اگر پیچ بیزینسی اینستاگرامی دارید و به فکر این هستید که خرید فالوور را انجام دهید تا از رقیبان خود جا نمانید، من مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنم تا با ذهنی بازتر خرید فالوور را انجام دهید.

در ابتدا بدانم خرید فالوور باید چه کسی باشد.

برای شروع، با خرید 100% واقعی شروع کنید. علاوه بر خرید 100% واقعی، اکثر خارجی ارائه دهندگان خدمات دیگری مانند فالوورهای جعلی، فالوور واقعی، فالوور ایرانی، فالوور و غیره را ارائه می دهند. می توانید این موارد را به همراه خدمات اصلی انتخاب کنید و به صفحه خود اضافه کنید. اگر به دنبال یک درمان و کارآمد فالوور با سود برای پیج خود هستید، توصیه ما خرید فالوور واقعی ایرانی است.
به زبان ساده، فالوور واقعی کسی است که یک حساب واقعی مانند شما دارد، با نام واقعی، عکس، ایمیل، شماره تماس، آدرس و غیره. فالوورهای واقعی ایرانی یک اکانت فعال در ایران هستند که محصولات یا خدمات شما را ارزیابی می کنند و می توانند به مشتریان واقعی شما تبدیل شوند. با خرید ایرانی واقعی و ارزان قیمت می توانید بیشتر به دست آورید و فروش خود را به راحتی افزایش دهید. در نتیجه در مقابل فروش و سودی که به دست می‌آورد هزینه‌ای که نمی‌کند، اما درآمد خود را افزایش داده است.
بنابراین می توان آنها را به عنوان سرمایه بالقوه برای همه شرکت ها در نظر گرفت. پس اگر در حال خرید فالوورهای فعال ایرانی واقعی هستید، مطمئن باشید که مشتریان بالقوه می‌خواهید از طریق روش‌های جذب جذب شوند، آنها را تبدیل به مشتریان وفادار کنید. اما چرا ایرانی بودن این فالوورها مهم است؟ اینستاگرام یک الگوریتم درون برنامه ای دارد که صفحاتی را که از آن استفاده می کنند ردیابی می کند.
یکی از مهمترین عناصر این الگوریتم صفحه و فالوورهای آن است. بنابراین در صورت خرید فالوور ایرانی فعال اینستاگرام، هیچ مشکلی با الگوریتم اینستاگرام نخواهید داشت و می توانید با خیالی آسوده کار خود را انجام دهید و الگوریتم اینستاگرام نشوید.

حتما کلمه ریزش فالوور بارها به گوشتان رسیده است. ریزش فالوور اینستاگرام به این معنی است که شما بعد از خرید فالوور واقعی و افزایش آن متوجه می شوید که از آنها شما را آنفالو کرده اند و فالوورهای شما کاهش پیدا کرده است. فرض کنید شما اقدام به خرید 10 هزار فالوور اینستاگرام کردید اما بعد از گذشت چند روز به 9 هزار فالوور می رسید. این امر به معنی ریزش فالوورهای شما است که مشکلات زیادی برای کاربران فعال اینستاگرام ایجاد کرده است.

اما خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش امکان پذیر است؟ بهترین روش و سریع ترین راه خرید فالوور ایرانی واقعی است. تعداد فالوورها اعتبار پیج بیزینسی اینستاگرام است، زمانی که افراد جدید وارد پیج شما می شوند تعداد فالوورها اولین بار در بررسی پیج شما افزایش فالوور و تطبیق فالوورها با میزان لایک و کامنت پست های شما است.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش به شبکه سرویس دهنده های اینستاگرام یا های اجتماعی ارائه می شوند و بسیار متنوع هستند. نکته مهمی که باید در هنگام دریافت خدمات خرید فالوور ایرانی واقعی به آن دقت داشته باشید که درصد ریزش داشته باشید.

زمانی که شما برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش از خدمات ارائه دهنده حرفه ای و معتبر اقدام می کنید آنها را به نسبت درصد ریزش فالوورها را اعلام می کنند. برای ارائه خدمات معتبر این درصد ریزش نهایتا بین 10 تا 20 درصد است. پس منظور از خدمات خرید فالوور ایرانی واقعی بدون ریزش، درصد ریزش بسیار کم و قابل چشم پوشی این خدمات است.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش غیر واقعی به نظر می رسد اما قابل توجیه است. زمانی که فالوورهای پیج شما واقعی هستند و پیج شما باکیفیت و جذاب هستند، آنها به صورت داوطلبانه در پیج شما باقی می مانند. .

