به نقل از مشرق نیوزیکی از پرتکرارترین پرسش‌هایی که توسط کاربران مطرح می‌شود این است که درگاه پرداخت اینترنتی چیست و چگونه می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کرد! پیش از این به این پرسش پاسخ دهید بهتر است با مفهوم پرداخت اینترنتی آشنا شوید.

به صورت کلی به هر گونه انتقال وجه و دادوستدهای مالی میان افراد یا طرفین پول، که در بستر اینترنت انجام می‌شود پرداخت اینترنتی (‌پرداخت اینترنتی) گفته می‌شود. به معنای ساده تر، پرداخت اینترنتی یعنی واریز وجه در ازای خرید کالا یا دریافت خدمات، بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانکی و فروشگاه ها.

همان‌طور که می‌دانید کلیه مراحل فروش محصولات و خدمات اینترنتی از طریق درگاه پرداخت می‌شود. درگاه پرداخت اینترنتی به صاحبان فروشگاه‌های آنلاین این امکان را می‌دهد تا از طریق پایانه‌های بانکی محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند. با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی، خریدار می‌تواند بدون نیاز به حضور در عابربانک‌ها، هزینه‌های کالا و خدمات موردنظر را با کارت دوم و رمز عبور پرداخت کند.

با درگاه پرداخت می‌توانید کسب کنید و کار خود را به درگاه های پرداخت بانکی مرتبط و مبلغ محصولات یا خدمات خود را از دریافت کنید. به طور معمول، پس از پرداخت، مبلغ آن تراکنش از حساب خرید برداشت می شود و یک روز پس از انجام پرداخت به حساب پذیرنده (صاحب کسب و کار) واریز می شود. در صورت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی، کافی است در یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات درگاه پرداخت اینترنتی که دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی کشور هستند، ثبت نام کرده و برای دریافت درگاه اقدام کنند. زرین‌پال یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های پرداخت‌یاری است که به واسطه خدمات متنوع و پشتیبانی همهجانبه‌ها و دوسویه از پذیرندگان خود و خدمات آن‌ها، از محبوب‌ترین ویژه‌های میان افراد می‌شوند.

زرین‌پال با بیش از یازده سال سابقه فعالیت در حوزه فناوری‌های مالی، محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت میان کاربران دنیای مجازی است.

آغاز فعالیت‌های زرین‌پال، به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اینترنتی برای کسب و کارها، زمانی بود که به صورت آنلاین در ایران یک پدیده رو به رشد شمرده می‌شد و مشکلات زیادی داشت، در حالی که دریافت مستقیم درگاه پرداخت اینترنتی از طریق psp‌ها نیز به چالش برانگیز بود. و زمانبر بود. زرین پال با این فرآیند اینترنتی، باعث شد در سریع‌ترین زمان ممکن درگاه پرداخت کسب و کارشان را دریافت کنند. در مقایسه با سایر روش‌های دریافت مستقیم درگاه، زرین‌پال با ارائه درگاه پرداخت اینترنتی در کم‌تر از دو روز کاری، سریع‌ترین راه‌کار را برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی کاربران خود ارائه می‌کند.

زرین‌ال با معرفی نسل جدید پرداخت آنلاین، ایجاد بستری امن مابین فروش و خدمات را بهینه‌سازی‌ها و خدمات انجام می‌دهد و با شناسایی دغدغه‌های پرداخت کار، تا امروز مجموعه‌ای از بهترین خدمات را در اختیار و کارها قرار می‌دهند، که از جمله این مجموعه‌ها هستند. خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

درگاه پرداخت اینترنتی: درگاه پرداخت اینترنتی کسب و کار آنلاین، از مهم‌ترین امکاناتی است که زرین‌پال برای کاربران خود ارائه می‌کند. با اتصال درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال به فروشگاه، مطمئن‌ترین و سریع‌ترین دریافت‌کننده پرداخت الکترونیکی (psp) می‌شود و پرداخت خود را تکمیل می‌کند.

