ها در یک زمان. نتیجه این امر بالا بردن آمار لایک های پیج است. در ادامه به شما 4 سایت معتبر را معرفی می کنید که می توانید با شرایط آن ها، بهترین آن را برای خود انتخاب کنید. اگر با مطالعه این مطلب، خوشتان آمد، خوشحال شدم که مارا به دوستانتان معرفی کنید.

لایک دسته جمعی
لایک دسته جمعی

منبع

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!