افرادی که برنامه خرید فالوور اینستاگرام دارند، انتظار نتایج از جمله افزایش نرخ، افزایش فروش و درآمد، دریافت لایک و کامنت اینستاگرام و … دارند. با رواج خدمات اینستاگرام سایت های متعدد اقدام به فروش خدمات می کنند اما همه آنها معتبر هستند. هر چند از آنها فالوورهای فیک را به جای فالوور واقعی به پیج شما اضافه می کنند و تنها نتیجه را می گیرند که فالوورهای بیشتری را دریافت کنید در حالی که هدف اصلی شما گرفتن فالوور واقعی است.

خب حالا چطور باید این دو را تشخیص دهیم؟ اول از همه به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید فالوور اینستاگرام، به پلتفرم مطمئن باشید خدمات اینستاگرام مای مبر مراجعه کنید.

طبیعتا بعد از خرید فالوور اینستاگرام شما توقع دارید که آمار پست ها، افزایش پیدا کند. به طور معمول اگر فالوور واقعی خریداری کنید، آمار پست های شما مانند لایک، ویو و کامنت، بهبود می یابد در غیر این صورت هیچ تاثیری بر لایک و کامنت و ویوی شما نمی گذارد؛ در این حالت می توان فالوور فیک را در پیج تشخیص داد. بعد از خرید فالوور اینستاگرام تضمینی و فالوور واقعی شما شاهد افزایش نرخ و بهبود آمار پست های خود نیز بود.

  • از پشتیبانی تمام وقت هفت روز هفته و هر شبانه روز حتی در روزهای تعطیل باید باشد.
  • سایتی که رضایت، انتقاد و پیشنهادات خود را بر روی سایت منتشر کرده است. به این شکل شما متوجه نقاط قوت و ضعف آن می شوید و متوجه می شوید که خرید فالوور انجام دهید.
  • دارا بودن پروسه کاری کاملا معین و شفاف . یعنی میزان تقریبی ریزش فالوور را اعلام می کند و به شما مدت زمان تقریبی می رسد به نتیجه دلخواه را می گویند.

خرید فالوور واقعی می تواند باعث افزایش اعتبار شود

بسیاری از کاربران اینستاگرامی برای سنجش ارزش و اعتبار پیج تعداد فالوورهای آن را مدنظر قرار می دهند. پس در مرحله اول با خرید فالوور ایرانی واقعی شما می توانید پیج خود را جلوه دهید و از رقیبانی که فالوور کمتری دارند پیشی بگیرید(اما این همه ماجرا نیست بلکه تازه شروع ماجرا و شروع فعالیت در اینستاگرام است که باید با جذابیت این فالوورها باشد. را در پیج خود ماندگار کنید)

خرید فالو واقعی می تواند باعث افزایش نرخور یا اینگیجمنت ریت پیج شما شود

فرض کنید شما اقدام به خرید 60k فالوور کرده باشید. از آن جا که این فالوورها واقعی و فعال هستند، می توانند با فعالیت هایی مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن، سیو کردن، به کار بردن و … باعث افزایش میزان اشتراک گذاری شوند.

بالا رفتن قیمت خرید با خرید 50k فالوور به الگوریتم های گوگل نشان می دهد که شما محبوب و پرطرفدار است و مطالب آن کاربردی و سرگرم کننده هستند. در نتیجه اینستاگرام تصمیم می گیرد این پیج و پست آن را در اکسپلور نشان دهد. در این جا شما به هدف خود می رسید و می توانید فالوورهای ارگانیک را جذب کنید. شما می توانید فالوور واقعی فعال ایرانی و خدمات دیگر برای پیج اینستاگرام خود را انتخاب کنید و خیلی راحت آنها را از سرویس دهنده های معتبر دریافت کنید تا از این مزیت بهره مند شوید.

در صورت داشتن هر گونه مشاوره و سوال روی خرید فالوور ایرانی فعال کلیک کنید

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!