زرینلینک: زرین لینک بهترین گزینه برای کسانی است که به دلیل عدم وجود وب سایت، امکان اخذ مجوزهای لازم برای دریافت درگاه بانکی را در اختیار دارند و به طور مستقیم برای فروش خود شبکه های اجتماعی یا پیامرسان مانند اینستاگرام، تلگرام و … استفاده می کنند. با ساخت درگاه پرداخت اینستاگرام، فروشندگان به راحتی می‌توانند کاربران خود را به تبدیل نهایی تبدیل کنند.

بسنه‌ای شروع زرین: شروع زرین، از دیگر امکانات به‌فرد زرین‌پال بسته می‌شود که با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک طراحی شده است و افراد می‌توانند با تهیه این بسته، از شرایط بسیار ویژه در کاهش هزینه‌های کسب و کار خود بهره‌مند شوند و 300 تراکنش بدون کسر کارمزد شوند. دریافت کننده.

درگاه پرداخت اشتراکی: درگاه پرداخت اشتراکی زرین‌پال، به عنوان یک فرآیند مالی میان شرکای تجاری ایفای نقش می‌کند و یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که درآمد حاصل از فروش میان ذی‌نفعان را به راحتی مدیریت می‌کند.

پرداخت درون‌برنامه‌ای: از جمله خدمات ارائه شده برای توسعه دهندگان، دریافت درگاه پرداخت موبایلی زرین‌پال برای پرداخت‌های درون‌برنامه‌های کاربران است. این سرویس به نحوی طراحی و پیاده‌سازی شده تا در محیط برنامه و بدون نیاز به خروج کاربر برای پرداخت، در سریع‌ترین زمان ممکن کاربران را درگاه پرداخت اینترنتی هدایت کند. گفتنی‌ست تمامی سورس‌کدهای موردنیاز توسعه‌دهندگان اندروید و آی‌اواس برای اتصال درگاه پرداخت موبایلی زرین‌پال به برنامه محیطی، به صورت کاملا رایگان در آزمایشگاه زرین‌پال منتشر شده است.

همکاری در فروش: امکان کسب درآمد ماهیانه با معرفی محصولات و امکانات زرین‌پال، از طریق عضویت و ایجاد یک حساب کاربری، از دیگر خدماتی است که شرکت زرین‌پال برای کاربران خود تدارک دیده است.

دریافت شماره شبا: یکی از خدماتی که در وب‌سایت رسمی زرین‌پال به طور کلی قرار گرفته است، امکان دریافت شماره شبا تمام بانک‌ها و موسسات مالی، با وارد کردن کارت یا شماره حساب بانکی است که باعث انتقال و انتقال کاربران مالی می‌شود.

اپلیکیشن زرین‌پال من: دسترسی به پنل کاربری زرین‌پال در محیط بومی‌سازی شده، از مهم‌ترین خدماتی است که زرین‌پال برای کاربران خود تدارک دیده است. از جمله قابلیت‌های اپلیکیشن زرین‌پال می‌توان به مواردی چون دسترسی سریع و بدون محدودیت به پنل مدیریتی تجربه‌ی کاربردی ساده و روان، مدیریت تراکنش‌ها و ارسال درخواست تسویه‌حساب، و همچنین ساختن لینک پرداخت اشاره کرد. از دیگر محاسن اپلیکیشن زرین‌پال، امکان بررسی فروش و مشاهده گزارش تراکنش‌ها بر اساس تاریخ و مشخصات خریدار است.

با نگاه به مجموعه خدمات ارائه شده توسط زرین‌پال، بدون شک می‌توان اینگونه اظهار نظر کرد که زرین‌پال با نیازها و نگرانی‌هایی که کسب و کارهای آنلاین با آن‌هایی که می‌توانند انجام دهند، می‌شوند، برای هر یک از آن‌ها، راه‌هایی برای بهبود شرایط فروش در بستر اینترنت ارائه می‌شود. آورد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!