اگر شما هم از افرادی هستید که به افیل مارکتینگ و به همکاری در فروش علاقه‌مند هستید، احتمالاً به دنبال یک فرصت مناسب برای شروع فعالیت‌های می‌گردید. شبکه های همکاری در فروش بسیاری در حال فعالیت هستند و با گشتن در بین سایت ها بسیاری از افراد را پیدا می کنند. اما شاید موقع تصمیم گیری که می شود، بین گزینه های مختلف سردرگم بمانید. امکان دارد در بین اسامی اینترنت که در اینترنت به چشمتان می‌خورد، نام افیلی را دیده باشید. در مطلبی که امروز تصمیم گرفتیم با همکاری در فروش افیلی را به شما معرفی کنیم تا ویژگی‌های عملکردی را که این شبکه به کاربران ارائه می‌دهد را بیشتر بشناسید و انتخاب کنید تا برای شما ساده تر شود.

افیلی اولین شبکه همکاری در فروش ایران است که از سال ۱۳۹۹ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. در حقیقت افیلی فرصتی را برای فعالیت‌های فروشگاه‌ها و بازاریاب‌های حوزه همکاری در فروش ایجاد می‌کند تا هر دو مکان را در فضای مناسب، قانونی و بدون شرایط با شرایط سودآوری و همکاری در فروش، کسب کنند.

پلتفرم افیلی، پنلی اختصاصی را به عنوان فضای کار و فرصتی برای رصد فعالیت ها و روند کار در اختیار دو طرف قرار می دهد. در حالی که این مطلب را می خوانید بیشتر از ۱۵۰۰ ناشر فعال و ده ها فروشگاه معتبر و نامدار در حال همکاری با شبکه همکاری در فروش افیلی هستند. در ادامه راه که این شبکه همکاری در فروش بین افیلیت مارکترها و کاربران این حوزه محبوب پیدا کرده می‌پردازیم.

همکاری در فروش به صورت کلی فرآیندی برای فروش محصولات یا خدمات فروشگاه‌ها است، اما افیلی در کنار این خدمات، ویژگی‌های دیگران را به فروشگاه‌ها (تبلیغ‌دهنده‌ها) می‌کند که باعث تولید آن از سایر شبکه‌های همکاری در فروش می‌شود. به صورت کلی موارد زیر از ویژگی‌هایی است که افیلی در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌دهد.

افیلی با ایجاد پلنهای پورسانت دهی متفاوت باعث ایجاد محیط رقابتی می شود. پلن‌های متفاوت پورسانت‌دهی باعث می‌شود که بازاریابان بر اساس میزان فعالیت‌های خود دریافت کنند. این روش‌های مختلف پورسانت‌دهی باعث ایجاد انگیزه بازاریاب‌ها می‌شود و بر میزان فعالیت و فروش آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

تمام بازاریابهای افیلی آموزش دیده و با تجربه هستند. افیلی در فعالیت‌های خود همیشه آموزش‌های موجود را برای بازیابی‌های خود تهیه می‌کند تا اطلاعات و دانش آن‌ها را به روز نگه دارد. همکاری با بازارهای حرفه‌ای و کاربلد به نوعی مساوی است با افزایش فروش.

سیستم افیلی به راحتی روی وب سایت فروشگاه ها پیاده سازی می شود. افیلی از طریقی اسکریپتی که روی وب سایت شما توسعه پیدا می‌کند به اطلاعات خریدهایی که مشتریان ارسالی از سمت بازاریابان دست می‌کند.

پنل اختصاصی‌هایی که در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌گیرند، قابلیت رهگیری تمام فروش‌ها، فعالیت‌های بازرگانی‌ها و جزئیات مورد نیاز را برای صاحبان کسب‌وکار و کار قرار دادن کسب‌وکار تا مدیریت و رصد به بهترین شکل ممکن می‌سازند.

در صورتی که به عنوان بازار در حال بررسی همکاری در فروش افیلی هستند، ویژگی‌های زیر از برجسته‌ترین موارد هستند که افیلی به کاربرانش می‌کند.

یکی از بخش‌ها و نقاط قوت‌های مشارکت در فروش افیلی، تیم پشتیبانی قوی و متعهد آن است. از نظر اکثر کاربران شبکه در فروش افیلی، پشتیبانی قوی و پرعت افیلی یکی از مزایای اصلی این شبکه می‌شود.

افیلی برای تمام نشانران، فروشگاه‌های تازه کار یا نیازمند به آموزش، به صورت مداوم در حال تولید مطالب آموزشی کاربردی و مفید است. این ویژگی باعث می‌شود تا از افراد مبتدی تا حرفه‌ای، همه اطلاعات تازه دسترسی داشته باشند و روند درآمدزایی را به شکل ساده‌تری طی کنند.

افیلی از شبکه‌های همکاری در فروش است که برای ثبت‌نام و ایجاد استفاده در آن نیازی به پرداخت هزینه‌های موجود است. به محض تکمیل مراحل ثبت نام، تمام کاربران به پنل اختصاصی خود دسترسی پیدا می کنند و فرآیند کسب درآمد امکان پذیر می شود.

افیلی یکی از خوش‌حساب‌ترین شبکه‌های همکاری در فروش است. تسویه حساب‌های به با ناشران یکی از موقعیت‌هایی است که افیلی در طول فعالیت‌های خود نسبت به آن مسئولیت‌پذیر است. این امر باعث جلب اعتماد کاربران نسبت به این شبکه می شود.

داشتن ۸ نوع مختلف پلن پورسانت دهی دست نشران را برای فعالیت و کسب درآمد از این شبکه باز می‌گذارد. بازاریاب‌ها می‌توانند بر اساس فعالیت‌ها و فعالیت‌هایی که ایجاد می‌کنند درصدهای بالاتری را برسانند و بر اساس فعالیت‌ها و تلاش‌های خود به شکل عادلانه دریافت کنند.

همکاری افیلی با برندها و فروشگاه های معتبر این امکان را به بازاریابان ها می دهد تا نسبت به فعالیت هایی که مطمئن باشند بیشتر داشته باشند: علاوه بر این، انواع فروشگاه ها باعث می شوند تا هر دانش آموزی به بازاریاب ها بسته شود و علاقه مند به خود باشد، حوزه فعالیت های مورد نظر را آغاز می کند. کند.

چه به عنوان بازاریاب و چه به عنوان یک فروشگاه، برای شروع همکاری با افیلی نیاز دارید تا سایت افیلی را وارد کنید و پس از ایجاد حساب کاربری و عضویت در این شبکه در فروش، نوع همکاری خود را معین کنید. پنل افیلی به ساده‌ترین شکل برای تمام کاربران طراحی شده است که مسیر شروع فعالیت را انجام دهند.

افیلی یکی از معتبرترین شبکه‌های همکاری در فروش ایرانی است: این شبکه با ایجاد شرایط مختلف به نفع هر دو سمت فعالیت می‌کند. این شبکه در فروش اولین همکاری در فروش ایران بوده است و شبکه های اعتماد و فرصت همکاری با فروشگاه های معتبر و بازاریاب های شایسته بسیاری را کسب می کند. پشتیبانی قوی، آموزش و ثبت نام رایگان، پلن پورسانت دهی متنوع، پنل اختصاصی حرفه‌ای و پرداختی‌های منظم از برترین ویژگی‌های این شبکه هستند.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!