این روزها استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا اکثر افراد برای انتخاب رشته به مشاوره تحصیلی مراجعه می کنند تا بتوانند بازخورد خوبی دریافت کنند و بک انتخاب رشته درست را تجربه نمایند. توجه داشته باشید تعداد مشاوره تحصیلی تلفنی در سطح کشور زیاد است اما تمامی آن ها دارای مشاوران مجرب و کاربلد نیستند به همین دلیل باید در انتخاب مشاوره تحصیلی هم دقت کنید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم مشاوره تحصیلی دارای ویژگی‌های متعددی است که در این مقاله به طور کامل مور بررسی قرار داده خواهد شد.

اگر بخواهیم به یکی از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره تحصیلی اشاره کنیم باید بدانید افرادی که در مناطق محروم زندگی می کنند به راحتی می توانند با استفاده از تلفن از یک مشاور تحصیلی حرفه ای بهره مند شود. شایان ذکر است بدانید ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات دقیقی را نسبت به بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته در اختیار شما قرار دهیم در واقع مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایا و معایبی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد.

در ادامه محتوا به موارد بسیار مهم همچون (ضرورت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته، برترین مشاوره تلفنی و بسیاری از موارد دیگر را به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار خواهیم داد) در نهایت اگر قصد دارید از موارد ذکر شده مطلع شوید پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مقاله در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید. زیرا مواردی که در این مقاله ذکر خواهد شد می‌تواند در آینده تحصیلی و شغلی شما تاثیر مثبت بگذارد.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی، یکی از انواع مشاوره است که می توان در اختیار متقاضی قرار داد. در واقع برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به مشاور را ندارند، مشاوره تحصیلی تلفنی گزینه مناسبی است. حتی اگر تعداد جلسات مشاوره هم زیاد شود مشکلی پیش نخواهد آمد و هر جلسه می تواند ادامه مطالب جلسه قبل باشد و در نهایت به یک نتیجه مهم برسد.

مشاوره تحصیلی تلفنی از یک نظر دیگر دارای امتیاز مثبت است و آن هم زمان مشاوره می باشد. شما در اول صبح تا آخر شب هر زمانی که مناسب بدانید، می توانید از شخص مشاوره بگیرید و یا جلسات قبلی را ادامه دهید. نوع دیگر مشاوره، مشاوره تحصیلی آنلاین است که با وارد کردن مشخصات و نتایج آزمون می توان رتبه را تخمین زد و یا با توجه به رتبه دانشگاه هایی با امکان قبولی را شناخت

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

یکی از مهم ترین تصمیماتی که داوطلبان در روند تحصیل خود باید بگیرند، تصمیم برای انتخاب رشته ای است که در دانشگاه ادامه خواهند داد و برای کنکور سراسری در آن رشته سنجیده می شوند. در فرایند انتخاب رشته، وجود یک مشاوره تحصیلی دلسوز و آگاه بسیار موثر است و می تواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد بسیار نقش داشته باشد. یکی از راه های بهره مندی از راهنمایی مفید و موثر، مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته است.

افرادی که بنا به دلایلی از جمله دور بودن از مراکز مشاوره انتخاب رشته، مشغله های کاری و خانوادگی، امکان دریافت مشاوره حضوری را ندارند، می توانند از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته استفاده نمایند. به دلیل اهمیت برخورداری از مشاوره مناسب در مسیر انتخاب رشته، در این مقاله به بررسی نقش مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته در موفقیت داوطلبان اشاره خواهیم کرد. پس تا انتها با ما باشید.

حساس ترین مرحله پذیرش در دانشگاه ، انتخاب رشته می باشد و انجام اصولی آن به میزان بسیار زیادی قبولی شما را تضمین می کند. بسیاری از داوطلبان از نکاتی که باید برای انتخاب رشته رعایت کنند ، بی اطلاع هستند و در این راستا نیاز به یک مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته افزایش می باید.

صرفه جوبی در زمان و هزینه و هم چنین عدم مراجعه حضوری به دفتر مشاور ، از جمله مزیت های مشاوره تحصیلی تلفنی در مقطع انتخاب رشته است و می توانید از هر کجای ایران و با هر امکاناتی که هستید به بهترین مشاوران تحصیلی متصل شده و از با کیفیت ترین مشاوره بهره مند شوید.

اکثر دانش‌آموزان و دانشجویان بر این باورند که برای داشتن انتخاب رشته‌ ی خوب، مهم‌ ترین چیز دارا بودن کارنامه کنکور و نمره کنکور و رتبه‌ کنکور خوب است اما این افراد بیش از این ‌که به خودشان، اهداف شان، آینده‌ شان و زندگی شان فکر کنند به نظر دیگر افراد و اهمیتی که مردم جامعه برای رشته ‌های دانشگاهی مختلف قائل هستند، توجه می ‌کنند.

موضوع اصلی برای داشتن انتخاب رشته‌ ی صحیح این است که خود و هدف نهایی خود را خوب بشناسند. در مورد خیلی از داوطلبان دیده شده که فرد در رشته ای پذیرفته شده است که علاقه ای ندارد و گاها علی رغم تمام تلاشش برای ورود به دانشگاه، از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. برای همین است که مشاوره انتخاب رشته کنکور نقشی مهم در آینده شغلی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد.

بررسی مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به بررسی مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته بپردازیم. توجه داشته باشید تمامی خدماتی که توسط وبسایت ها، شرکت ها و ارگان ها به مردم ارائه می‌شود دارای مزایا و معایبی است که هر شخص باید قبل از استفاده از آن، از مزایا و معایب خدمات مورد نظر مطلع شود. در نتیجه مشاوره تحصیلی تلفنی هم یکی از خدمات پرطرفدار محسوب می شود و مطمئنا از این قاعده مستثنا نیست. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم 2 پاراگراف مجزا را به مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی اختصاص دهیم تا شما بتوانید با دید باز و آگاهی کامل از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته استفاده کنید.

مزایا مشاوره تحصیلی با استفاده از تلفن

در گام اول بهتر است به سراغ مزایای مشاوره تلفنی برویم زیرا مزایای این خدمات بیشتر از معایب آن است. یکی از مزایای منحصر به فرد این نوع از مشاوره عدم محدودیت مکانی است. در واقع این نوع از مشاوره تحصیلی به هیچ وجه به یک مکان خاص محدود نمی شود و شما از سراسر کشور می توانید به راحتی با استفاده از یک تلفن از این مشاوره استفاده کنید. مبحث دو مربوط به مراجعه حضوری برای دریافت مشاوره تحصیلی است که بسیاری از افراد به دلایل مختلف از مشاوره تحصیلی حضوری استفاده نمی کنند به همین استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی می تواند برای افرادی که از مشاوره تحصیلی حضوری دوری می کنند انتخاب هوشمندانه ای باشد. در این صورت به هیچ عنوان نیاز به حضور شما در دفتر مشاوره نخواهد بود.

در ادامه بهتر است به یکی از بهترین مزایای این نوع از مشاوره تحصیلی (صرفه جویی در زمان) اشاره کنیم. توجه داشته باشید که شما با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید زیرا مسافتی که برای رفتن به دفتر مشاور طی می کنید به طور کل حذف میشود و شما در کوتاه ترین زمان می توانید با بهترین مشاوران وبسایت ایران تحصیل با استفاده از تلفن ارتباط برقرار کنید.

یکی از مهم ترین گام ها در روند دریافت مشاوره، طراحی و تدوین برنامه دقیق برای داوطلبان است که می تواند داوطلب را در مسیر درست مطالعه دروس قرار دهد. اگر به دنبال دریافت برنامه ریزی تخصصی هستید، فرصت را از دست ندهید با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

معایب مشاوره تحصیلی با استفاده از تلفن

در این بخش از مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد معایب مشاوره تحصیلی تلفنی در اختیار شما قرار دهیم. در ابتدا بهتر است ذکر کنیم استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی تنها با شماره گیری از طریق تلفن به راحت ترین شکل امکان پذیر است. اما اینکه چه مشاوری با چه میزان تخصص و تسلط به مباحث پشت خط تلفن باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. همنی مسئله باعث می شود تا بسیاری از افراد را برای استفاده از این نوع مشاور دلسرد شوند

. توجه داشته باشید مشاوری که قصد دارد به یک داوطلب به صورت تلفنی مشاوره بدهد باید تسلط و تخصص بیشتری نسبت به مشاوره حضوری داشته باشد و باید بتواند به صورت تلفنی بهترین نوع مشاوره را به مخاطب خود ارائه کند. بسیاری از افراد از تسلط و تخصص کافی برخوردار نیستند و نمی‌توانند خدمات درست را به متقاضی ارائه دهند. حال اگر شما تصمیم دارید از بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته استفاده کند بهترین گزینه برای شما استفاده از مشاوره تلفنی وب سایت ایران تحصیل است زیرا مشاورین فوق‌العاده حرفه‌ای دارد.

بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته

تفاوتی که بین برترین مشاوره انتخاب رشته با سایر انتخاب رشته های تلفنی وجود دارد را می توان در رابطه با مطابقت رشته انتخابی با رشته تحصیلی دانست. بنابراین آنچه در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته صورت می پذیرد، صرف انتخاب چند کد رشته نخواهد بود. انجام آزمون های استعداد ، رغبت را می توان از جمله آزمون هایی دانست که توسط مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته صورت می پذیرد.

اگر بخواهیم بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته را به شما معرفی نماییم ، باید مرکز مشاوره ایران تحصیل را به شما معرفی نماییم که با توجه دقیق خود به بسیاری از امور، میتوانند بهترین انتخاب رشته را برای ما فراهم نمایند. جهت برقراری ارتباط با مشاوران این ایران تحصیل تنها کافی است با شماره ای که در سایت قرار دارد تماس حاصل کنید.

خدماتی که در مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته به مراجعین عزیز ارائه می گردد، منحصر به انتخاب رشته کنکور نمی باشد. مشاوره انتخاب رشته آنلاین، انتخاب رشته ارشد را می توان از جمله انتخاب رشته ها برای داوطلبان دانست. گرایش ها در مقطع ارشد موجب تخصصی شدن رشته شما خواهد بود و متناسب با آن در آینده شما می توانید جذب بازار کار گردید.

ویژگی های انتخاب رشته خوب

آخرین گام دانش آموزان برای ورود به دانشگاه انتخاب رشته کنکور است و از نظر بسیاری ازمشاوران تحصیلی مهم ترین گام نیز همین انتخاب رشته کنکور محسوب می‎شود. به عبارت دیگر یک انتخاب غلط می‌ تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور را بر باد دهد.

از طرف دیگر یک انتخاب رشته کنکور مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور را به رشته‎ای که به آن علاقمند است برساند و این نهایتا منجر به رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه خواهد شد.

مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد.

ظرفیت دانشگاه ها

با توجه به آمار هر ساله کنکور متوجه میشویم که داوطلبان در رشته تجربی بیش از سایر رشته ها هستند. یعنی طبق آمار بیش از 60 درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی هستند و علاقمند به تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی هستند.

انتخاب رشته ریاضی

انتخاب رشته ریاضی به شرطی می تواند مسیر موفقیت شما باشد که آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته ی مورد علاقه ی شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه ی بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید. دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته ی مورد علاقه قبول شد. شما میتوانید برای انتخاب رشته ی صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم.

همانطور که می دانید کنکور ریاضی سومین گروه آزمایشی پرجمعیت در کنکور سراسری است که در خود رشته های فنی مهندسی و علوم پایه را جای داده است. با توجه به آمار قبولی در رشته های مهندسی اصلی ترین هدف داوطلبان این رشته برای شرکت در انتخاب رشته ریاضی است. در سال های اخیر با توجه به آمارهای موجود از رشد نزولی متقاضیان این گروه آزمایشی، شانس قبولی داوطلبان در رشته های مهندسی بیشتر شده است. اما انتخاب رشته ی مناسب مستلزم آگاهی کامل شما از تمامی موارد مرتبط خواهد بود.

انتخاب رشته تجربی

به دلیل افت بازار کار در اکثر رشته ها جز تجربی، انتخاب رشته ی تجربی در میان دانشجویان سال به سال افزایش می یابد. انتخاب رشته تجربی می تواند مسیر موفقیت شما باشد فقط باید آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته ی مورد علاقه ی شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه ی بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته ی مورد علاقه قبول شد.

شما می توانید برای انتخاب رشته ی صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم. رشته تجربی عنوان پرجمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری را دارد.

انتخاب رشته انسانی

انتخاب رشته انسانی یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان رشته انسانی است قبول شدن در یکی از رشته های روانشناسی، حقوق حسابداری از اولویت دانشجویان این رشته می باشد. انتخاب رشته ی انسانی در میان دانشجویان سال به سال کاهش می یابد و این موضوع به دلیل معرفی نشدن درست این مجموعه و پتانسیل های آن است.

