نحوه انتخاب مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه سلمان فارسی کازرون اعلام شد. به گزارش پی اچ دی تست، برگزاری مرحله دوم دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه سلمان فارسی کازرون به شرح زیر است.

جهت شرکت در مصاحبه، لازم است دو مرحله زیر به وسیله داوطلبان انجام پذیرد:

مصاحبه دکتری دانشگاه سلمان فارسی کازرون
مصاحبه دکتری دانشگاه سلمان فارسی کازرون
  • شماره یک (فرم متقاضی متقاضی) تایپ شده در قالب فایل PDF
  • فیش واریزی اسکن شده و ذخیره شده در قالب فایل PDF

را به هر دو آدرس ایمیل [email protected] ارسال کنید.

– فیش واریزی به مبلغ ۱.۴۴۰،۰۰۰ ریال (صد و چهل و چهار هزار تومان) به عنوان هزینه مصاحبه دکتری به حساب شماره دانشگاه سلمان فارسی کازرون، نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

  • موارد فوق العاده از طریق ایمیل تا پایان روز یکشنبه به تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ تعیین شده است.
  • مبلغ ذکر شده به عنوان مصاحبه و بررسی مدارک بوده و غیر قابل استرداد است
  • تنها داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون مصاحبه می باشند که مدارک خواسته شده را تا تاریخ به ایمیل دانشگاه ارسال کنند.
  • لطفا از ارسال مدارک خودداری شود.

درخواستانی که مدارکشان دریافت می شود، پیام مربوط به وصول دریافت می کنند.

داوطلبان پس از ثبت نام اولیه از طریق ایمیل و دریافت پیام مبنی بر وصول مدارک، در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ ساعت ۸ صبح، جهت انجام مصاحبه به دانشگاه سلمان فارسی کازرون مراجعه کنید.

• لازم به ذکر است که همه داوطلبان، باید در مصاحبه ای که توسط اعضای هیأت علمی رشته مورد استفاده در زمان و مکان تعیین می شود، به منظور ارزیابی تصمیم گیری در مورد تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل مسائل و تسلط علمی وی در رشته مورد نظر و نحوه فعالیت و فعالیت ایجاد ارتباط، می‌شود شرکت کرد و به سوالات کمیته اجرای آزمون پاسخ‌دهنده.

• کمیته اجرای آزمون بر اساس مدارک ارائه شده توسط داوطلب، برای سوابق آموزشی و پژوهشی امتیاز به شرح جدول رتبه بندی سوابق، آموزشی و پژوهشی در نظر می گیرد.

مدارک مورد نیاز که معرفی شدگان می بایست روز مصاحبه حضوری به همراه داشته باشند:

داوطلبان باید، تصویر (کپی) مدارک و مستندات مربوط به بند ۱ تا ۱۱ (به شرح زیر) را به ترتیب و در قالب صحافی فنری تهیه کننده و مشخصات فردی از نام خانوادگی و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، رشته تحصیلی، معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشگاه محل تحصیل در دو مقطع و رشته انتخابی خود را. بر روی جلد درج معلوم.

۱- مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و ریزنمرات.

ثبت ۱– معرفی گانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای هستند، می‌بایست دارای مدرک تحصیلی تا ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل شوند.

۲- مدرک کارشناسی (لیسانس) و ریزنمرات.

ثبت ۲– آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر این، مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل کاردانی را نیز داشته باشد.

توجه – معرفی شد که به دلائلی قادر به ارائه مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی‌باشند، لازم است گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را غیر قابل قبول باشد. معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به سازمان یکسان باشد.

۳- شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور.

۴- گواهی مبنی بر اینکه عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا آزمایش رسمی وزارت متبوع بوده است که به بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده کرده اند.

۵- مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی و پژوهشی (کتاب، مقاله و…)

۶- کارنامه مرحله اول آزمون نیمه دکتری

۷- مدرک زبان قابل قبول در صورت وجود

  • اخذ حد نصاب قبولی در یکی از آزمون های استاندارد زبان، مشروط به اینکه در هنگام پذیرش در مقطع دکتری بیش از دو سال از زمان آن نگذشته باشد.

توجه: در صورت عدم ارائه نمره قابل قبول زبان انگلیسی در زمان آزمون شفاهی، پذیرفته شدگان موظفند تا قبل از آزمون جامع، نسبت به ارائه نمره قابل قبولی اقدام شود.

۸- فرم مشخصات فردی (فرم شماره یک) مندرج بر روی سایت دانشگاه در زیر همین اطلاعیه

۹- اصل فیش واریزی

۱۰- پایان دوره کارشناسی ارشد(شامل صفحه عنوان، صفحه ارزیابی، چکیده فارسی و نتیجه گیری)

۱۱- گواهی تدریس در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

  • لازم است داوطلبان اصل تمام مدارک مورد نیاز را نیز به همراه داشته باشند.
  • در صورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری، و پی گیری قانونی به عمل خواهد آمد.

جدول زمان بندی مصاحبه دکتری دانشگاه سلمان فارسی کازرون در همین مقاله آمده است.

همه داوطلبانی که به شرکت در مصاحبه دکترا ۱۴۰۱ سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی نیاز دارند، نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

منبع: مصاحبه دکتری دانشگاه سلمان فارسی کازرون