شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در رونق کسب و کارها دارند چرا که مخاطبان زیادی در فضای مجازی وجود دارند و با جذب بخشی از این مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان وفادار، می تواند باعث افزایش صددرصدی فروش و رونق فوق العاده بیزینس شما شود. .
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که خود را در میان مردم ایران تثبیت کرده است و در این شبکه اجتماعی بسیار فرو رفته است. بازاری که فروش محصول و ارائه خدمات در اینستاگرام پرسود است، فعالیت موفق در این فضای رقابتی هم شرایط خاص خود را دارد.

مدیریت صفحه اینستاگرام که به فروش بیشتر و افزایش مخاطبان واقعی شما نیاز به مهارت های خاصی دارد.
شرکت آی بولود با داشتن متخصصان در زمینه مدیریت پیچ اینستاگرام و ادمین اینستاگرام می تواند به کسب و کار شما رونق ببخشد.

ادمین اینستاگرام (admin) یک کلمه انگلیسی است که معنی آن مدیر است. ادمین اینستاگرام به شخصی گفته می شود که کارهای لازم برای یک صفحه اینستاگرام را می دهد. فعالیت های ادمین پیج اینستاگرام با توافق صاحب بیزینس و اهدافی که مشخص می شود. در واقع صفحه کاری شما در اختیار فرد دیگری قرار می گیرد و کارهای مرتبط با پیج را انجام می دهد
برای ابزارهای تخصصی لازم است افراد دیگری با ادمین همکاری داشته باشند. طراح گرافیک، عکاس و فیلم بردار برای تولید تصویری با کیفیت.

ادمین اینستاگرام چه وظایفی دارد
ادمین اینستاگرام چه وظایفی دارد

اولین و ساده ترین وظیفه یک ادمین اینستاگرام انتشار پست ها و استوری های تولید شده توسط تیم است. ادمین در صورت داشتن تخصص کافی می تواند تولید کند با کیفیت را انجام دهد، کپشن مرتبط برای پست بنویسید، هشت گذاری های صحیح را انجام دهد و نهایتاً در ساعت مناسب و به صورت محتوایی را منتشر کند.
در مراحل بعد از ادمین با استراتژی های اقدام به جذب و یا افزایش فالوور خواهد کرد. ادمین به کامنت ها و دایرکت ها پاسخ می دهد و با این شیوه به افزایش فالوور ها با کمک می کند.
مواردی که میبینید کارهای زیادی برای بالا بردن فالوور و فروش یک پیج اینستاگرامی نیاز به انجام و انجام تمام این کارها به تنهایی ممکن نیست.
لازم است یک تیم، متشکل از چند متخصص وظایف مربوط به هر قسمت را انجام دهند.

خدماتی که ما برای پیج های اینستاگرامی ارائه میدهیم شامل

  • اصلاح بایو و تصویر پروفایل پیج
  • ایجاد هایلات های لازم
  • طراحی یک موضوع مناسب برای پیج شما
  • طراحی استراتژی و نوشتن تقویمی
  • تولید پست و استوری مناسب، با کپشن و هشتگ هایمرتبط
  • بهبود امنیت پیج
  • جذب فالوور واقعی با شیوه های دیجیتال مارکتینگ
  • بالا بردن میزان با مخاطب
  • برگزاری مسابقات و مسابقات با پیج های مرتبط به حوزه کاری شما
  • تبلیغات هماهنگ

امنیت پیج اینستاگرامی و جلوگیری از هک شدن پیج یکی از کارهایی است که افراد پول زیادی بابت آن دریافت می کنند اما این کار کلاه برداری بیش از حد نیست چرا که روش های اینستاگرام را برای افزایش امنیت پیج معرفی کرده و با حفظ امنیت شما رفع خواهد کرد. شد. ما به شما کمک می کنیم تا صفحه ای امن تر داشته باشید.

وقتی خاص و با کیفیت باشد و به نحوی بهتر باشد که محصول شما را معرفی کند، باعث ایجاد نیاز در مخاطب و پس از آن افزایش فروش می شود. رقابت در اینستا برای بالا بردن فالوور و فروش بیشتر بسیار زیاد است. کسب و کار در این رقابت برنده کاری است که در مشاغل مختلف با مخاطبان داشته باشید، اعتمادشان را جلب کند و همچنین آنها را ترغیب به خرید کند. مسئول تولید محتوا با توجه به استراتژی نعیین شده برای تولید محتوا به ساخت تک و بدون کپی انجام می شود. با توجه به سیاست کاری پیج و همچنین جذب مخاطب و افزایش محتوای فروش انجام می شود. همچنین ادمین با پاسخگویی به کامنت ها و نظرات و استوری های جذاب، با فالوورهای پیج رابطه ای صمیمیانه نقش دارد و بیشتر با صفحه اینستاگرام شما می شود.

اگر به دنبال شرکتی هستید که در ارومیه مدیریت صفحه اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی را انجام می دهد، شرکتی که همان شرکتی است که بدنبال آن هستید. در آیه بولود متخصصین طراحی گرافیک، تولید محتوا و مارکتینگ با هم فعالیت می کنند و به شما کمک می کند تا به جای پرداخت حقوق ماهیانه به افراد متخصص، یک مبلغ را به عنوان هزینه پرداخت کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. افزایش فروش فالوور، تبلیغ به پیج های مناسب، با هم صنفی ها و شناخته شدن برند شما از نتایجی است که با همکاری درست با متخصصان می آید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!