مصاحبه کنکور دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه تفرش هفته اول تیرماه برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی تست، جزئیات جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش به شرح زیر است:

برای کلیه داوطلبان شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری دانشگاه تفرش، مصاحبه حضوری مطابق جدول ذیل برگزار می شود.

نام رشته- روز – تاریخ – محل برگزاری

مهندسی برق- کنترل – یکشنبه- 1401/04/05- دانشکده فنی و مهندسی (ساختمان شماره یک)

ریاضی- جبر زمینه گراف- سه شنبه- 1401/04/07- دانشکده فنی و مهندسی (ساختمان شماره یک)

* ساعت تقریبی برگزار مصاحبه افراد شرکت کننده قبل از مصاحبه از طریق ایمیل به داوطلبین اعلام خواهد شد.

* امکان اسکان در خوابگاه (با اخذ هزینه) برای داوطلبین وجود دارد.

مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش
مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش

داوطلبان لازم است نسبت به تکمیل فرم ها و ارسال تصاویر مدارک ذیل به صورت کامل و بدون نقص در قالب یک فایل زیپ با نام و نام خانوادگی فرد داوطلب به آدرس آدرس مراجعه کنند. پست الکترونیکی [email protected] تاریخ تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ اقدام متوجه

*لطفاً اسکن شده از اصل مدارک واضح و فایل با نام فرم و مدرک مربوطه تهیه و در قالب فرمت درخواست شده ارسال تصاویر.

* قطعی مدارک احتمالی از طریق ایمیل داوطلبین به اطلاع‌رسانی خواهد رسید.

همچنین نیاز متقاضیان در روز مصاحبه یک ساعت قبل از زمان اعلام شده جهت مصاحبه با در دست داشتن اصل مدارک و کلیه سوابق آموزشی و پژوهشی مربوط به فرم شماره 1، به اداره کل تحصیلات تکمیلی دانشگاه واقع در طبقه سوم ساختمان دانشکده فنی و مهندسی ساختمان شماره یک) مراجعه کنید.

 • فرم درج اطلاعات (تایپ شود).
 • فرم شماره ۱ (فرم مربوطه تایپ شده و عکسدار باشد).
 • تصویر تمام صفحات اصل شناسنامه و کارت ملی، مدرک نظام وظیفه برای آقایان.
 • تصویر کارنامه آزمون دکتری سال ۱۴۰۱.
 • تصویر اصل مدرک کاردانی (داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند)، کارشناسی و کارشناسی ارشد.
 • تصویر اصل فرم گواهی معدل تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ ارزیابی شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد برای سال آخر کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل‌شده‌ها تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ (فرم همین می‌بایست دارای مهر و امضاء معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل) تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، شماره و تاریخ باشد.)
 • تصویر اصل فرم امتیاز فراغت از تحصیل توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد برای دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل از تاریخ ۱۴۰۱/۰/۳۱ (فرم نام می‌بایست دارای مهر و امضاء معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل کارشناسی ارشد، شماره و شماره) تاریخ باشد.)
 • معرفی‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه مدرک معتبر یا مدارک مندرج دربند ۵ نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی‌شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارسال کند. (دانلود فرم)
 • تصویر ریزنمرات مربوط به دوره کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد.
 • فایل پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد.
 • تصویر کلیه سوابق آموزشی و پژوهشی همراه با مستندات لازم مربوط به فرم شماره ۱ در قالب یک فایل فشرده با عنوان سوابق آموزشی و پژوهشی.
 • تصویر اصل مدرک مربوط به گواهی زبان در صورت وجود.
 • تصویر فیش واریزی به مبلغ 1.500.000 ریال بابت هزینه‌های مصاحبه دکتری به شماره شبای دانشگاه تفرش نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
 • تصویر اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیأت علمی «رسمی قطعی» و یا «رسمی آزمایشی» دانشگاه‌ها و آموزش‌های عالی بوده است که مؤسسه به بالاترین مقام مسئول نیز رسیده است، برای آن‌دسته از افرادی که از مربیان در این آزمون استفاده کرده‌اند. . لازم به تاکید است مربیان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی‌بایست به توضیحات صفحه ۱۰ دفترچه راهنمای انتخاب رشته ۱۴ می (لزوم پرداخت شهریه، مراجعه دانشگاه محل خدمت و…) دقت کنید.

ثبت: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیئت‌علمی این دانشگاه امکان بهره‌مندی از این سهمیه را دارا می‌باشند.

تذکر مهم: داوطلبانی که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به پایان می‌رسانند و در ردیف هفت‌زده‌شدگان دانشگاه قرار می‌گیرند، توجه داشته باشید که پذیرش آن‌ها به صورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به سخت‌گیری عمومی آن‌ها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد شد. بود.

توجه: داوطلبین گرامی تا قبل از رسیدن به زمان مصاحبه به اطلاعیه‌های تکمیلی صادر شده از سوی اداره تحصیلات تکمیلی در سایت دانشگاه درج می‌شود که کافی باشد.

جدول زمان بندی مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش در همین مقاله آمده است.

همه داوطلبانی که به شرکت در مصاحبه دکترا ۱۴۰۱ سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی نیاز دارند، نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

منبع: مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش