خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

مزیت اکانت اسپاتیفای نسبت به اپل موزیک، به قابلیت هایی که این برنامه در اختیار کاربران قرار می گیرد، می شود. در این گزارش، این دو برنامه را با هم مقایسه می‌کنیم تا بتوانیم قابلیت‌های هر یک و هزینه‌های مربوط به استفاده از آن را با هم مقایسه کنیم. سرويس هاي استريم و پخش موسيقي پلتفرم هاي متعددي را در خود جاي داده است. از میان آن ها اپل موزیک و اسپاتیفای از مهمترین ها می شوند که در میان آن ها اسپاتیفای قدیمی تر از همه است.

هر یک از این سرویس ها، تجربه موسیقی فوق العاده ای برای کاربران ایجاد می کند و فرصت شنیدن جدیدترین موسیقی های روز را برای شما فراهم می کند. قابلیت‌هایی برای استفاده بدون تبلیغات از هر دوی این نرم‌افزارها فراهم می‌شود که بسیاری از کاربران را جذب کرده‌اند. در ادامه برخی از تفاوت های این برنامه ها را بررسی کرده و در نهایت خرید اکانت اسپاتیفای را مشخص می کنیم.

حق اشتراک سرویس های اسپاتیفای و اپل موزیک

هزینه های مربوط به حق اشتراک هر یک از این سرویس ها برای هر ماه در حدود 10 دلار می شود که برای هر دو یکسان است. این هزینه ها به صورت ماهانه پرداخت می شود تا کاربران قادر به استفاده از اشتراک ویژه این برنامه ها باشند. مزیت خرید اکانت اسپاتیفای نسبت به اکانت اپل موزیک، وجود اکانت های رایگان آن است که در اختیار افراد قرار می گیرد و بدون پرداخت هزینه، به کار می رود. هر دوی این سرویس ها، طرح های مخصوص به خانواده نیز اجرا می شوند که برای چند نفر قابل استفاده هستند. این طرح ها نیز برای هر دو پلت فرم، از هزینه یکسانی هستند. اشتراک های ماهانه این سرویس به صورت خودکار تمدید می شود و کاربران می توانند از این مهم استفاده کنند.

مقایسه اسپاتیفای با اپل موزیک در زمینه استفاده رایگان

این تفاوت اسپاتیفای با اپل موزیک و یوتیوب موزیک، به مدت زمان استفاده از نسخه های رایگان این برنامه نیز مربوط می شود. در اپل موزیک شما می توانید، به مدت سه ماه از قابلیت های موجود به صورت رایگان استفاده کنید. اما در برنامه اسپاتیفای، این مدت زمان یک ماه است. با این تفاوت که برنامه اسپاتیفای، یک نسخه کاملا رایگان دارد که با حذف برخی از قابلیت ها، به صورت دائمی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

مقایسه اسپاتیفای و اپل موزیک در استفاده از آفلاین

مزیت خرید اکانت اسپاتیفای نسبت به اپل موزیک مربوط به استفاده آفلاین از این برنامه است. این پلت فرم موسیقی کاتالوگی از میلیون ها فایل صوتی را در اختیار شما قرار می دهد. متفاوت موسیقی در پلتفرم اپل موزیک نیز بسیار بالاست و با ثبت نام در آن به تعداد بالای فایل های موسیقی با سبک های مختلف دسترسی دارد. اپل موزیک در استفاده آفلاین کاربران از برنامه های متعدد ایجاد می کند. کاربران در این برنامه تنها به 100 هزار موسیقی به صورت آنلاین دسترسی دارند. این آهنگ از طریق کتابخانه برنامه مورد استفاده قرار می گیرند.

ثبت نام کنندگان در برنامه اسپاتیفای قادر به دسترسی به پادکست ها و کتاب های صوتی نیز خواهند بود. به دلیل وجود این قابلیت به صورت آفلاین، اسپاتیفای مورد توجه بسیاری از افراد موسیقی قرار گرفته است.

مزیت خرید اکانت اسپاتیفای نسبت به اکانت اپل موزیک در زمینه کیفیت پخش موسیقی

مقایسه اسپاتیفای با اپل موزیک در رابطه با کیفیت پخش موسیقی هر یک از این پلت فرم ها، برنامه برتر اسپاتیفای را نشان می دهد. در اپل موزیک یک فرمت و ریت مشخص برای پخش فایل ها مشخص می شود که همه کاربران برای پخش و استریم آهنگ ها از آن استفاده می کنند. اما در برنامه اسپاتیفای ریت موسیقی قابل تنظیم است و هر یک از کاربران قادر به پخش موسیقی خواهند بود. تفاوت های متفاوتی بین ریت ها و قدرت پخش موسیقی وجود ندارد. اما شخصی سازی استریم فایل های صوتی، برای لذت بردن از کاربران خواهد بود.