انتخاب رشته انسانی نیز می تواند مسیر موفقیت شما باشد فقط باید آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته ی مورد علاقه ی شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه ی بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته ی مورد علاقه قبول شد در ادامه اطالاعاتی در مورد نحو ه ی انتخاب رشته انسانی و انتخاب دانشگاه مطالبی را شرح داده ایم تا بتوانیم به پرسش های شما پاسخ دهیم و در انتخابی درست با در نظر گرفتن استعداد هر شخص در رشته ی مورد علاقه مؤثر واقع شویم اگر در انتخاب رشته انسانی رشته ی مورد علاقه خودرا انتخاب نکرده اید و در شناسایی استعداد خود تردید دارید شما میتوانید برای انتخاب رشته ی صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مرکز آی مشاوره تماس گرفته تا با مشاوران و کارشناسان برتر، شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم.

انتخاب رشته هنر

انتخاب رشته هنر به شرطی می تواند مسیر موفقیت شما باشد که آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته ی مورد علاقه ی شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه ی بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید. دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته ی مورد علاقه قبول شد. شما میتوانید برای انتخاب رشته ی صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم. انتخاب رشته هنر در میان دانشجویان سال به سال کاهش می یابد و این موضوع به دلیل معرفی نشدن درست این مجموعه و پتانسیل های آن است.

اگر موارد بالا را با دقت انجام دهید، متناسب با رتبه ای که کسب کرده اید مطمئنا بهترین گزینه ممکن را قبول خواهید شد. گزینه آخر در موارد بالا بسیار اهمیت دارد، در انجام آن سعی کنید نهایت هوش و ذکاوت را به خرج دهید.

انتخاب رشته زبان

شرکت در کنکور زبان های خارجی هم برای متقاضیان این رشته و هم برای متقاضیان گروه های آزمایشی اصلی از جمله ریاضی، تجربی، انسانی مجاز است. به این صورت که اگر داوطلبی خواهان شرکت در یکی از گروه های آزمایشی اصلی باشد نیز می تواند در کنکور زبان نیز شرکت کند. کارنامه انتخاب رشته زبان مدتی بعد از اعلام نتایج کنکور منتشر می شود و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته زبان هستند 150 رشته را می توانند بر اساس اولویت انتخاب نمایند داوطلبان برای قبولی در رشته ی مورد نظر باید به رشته های زیر گروهی که در آن نمرات بالایی را به دست آورده اند توجه کرده و آن ها را در اولویت قرار دهند زیرا که شانس قبولی بیشتر است برای آگاهی دقیق از نحوه ی انتخاب رشته زبان باید با کارنامه و تاثیر سهمیه مناطق بر روی رتبه کاملا آشنا باشید تا بتوانید در انتخاب رشته دانشگاه موفق باشید.

آیا استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته ضروری است؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط اکثر افراد پرسیده می شود. به همین دلیل بهتر است در این بخش از محتوا این مبحث را مورد بررسی قرار دهیم. در ابتدا بهتر است ذکر کنیم که برخی از داوطلبان بر این باور هستند که ما خودمان می توانیم به تنهایی انتخاب رشته کنکور را انجام دهیم و نیازی به مشاوره نخواهیم داشت. قطعا وارد کردن تعدادی کد ، کار دشواری نخواهد بود و هر داوطلب و حتی فرد بیسواد و ناآشنا با این موضوع نیز به سادگی می تواند برای شما چند کد را وارد نموده و نهایتا در یکی از آن رشته ها پذیرفته شوید.

ضرورت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته کلیه داوطلبان زمانی مشخص می شود که شما در یک رشته پذیرفته می شوید بدون اینکه با تجربه، علاقه، شخصیت و استعدادتان همخوانی داشته باشد. بنابراین در این شرایط ، داوطلبی که در حال حاضر دانشجو محسوب می شود ، با احساس سردرگمی فراوانی روبه رو می گردد. بنابراین مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به جلوگیری از وقوع این مشکلات کمک خواهد نمود.

