جلوگیری از فلاپ شدن پست ها
جلوگیری از فلاپ شدن پست ها

قوانین اینستاگرام در جهت عملکرد بهتر این پلتفرم روز به روز افزایش می‌یابد. بنابراین یا باید رعایت کنید و یا اینستاگرام در برابر بیقانونی شما، پیچ اینستاگرام شما را جریمه می‌کند. جریمه کردن اینستاگرام ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای پیچ شما به ارمغان بیاورد که شما به ‌آسانی قادر به رفع آن نباشید.

در صورتی که با همه اصطلاحات رایج و پرکاربرد اینستاگرام آشنایی نداشته باشید، ممکن است پیج شما مشکل شود. بسیاری از افراد در اینستاگرام پس از بارگذاری متوجه عدم مشاهده آن توسط برخی از کاربران شدند. به نظر شما چه عاملی باعث کاهش بازدید می شود؟ ما در این مقاله مختصر و مفید از پیوندهای اینستاگرام را بررسی می کنیم. اینستاگرام ممکن است بدلیل تغییر یک سری از قوانین پست شما را فلاپ کند. حال فلاپ یعنی چه؟ برای جلوگیری از فلاپ شدن چه کنیم؟

https://soodaro.com/

فلاپ (فلاپ) یک لغت انگلیسی بهمعنی شکست است. معنی این لغت، مناسب کاری است که اینستاگرام در برابر رعایت قوانین و مقرراتش توسط پیج شما، انجام می‌دهد. بهعبارت دیگر، وقتی پیج شما مطابق با قوانین اینستاگرام عمل کرد، اینستاگرام با نشان‌دادن پست‌های شما به تعداد کمتری از مخاطبانتان، پیج شما را جریمه می‌کند. در واقع فلاپ شدن پست‌های اینستاگرام، باعث کاهش تعداد لایک، کامنت و بین پیج شما و مخاطبانتان می‌شود. فلاپ شدن پست با سایر جریمه های اینستاگرام مانند شادوبن و … متفاوت است. فلاپ شدن پست پیج شما به تعداد نفرات کمتری از فالوورهایتان نشان می دهد؛ بنابراین می‌توانید بیشتر به پیج بزنید و تلاش کنید برای ارتقای پیج را بسوزد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه شادوبن و فلاپ شدن مقاله زیر پیشنهاد می شود.

https://soodaro.com/blog/instagram-flop

همانطور گفته شد اگر از قوانین اینستاگرام سرپیچی کنید، اینستاگرام پلیسی، پیج شما را جریمه می‌کند. در ادامه به 3 مورد از رفتارهایی که باعث فلاپ شدن پست توسط اینستاگرام می شود اشاره می کنیم:

اگر دقت کنید، بلاگرها و افراد فعال در فضای مجازی، از استوری برای اطلاع رسانی به مخاطبان درباره پست جدید استفاده می کنند. ارسال پست‌های پیج خود به دایرکت مخاطبانتان یکی از عواملی است که ممکن است باعث فلاپ شدن پیج شما شود. بنابراین، اگر به صورت حرفه‌ای در فعالیت‌های اینستاگرامی می‌کنید، هرگز پست‌های خود را یک‌جا به دایرکت مخاطبان ارسال نکنید تا فلاپ نشوید!

چگونه از پست ارسال اطلاع رسانی کنیم؟
چگونه از پست ارسال اطلاع رسانی کنیم؟

یکی دیگر از عوامل موثر در فلاپ شدن پیج، ادیت یا ویرایش پستی است که آن را منتشر کرده است. در پستی که توسط شما منتشر شده است، تعداد لایک و کامنت خوبی گرفته شده و از هشتگ‌های مناسب و صورتی خوبی که می‌توانید داشته باشید، می‌توان به اکسپلور اینستاگرام راه بیابد. اگر پست خود را ویرایش کنید، تمام آمارهای پست شما از حال نو محاسبه می‌شوند.

کامنت گذاشتن یکی از روشهای بالابردن آمار پیج و بهبود ارائه به آن است. اما وجود تعداد زیاد ایموجی در کامنت، برای پیج مفید نیست و ممکن است باعث فلاپ شدن پست‌های پیج شما توسط اینستاگرام شود. شma memahtvanahd ba ariaیt thrفndhaی خahahahahnt vahahahی bیشtrی ddrیaht کnیd tha پst شma فlelaپ nnahwd. مقاله زیر می‌تواند در جهت افزایش کامنت واقعی پست‌ها مفید باشد.

https://soodaro.com/blog/ways-to-get-more-comments
  • نوشتن کپشن مناسب

اولین راه آسان برای جلوگیری از فلاپ شدن، کپشن نویسی اصولی است. هرچه شما از تصاویر برای پست خود استفاده کنید، نوشتن یک کپشن مناسب برای افزایش اثرگذاری بسیار مهم است. با نوشتن کپشن جذاب و تاثیربرانگیز، احتمال واکنش مخاطب، لایک کردن و کامنت گذاشتن افزایش می‌یابد. درنتیجه مخاطب زمان بیشتر در پیچ شما می‌ماند. در این صورت اینستاگرام پیج شما را مفید دانسته و پیج شما را فلاپ نمی‌کند.

  • تولیدمحتوا بصورت منظم

شما به‌عنوان یک بلاگر و یا هر سازنده باید بهترین زمان را منتشر کنید، پست‌های خود را پیدا کنید. در این صورت شما باتوجه به مخاطبان خود در اینستاگرام فعالیت می‌کنید. بنابراین اینستاگرام باعث فلاپ شدن پست‌های شما نمی‌شود. تولید محتوای منظم مستلزم توجه به نکاتی است. مقاله زیر نکات لازم برای تولید محتوا در ارائه کامل شرح داده شده است.

https://soodaro.com/blog/content-writing-on-instagram
  • وجود فالوورهای واقعی در پیج

اکثر کاربران اینستاگرام به‌دنبال تعداد فالوورهای عجیب و باورنکردنی هستند. برای تحقق این هدف، به‌جای استفاده از روش‌های اصولی و استفاده از الگوهای اینستاگرام، از روش‌هایی مانند خرید فالوور فیک می‌توان استفاده کرد. وجود فالوورهای غیرواقعی می‌تواند باعث فلاپ شدن توسط اینستاگرام شود.

افزایش رشد (وجود فالوورهای واقعی)
افزایش رشد (وجود فالوورهای واقعی)
  • تولیدمحتوای یونیک و منحصربهفرد

شما یک فرد خاص و خاص به فرد هستید؛ مواردی که تولید می‌شوند نیز می‌توانند مختصات خود و یونیک باشند. در واقع تولید یونیک از عوامل جلوگیری از فلاپ شدن است. برای تولید محصولات به‌فرد باید زیاد بخوانید و بشنوید و ببینید. بعد از مدتی می توانید را بنویسید و منتشر کنید. در این الگوریتم‌های هوشمند اینستاگرام نه تنها پست شما را فلاپ نمی‌کند، بلکه در میان مخاطبانتان نیز دارای محبوبیت بیشتری می‌شوید.

شما برای موفقیت در اینستاگرام، نیازمند به کارگیری رفتار حرفه ای هستید. برای رسیدن به اهداف خود در فضای محبوب و پرفدار اینستاگرام، باید آموزش‌های لازم و کاربردی را انتخاب کنید. قوانین قوانین نیز جز رفتار حرفه‌ای شما می‌شود. سعی کنید از تمام نکات موجود در این مقاله برای جلوگیری از فلاپ شدن استفاده کنید. امیدواریم این نکات باعث رشد پیج کاری و شخصی شما شود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!