مقایسه اکانت اسپاتیفای و اپل موزیک

تفاوت اسپاتیفای با یوتیوب موزیک در نرم افزارهای مخصوص وب و موبایل

سرویس اپل موزیک به صورت پیش فرض بر روی تلفن همراه آیفون نصب شده است و سایر کاربران نیز در سیستم اندروید به نصب آن به صورت عامل قادر خواهند بود. اما نرم افزار اسپاتیفای به صورت یکسان در اختیار همه سیستم عامل ها قرار می گیرد و رابط کاربری مجزایی بین برنامه و سیستم عامل ها وجود ندارد. در هر یک از این برنامه ها، کاتالوگ های پخش موسیقی و کتابخانه های مربوطه نیز از قابلیت های مهم آن به شمار می رود. در نرم افزار اسپاتیفای این قابلیت ها با امکان جست و جو در میان آن ها همراه می شوند. محیط خلوت و ایده آل هر یک از این پلت فرم ها در مدیریت محتوا و به اشتراک گذاری آن نیز بسیار مورد توجه قرار دارد.

در اضافه کردن موسیقی به نرم افزار اسپاتیفای، محدودیت هایی در این برنامه وجود دارد. شما نمی توانید فایل های موسیقی موجود بر دیوایس را در این برنامه ذخیره سازی کرده و برای انجام این کار ابتدا از نسخه های دسکتاپ این برنامه استفاده کرده و سپس فایل ها را از کامپیوتر در برنامه ذخیره سازی کنید.

مقایسه اسپاتیفای با اپل موزیک در کشف موسیقی های جدید

در زمان ثبت نام در اپل موزیک، از شما درخواست می شود که لیستی از خوانندگان و سبک های موسیقی محبوب خود را در این برنامه معرفی کنید و سپس بر اساس سلیقه و نظر شخصی پیشنهادات موسیقی این پلت فرم ارائه می شود. در این برنامه میکس های روزانه ارائه می شوند. همچنین سبک های موسیقی نیز دسته بندی های خاص در این پلت فرم ها دارند. برای هر یک از فعالیت های روزانه مانند مطالعه، رانندگی و… نیز بخش هایی در این برنامه ایجاد شده است که فایل های موسیقی را ساده تر می کنند.

مشابه این امکانات در برنامه اسپاتیفای نیز وجود دارد. مزیت خرید اکانت اسپاتیفای نسبت به اپل موزیک در زمینه موسیقی های جدید به بخش های مخصوص سفارشی سازی در قسمت هوم اسکرین این برنامه مربوط می شود. این برنامه هر دو میکس را بر اساس سلیقه کاربران معرفی می کند که هر کدام از آن ها متشکل از یک پلی لیست دو ساعته است. امکان مرتب سازی و دسته بندی این فایل ها در برنامه اسپاتیفای نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

مزیت اکانت اسپاتیفای نسبت به اپل موزیک

نقاط قوت سرویس اسپاتیفای

اولین مزیت خرید اکانت اسپاتیفای نسبت به اکانت اپل موزیک، گستردگی تنوع میان فایل های موسیقی موجود در این برنامه است. در این برنامه امکان دسترسی به هزاران پلی لیست متنوع وجود دارد. همچنین نسخه های مخصوص وب این برنامه نیز یکی از مهمترین نکات مثبت استفاده از آن به شمار می رود. این برنامه به صورت رایگان برای همه کاربران میسر می باشد.

نقاط قوت سرویس اپل موزیک

پشتیبانی از اسپیکرهای هوشمند هوم پاد یکی از مهمترین نقاط قوت این برنامه به شماره می رود. قابلیت آپلود موسیقی های شخصی هر یک از کاربران نیز در این میان جای می گیرد. امکانات مشابه شبکه های اجتماعی نیز در این برنامه قابلیت های مهمی را در آن به وجود آورده اند.

جمع بندی

هر یک از اکانت های اسپاتیفای و اپل موزیک، از ویژگی ها و ویژگی های خاص می توانند باشند. در این گزارش از اکانتی شاپ، خرید اشتراک تضمینی اسپاتیفای و نتفلیکس در رابطه با تفاوت اسپاتیفای با اپل موزیک مطالبی را ارائه داد که در جهت استفاده بهتر از هر یک از این برنامه ها عمل می کنند.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!