زمان و نحوه برگزاری مصاحبه کنکور دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه یاسوج اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه مصاحبه دکتری برای معرفی چند برابر در مرحله مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۱ در دانشگاه یاسوج به شرح زیر است:

مصاحبه دکتری دانشگاه یاسوج
مصاحبه دکتری دانشگاه یاسوج

۱- داوطلبان محترم می‌بایست یک سری از کپی مدارک مندرج در همین اطلاعیه را از طریق پست ویژه به آدرس این دانشگاه ارسال کنند.

مدارک ارسالی می‌بایست نهایتا تا تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱۰ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده باشد. همچنین می‌بایستی اصل مدارک (جهت تطبیق و ارزیابی اصالت کپی ها) به همراه سایر مدارک احتمالی ذکر شده در اطلاعیه هم زمان با مصاحبه حضوری همراه دانشجو.

۲. مصاحبه تمام رشته ها به صورت حضوری برگزار می شود.

۳. روز و ساعت ارزیابی و انجام مصاحبه در بازه زمانی ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ لغایت ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ و مطابق جدول زمانبندی در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

** زمان مصاحبه دانشجویان استعداد موفق پذیرش بدون آزمون نیز بر اساس زمانبندی همین اطلاعیه و با عنایت به مدارک درخواست شده در اطلاعیه تکمیلی در سایت دانشگاه یاسوج انجام می‌شود.

۱- یک عدد پوشه فندار

۲- فرم مشخصات آموزشی و پژوهشی داوطلب (فرم شماره ۱).

  • لازم است که فرم شماره ۱ به طور کامل تکمیل شود و پرینت آن ارسال شود.

۳- اصل و تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) همراه با کارنامه ریزنمرات بررسی شده است

ثبت (1)– برای متقاضیانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای و مالی تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل می‌شوند: در آزمون شماره و یا فرم مندرج در ۱۵۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی

۴- اصل و تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) همراه با کارنامه ریزنمرات بررسی شده است

ثبت (2): آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه دهند.

ثبت (3): معرفی گانی که به دلائلی قادر به ارائه مدرک یا مدارک مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی‌باشند، است گواهی گواهی شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند. .

۵- دو قطعه عکس ۴×۳ پشت‌نویسی شده است

۶- گواهی نامه زبان انگلیسی معتبر

MSRT (MCHE) – معادل IETS – TOEFL IBT – TOEFL COMPUTER – TOEFL PAPER + TOLIMO

** فیش واریزی به مبلغ 6000 ریال (معادل شصت هزار تومان) به عنوان هزینه مصاحبه دکتری به شماره حساب دانشگاه یاسوج نزد بانک مرکزی با

۷- تصویر کارنامه‌ای اولیه و همچنین کارنامه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ (بسیار الزامی و الزامی)

۸- تصویر صرفا صفحه اول کلیه مقالات چاپ شده

9- تصاویر مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی (گواهینامه ماندگار رتبه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در صورت احراز، سوابق تدریس در دانشگاه ها و…) و سوابق پژوهشی، تحقیقاتی (مانند صفحه اول پایان نامه که در آن عنوان پایان نامه و اعضای هیئت مدیره کمیته دفاع با امضای آن‌ها قید شده باشد، مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی، مقاله و گواهی شرکت در کنفرانس‌ها، ثبت اختراع و…)

۱۰- اصل گواهی مبنی بر این که عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا آزمایش رسمی تابعه وزارت، تحقیقات و فناوری بوده است به بالاترین مقام مقامی که رسیده است، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده شده است. .

• تمامی مدارک به ترتیب ذکر شده در پوشه قرار گیرنده، به صورت تصویری که فرم مشخصات در بالا و بقیه مدارک به ترتیب در پشت سر آن قرار گیرند باشند.

• از ارسال اصل مدارک خودداری. اماست در زمان مصاحبه مجازی، اصل تمامی مدارک از خانواده مدارک شناسنامه‌ای و فعالیت‌های آموزشی پژوهشی، جهت اعضای کمیته در اختیار داوطلب باشد.

•• مدارک مشروحه فوق ضروری تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ با پست پیشتاز به آدرس دانشگاه رسیده باشد. در ضمن از درخواستان خواهشمند حتماً در روی پاکت نام رشته و عبارت « ارسال مدارک جهت شرکت در مصاحبه دکتری در سال ۱۴۰۱ دانشگاه یاسوج» را ذکر کنند.

۱- مصاحبه از دروس پایه، تخصصی گرایش و پایان نامه صورت می‌گیرد.

۲- لطفا مدارک در پوشه فنردار قرار داده شود.

۳- ارتباط تلفنی، حتما شماره تماس مربوط به خود داوطلب در فرم مشخصات فردی نوشته می شود.

۴- در زمان مصاحبه، نسخه اصلی مدارک ارسالی و همچنین نسخه اصلی مدارک آموزشی و پژوهشی در فرم های مربوطه، همراه باشد.

۵- صرفاً به مدارکی امتیاز داده می‌شود که در جلسه مصاحبه ارائه می‌شود.

جدول زمان بندی مصاحبه دکتری دانشگاه یاسوج در همین مقاله آمده است.

همه داوطلبانی که به شرکت در مصاحبه دکترا ۱۴۰۱ سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی نیاز دارند، نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

منبع: مصاحبه دکتری دانشگاه یاسوج