با توجه به کارنامه کنکور سراسری ، داوطلبان می توانند در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد شرکت نمایند. اما تفاوت بسیاری بین کد رشته های این دانشگاه و همچنین نحوه پذیرش آنان وجود خواهد داشت. مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته به شما کم می نماید تا با توجه به رتبه کسب شده بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. در نهایت به سادگی می توانید با استفاده از شماره تماس موجود در صفحه از مشاوره تحصیلی تلفنی وب سایت ایران تحصیل استفاده کنید.

انتخاب رشته کنکور سراسری

برای انتخاب رشته کنکور سراسری، باید به ترتیب موارد زیر را مورد توجه قرار داد:

o به دست آوردن شناخت از رشته های مختلف و آینده شغلی آن ها (از طریق مشاور و اینترنت)

o شرکت در انتخاب رشته آنلاین (تخمینی)

o تعیین اولویت ها (دانشگاه؟ رشته؟ شهر؟)

o چیدمان گزینه ها بر اساس اولویت های فرد، از کم احتمال ترین گزینه ها به محتمل ترین آن ها

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل این بخش را به این موضوع اختصاص دادیم. لازم به ذکر است بدانید آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در دانشگاه های سراسری هستند می توانند با استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش و آموزش کشور از رشته های احتمالی که با توجه به رتبه کسب شده خواهند توانست پذیرفته شوند آگاه گردند. و پس از آن مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته بدان ها کمک خواهد نمود تا انتخاب رشته موفقی داشته باشند.

یکی از خدماتی که بهترین مشاوره به کلیه داوطلبان ارائه می نماید این است که برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های کنکور هنر می باشند، کمک خواهد نمود تا بتوانند از آزمون عملی کنکور هنر برای رشته هنر آگاه شوند. مشاوره تلفنی انتخاب رشته به شما کمک خواهد نمود تا با استفاده از شناختی که از خود کسب می نمایید، می توانید به این نکته دست یابید که آیا در رشته هنر آینده شغلی مناسبی خواهید داشت؟ یا در سایر گروه های آزمایشی؟

جهت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته برای انتخاب رشته می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز خواهند بود. همچنین کلیه خدمات به صورت رایگان می باشند و هر داوطلب می تواند به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شود.

مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

آکادمی مشاوره تحصیلی ایران تحصیل، با داشتن کادری مجرب با مشاوره های تخصصی که ارائه می دهد، افراد زیادی را به هدفشان که همان موفقیت در فرایند انتخاب رشته است نزدیک تر کرده است.

مرکز مشاوره ایران تحصیل از افرادی که سابقه کسب رتبه های عالی داشته اند و در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده اند، به عنوان نخبگان ایران یاری گرفته تا بتواند به متقاضیان خدمات مشاوره ای مفیدی ارائه دهد.

این مرکز مشاوره می تواند برنامه ریزی های تحصیلی شما را از ابتدا تا انتها (مطالعه برای کنکور و تمام عوامل موثر در آن، روز آزمون و نحوه عملکرد مناسب در جلسه و در نهایت انتخاب رشته با قائده و هوشمندانه) برنامه ریزی کند و شما را در تمام مراحل این مسیر یاری کند.

تفاوت ایران تحصیل با سایر مشاوره های انتخاب رشته در چیست؟

تفاوت های زیادی بین وب سایت ایران تحصیل و سایر مشاوره های انتخاب رشته وجود دارد. یکی از موارد مربوط به مشاور است. توجه داشته باشید ایران تحصیل دارای مشاورین مجرب، با تجربه و معتبری می‌باشد. بسیاری از شرکت های مشاوره دیگر یک مشاور معتبر و معروف استخدام کنند و در کنار آن از دستیاران بی تجربه بهره می‌برند زیرا در این صورت میتوانند سود بیشتری به دست بیاورند در نتیجه خدمات بی کیفیت ارائه می دهند. این مسئله یکی از بزرگ‌ترین تفاوت های بین مشاورین وب سایت ایران تحصیل و مشاورین سایر شرکت ها وب سایت می باشد. مبحث بعد مربوط به قیمت مناسب نسبت به کیفیت مشاوره است. این نکته را در نظر داشته باشید ایران تحصیل باکیفیت ترین مشاوره را به داوطلبان ارائه می‌دهد. در واقع مشاوره این وب سایت بسیار هدفمند می باشد از وی دیگر در مقابل هزینه مناسبی را دریافت می کنند. اما برخی از شرکت ها خدمات باکیفیت و هدفمند ارائه نمی‌کنند اما مبلغ زیادی دریافت می نمایند.

منبع: مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!