اگر برای کسب‌وکار خود نیازمند ارسال پیامک هستید، در این مقاله به امکانات یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های ارسال پیامک در ایران «مدیانا» می‌پردازیم.

علامت پیامکی چیست؟

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید از تبلیغات و همچنین بازگرداندن مشتریان خود آگاه هستید. به‌طوری که روش‌های انتخاب را هم برای بازاریابی و تبلیغات خود امتحان کرده‌اید! یکی از روش‌های تبلیغاتی که ممکن است هنوز به آن‌ها نرسیده باشید یا هنوز به کارگیری آن‌ها اهمیت نمی‌دهید برای کسب و کار خود مشخص نیستید، بازاریابی پیامکی است.

مارک پیامکی یکی از روش‌های بازاریابی برای تبلیغات است که به کمک‌های مختلف می‌شود تا از طریق مشتریان پیامک ارسال شود و از افرادی که در بازار حضور پیدا می‌کنند، فعالیت می‌کنند.

با توجه به مخاطبان گستردگی و همچنین بازدهی ارسال پیامک، بازاریابی پیامکی یکی از مهم ترین و پربازدیدترین راه های تبلیغات و همچنین بازاریابی است.

مدیانا حرفه ای ترین سامانه پیامکی

سامانه های پیامکی در کشور وجود دارد که خدمات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی به مشتریان را انجام می‌دهد اما از این‌که بهترین سامانه‌ای است که خدمات خود را در بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد، تجربه خوشایندی را از پیامکی برای شما ارائه می‌کند.

مدیانا یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های پیامکی در کشور است که بیش از 200000 کسب‌وکار کوچک و بزرگ برای دریافت خدمات پیامکی آن را انتخاب کرده است. این سامانه دارای تعداد زیادی در سراسر کشور است که به صورت مستقل فعالیت دارند.

در کنار خدمات پیامکی، مدیانا سایر ابزارهای ارتباطی با مشتریان را مانند پیام های صوتی تلفن ابری و… را در یک پلتفرم به مشتریان خود ارائه می دهند تا از آن ها استفاده کنند.

10 سال حضور فعال در حوزه پیامک و پشتیبانی 24 ساعت تخصصی، از مهم ترین ویژگی های مدیانه است که باعث برتری این سامانه پیامکی درمقابل سایر رقبا شده است.

از دیگر ویژگی های سامانه پیامکی مدیانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم نیاز به پرداخت هزینه تمدید سالیانه

ارائه خط اختصاصی به صورت رایگان

امکان اجرای کمپین پیامکی

تعرفه پیامکی مناسب

امکان دریافت مشاوره رایگان

خدمات سامانه پیامکی مدیانا

اجرای تبلیغات هدفمند

یکی از مهم ترین ویژگی های علامت گذاری پیامکی درمقابل سایر کانال های تبلیغاتی، جداسازی مخاطبان و همچنین شناسایی بازار هدف است. با داشتن این دو فاکتور به‌راحتی می‌توان موفقیت کسب کرد و کار خود را تضمین کرد. یکی از اصلی ترین سامانه های پیامکی است. ارائه بانک جامع و روز به شماره‌های همراه مخاطبان، شهر و استان، منطقه، سن و جنسیت، اصناف، کدپستی می‌تواند موفقیت کسب و کار شما را تضمین کند.

با انتخاب مخاطبان و ارسال پیامک انبوه به آن‌ها می‌توان در عین صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغات، متن پیامک تبلیغاتی خود را با هدف خود نگارش کنید تا بازدهی پیامکی خود را افزایش دهید.

وب سرویس پیامکی و API

اگر صاحب سایت یا اپلیکیشن از اهمیت به‌کارگیری پیامک برای ارتباط با کاربران خود آگاه هستید. ارسال اطلاعات خرید، ارسال فاکتور و پیگیری سفارش، اطلاع‌رسانی، ارسال کدهای تخفیف همه امکانات هستند که به وسیله ارسال پیامک برای صاحبان سایت با وب سرویس پیامکی ارائه شده است.

پنل اس ام اس مدیانا با ارائه جامعه وب سایت پیامکی، بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، امکان فروش آنلاین و ارائه خدمات با کیفیت را برای شما فراهم می‌کند.

حفظ سرور با پنل پیامکی

در سامانه پیامکی مدیانا علاوه بر ارسال پیامک انبوه، امکان استفاده از پنل اس ام اس برای ویژگی های فعلی نیز وجود دارد.

ارسال پیامک‌های یادشده، تخفیف‌ها، پیامک‌های مانند، برگزاری مسابقات پیامکی، اقساط، نوبت دهی، ارسال کارت ویزیت الکترونیک و… از امکانات سامانه پیامکی مدیانا است.

از این امکانات می‌توان در کسب‌وکارهای کوچک و کسب‌وکارهای بزرگی مانند سازمان‌ها، ادارات دولتی، بانک ها و… استفاده کرد.

جمع بندی

مدیانا از سال 92 تا امروز بیش از 200000 کسب و کار کوچک و بزرگ را به ابزار پیامکی مجهز کرده است. این سامانه انتخاب با مشتریان و نمایندگان در سراسر کشور به یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های ارسال پیامک در ایران تبدیل می‌شود. از خدمات این سامانه می‌توان به ارسال انبوه تبلیغاتی، وب سرویس ارسال پیامک، اطلاع‌رسانی به مشتریان و… نام برد. اگر هنوز برای شروع پیامکی اقدام نکردید با مراجعه به سایت مدیانا و دریافت مشاوره رایگان، ارتباط با مشتریان فعلی و مشتریان جدید را آغاز کنید.