جگونه افزایش فالوور اینستاگرام
جگونه افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام پلتفرمی است که در آن کاربران مختلف با فالوهای مختلف با هم ایجاد می‌کنند. هرچه تعداد فالوورهای پیج شما افزایش می یابد، شما را بیشتر می شناسید و می شوئید.

این لباس فروشی ها همیشه مغازه های شلوغ با مشتریان زیادی دارند ولی به آید مغازه شما مشتری خیلی کمی می. شما به این فکر می کنید که حتماً کارتان بد و یا لباسی است که در مغازه ای با کیفیت است ولی اینطور نیست شما باید از ایده های جدید برای مشتریان استفاده کنید که بقیه مغازه ها آن را انجام نمی دهند و شما را از بقیه مغازه ها متمایز می کند. کند و مورد توجه قرار دادن.

بیشتر مواقع کارهایی که مربوط به ظاهر و جنبه بصری باشد باعث جذب بیشتر مشتری برای یک مغازه می‌شود. برای مثال از نورهای خوش رنگ استفاده کنید تا از بقیه مغازه ها جلو بزنید یا از تخفیفات خفن اسفاده کنید تا وقتی مشتری ها می‌خواهند به مغازه دیگری وارد شوند یا از آن اطراف می‌توانند جلب شوند. پس برای خرید از خریدهای بسیاری می‌توانم استفاده کنم ولی همه می‌دانند وقتی جنس لباس و قیمت هم خوب باشد از همین مغازه خرید می‌کنم و دفعه بعد به یکی دیگر هم پیشنهاد می‌دهد از مغازه شما بازدید کند.

خرید فالوور اینستاگرام هم به طور کلی از این قاعده خارج نیست چون وقتی کسب می کنید کاری دارید که در محیطی قرار بگیرید که هزاران شغلی بالاتر از خودش دارد پس از ابزارهایی استفاده کنید تا از رقیبانتان جلو بزنید.

معایب و مزایا خرید فالوور

خرید فالوور به همان میزانی است که مزایا در کنارش معایبی هم دارد چون هیچ وقت نمی‌توان گفت که 100 درصد با خرید فالوور رشد می‌کنیم و به نتیجه دلخواهمان می‌رسیم پس سعی کنید فقط به مطالعه این مقاله بسنده کنید.

مجتمع خرید فالوور

مجتمع خرید فالوور
مجتمع خرید فالوور

خرید فالوور آمار پیج را به شدت بالا می‌برد و باعث می‌شود که استفاده از پروفایل شما بازدید می‌کند و شما را فالو کند. این حرکت باعث می‌شود که پروفایل پیج از نظر بصری عالی دیده شود و از رقبای خود مانند همان فروشگاه لباس فروشی که بالاترین نشان می‌دهد فالوور بیشتر جذب می‌شود. صعودی در لایک ها،کامنت ها و بازدید از ویدیو های پست و…. ایجاد کنید.

مهم ترین نکته در مورد خرید فالوور واقعی ایرانی این است که وقتی شما این خرید را انجام می دهید در پیشنهادهای همه کاربران را فالو کرده اید و این یک نکته مثبت را برای پیج شما به شماره می یابید که با پیشنهاد پیج شما به شما می شود. کاربران بیشتر بازدید پروفایل و فالوور شما افزایش پیدا کند.

لازم به ذکر است باید در خرید فالوور همیشه دقت کنید، یعنی اگر پیج شما ده هزار فالوور داشته باشید باید به اندازه ای باشد که با عوامل پیج شما تناسب داشته باشید، فالوور واقعی سفارش بدهید و بعد از مدتی که از همین سایت فالوور جذب کنید. دوباره سفارش بدهید چون این کار باعث می‌شود روز به روز فالور شما بیشتر شود.

معایب خرید فالوور

اگر شما فالوور میخرید اگر به صورت فیک باشد می‌شود پیج شما از الگوریتم اینستاگرام پیج تشخیص داده می‌شود و شما را محدود می‌کنید در خرید خود بسیار دقت کنید. برای کسب و کارهای بزرگ درست کردن پیج تازه خیلی مخرب است چون الگوریتم اینستاگرام روی پیج هایی که جدید باز می‌شوند خیلی حساس است و اگر کوچکترین اشتباهی از پیج جدید دریافت کند،پیج را محدود می کند.

سخن پایانی

پس مهم ترین کمک برای رشد کسب و کار برای یک پیج خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. وقتی کاربری سایت های اینترنتی که در اینترنت وجود دارد فالوور می‌خرد، اگر بی کیفیت باشد و فالوورهایی که خرید می‌کنند از طریق اکسپلورر می‌شوند که واقعاً از طریق اکسپلورر پیج شما می‌شوند. فالور زیاد ولی پایین دارد پس شما را فالو نمی‌کند و به کسی هم پیشنهاد نمی‌دهد.

اگر از یک سایت اقدام به خرید فالوور واقعی می‌کنیم باید دقت کنید که فالوورهایی که به شما می‌دهند واقعی و دارای پشتیبانی کامل باشد تا در صورت نارضایتی ضمانت برگشت وجه داشته باشید و خیلی خدمات دیگری داشته باشید که می‌توان این ویژگی‌ها را در سایت خوب کرد. خرید فالوور اینستاگرام با خرید فالوور داشت.

منبع مقاله

نویسنده :بابک فتحی

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!