به‌طور کلی برنامه‌ریزی برای رانندگان کار مشکلی است و از آن مشکل تر، کنترل رفتار راننده است. به‌ویژه اگر راننده‌تان بخواهد با حرکات مارپیچ‌گونه، رانده‌های دیگر را به وجد بیاورد! نگران نباش راه‌حل‌های شما پیش ماست و ما شرکت اورنگ پژوهان پارسه هستیم.

ابتدا اجازه دهید تعریفی از مدیریت ناوگان حمل و نقل داشته باشید: سامانه مدیریت ناوگان همان سیستم مدیریت ناوگان است که به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که وسایل نقلیه خودرو و نقلیه دارند، این امکان را دارند که در هر لحظه اطلاعات کاملی از تمام خودروهای خود داشته باشند. از جمله مسیر فعلی، مسیر حرکت، زمان و تعداد توقف‌ها، انحراف از مسیر و میزان مصرف سوخت. بهتر است بگوییم که مدیریت ناوگان تقریباً همه کار می‌کند! چیزهایی که فکرش را هم نمی‌کنند که می‌توان به همین راحتی و تنها با یک کلیک انجام داد! برویم سراغ از این کارها.

۶ راهکار مدیریت مدیریت ناوگان

اول: مدیریت کارآمد ناوگان

لحظه‌به‌لحظه خودرو یا ماشین آلات خود را ردیابی کنید. سرعت و مسیر طی شده را ببینید. میزان کیلومتر طی شده را نگاه کنید. بدانید خودرو در کجاها متوقف شده است. توقف خودرو بجا بوده است یا ماشین شرکت را برای دوردور بیرون برده‌اند؟!

دوم: گزارش های جامع

روزانه یک ساعت صرف گزارش مالی از راننده ها و کارمندهای شیفت های مختلف می شود؟ تازه آخر ماه، همه اینا باید جمع شود تا روزها از شما وقت تلف کند؟ با مدیریت ناوگان می‌توانید در هر لحظه که اراده کنید، گزارشی جامع از عملکرد مالی ناوگان خود تهیه کنید.

سوم: شگفت انگیز با گزارش های پیشرفته مالی!

سازمان‌ها و شرکت‌ها حقوق کارمندان و رانندگان خود را به میزان میزان پیمایش، مدت‌زمان حضور و عملکرد رانندگان پرداخت می‌کنند. در این حالت با استفاده از سامانه هوشمند کنترل و مدیریت ناوگان می‌توانم حقوق مسافران را در مسیرهای پویا و حرفه‌ای حساب کرد.

چهارم: هشدارهای متنوع و کاربردی برای کنترل بیشتر ناوگان

پس از رخداد از سمت دستگاه ردیاب، می‌توان با متن دلخواه، پیامک، ایمیل یا نوتیفیکیشن، ارسال کرد و آن را مدیریت کرد. اما این هشدارها کدام اند؟

  • اخطار سرعت غیرمجاز
  • روشن شدن خودرو
  • دستگاه برق برق
  • قطع آتن جیپیاس
  • باز شدن در خودرو
  • بای کم دستگاه

و هشدارهای دیگری که یا از قبل تعریف شده است یا می‌توانم تعریف جدیدی کرد.

پنجم: بررسی مسیر طی شده ردیاب و لایه‌های جغرافیایی

اطلاعات مربوط به روزهای گذشته به‌صورت لحظه‌ای در سامانه مدیریت ناوگان ذخیره می‌شود. این اطلاعات را با استفاده از سامانه و اپلیکیشن به صورت گرافیکی بررسی کنید. این بررسی‌ها می‌تواند شامل حرکت‌ها و نقطه‌ها در مسیر حرکت باشد. حتی می‌توانید سرعت، حداکثر سرعت کیلومتر طی شده از زمان شروع مسیر را ببینید. خروجی‌های استاندارد GPX و Excel را که دیگر در یک چشم بهم زدن پرینت بگیرید!

اما لایه‌های جغرافیایی برای ما چکار می‌کند؟

با استفاده از سامانه ردیابی و مدیریت ناوگان، می توان انواع محدوده های جغرافیایی را ترسیم و استفاده کرد. محدوده کاری را مشخص کنید و هشدارهای مختلف را سازماندهی کنید.

ششم: آنالیز رفتار راننده

یادتان می‌آید پشت شیشه یا تانکر راند‌ها برچسب‌ها می‌زدند؟ مدیران می‌خواستند که از رانندگی پُرخطر جلوگیری کنند. اما چقدر موفق بودند؟

با تعریف هشدارهایی مانند سرعت غیرمجاز دریفت، پیچیدگی، حتی خودی و… را ارزیابی کنید و را با امتیازی مقایسه کنید.

اورنگ

اما کنترل ناوگان حمل و نقل، مناسب چه کسانی است؟

اگر شرکت و سازمانی هستید که خودرو دارید، از نوع سازمان، سیستم و مدیریت ناوگان به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید در لحظه و به‌صورت برخط، ناوگان خود را کنترل و مدیریت کنید. اگر نیازهای زیر را داشته باشید، متن درستی را می‌خوانید: نیازهایی مانند کنترل سوخت، کنترل رفتار و حرکت رانندگان، دردسترس بودن خودرو و راننده، پرداخت مالی به راننده میزان مصرف بهره‌وری، دیسپچینگ خودروها، ارسال و مدیریت، خودروهای سازمانی، خودروهای حمل بار. خودرو راه‌سازی، خودروهای صنعتی، معادن و…

مدیریت ناوگان با اورنگ پژوهان پارسه

شرکت اورنگ پژوهان پارسه مفتخر به دریافت تندیس‌های مختلف حقوق مصرف‌کننده در سال‌های گذشته است. مشتریان از ارکان اصلی شرکت می‌شوند. نظرسنجی های انجام شده از واحد صنعت معدن و تجارت، گویای این موضوع است. از این جهت مدیریت ناوگان و سامانه اورنگ با محیطی آسان و کاربردی تهیه می‌شود که مدیران را از مشکلات هر روزه‌شان نجات دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، ما در بخش فروش منتظر شما هستیم. حالا نه دقیقاً ایستاده و دست‌به‌سینه ولی خب خوشحال می‌شویم شما با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۷۱۳۳۳۸

opp.co.ir

@orang_radyab

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!