لینک سازی
لینک سازی

در این مقاله سعی می کنم تا در لینک سازی ومعیار های آن با شما صحبت کنیم

اگر قصد دارید تا با نحوه لینک سازی ومعیارهای آن آشنا شوید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

موارد زیادی در زمینه لینک سازی وجود دارد که هرکس می خواهد انجام دهد برای سایتی را باید در مورد این موارد آگاه کرد، با دانستن کیفیت لینک سازی با ارزش و کیفیت لینک ها را شناسایی کرد و به این موضوع پی برد که لینک ها ها چقدر ارزش دارند.

اگر قصد برسی و تحلیل لینک های سایتی را داشته باشید تا درباره لینک سازی و کیفیت های آنی داشته باشید، یک برسی اطلاعات مناسب شامل موارد مهمی مانند گزارشی از تعداد لینک ها و نوع لینک ها می باشد که باید به آنها پرداخت شود. .

دامنه در افزایش قدرت لینک سازی

قدرت دامنه سایت سازی بسیار مهم است و گوگل برای لینک های ویژه ای به این موضوع می دهد که در کجا و زیر نظر چه دامنه ای لینک سازی صورت گرفته است.

برخی از سایت ها از سایت moz ویژگی هایی برای سنجش قدرت دامنه یک سایت دارند که به آن دامین آتوریتی می‌گویند و با ارائه یک عدد بین 0 تا 100 قدرت دامنه را مشخص می‌کنند که این عدد به 100 نزدیکتر باشد که قدرت دامنه را نشان دهد. .

حال اگر شما در سایت هایی که دامین آتوریتی بالاتر دارند با لینک سازی خارجی شروع می کنند و از آنها با لینک کردن باعث بهبود رتبه کلمات و قدرت گرفتن دامنه سایتتان می شود.

با استفاده از یکی از ویژگی های لینک سازی، قدرت ودامین آتی سایت مقابل است و از لینک سازی در سایت های دیگر می توانید از طریق سایت moz قدرت مدیریت را انتخاب کنید و باید این نکته را برای استفاده از خدمات این سایت باید در آن استفاده کنید. باشید.

لینک سازی در صفحات سایت های دیگر

گاهی اوقات ممکن است در برخی از صفحات سایت های دیگر لینک سازی انجام دهید برای مثال ممکن است این صفحه یک صفحه مقاله با عنوان برترین گوشی های بازار باشد که می توانید در آن لینک سازی انجام دهید.

قبل از انجام لینک سازی در هر صفحه با همان ابزار سایت mozbaid پیج آتوریتی صفحه را برسی کنید، به این صورت که آدرس صفحه را کپی کرده و در قسمت مربوط به سایت moz قرار دهید و از سایت اینترنتی مشخص شوید باید اضافه کنید که این ارزیابی بین. 0 تا 100 است که هرچه عدد به 100 نزدیک تر باشد صفحه از قدرت بالای برخودار است.

تعداد برسی لینک ها

هر چه میزان لینک سازی بالا باشد، برسی بیشتر را نیز طلب می کند. شما وظیفه دارید تا تعداد لینک های رقیب را نیز برسی کنید که در لینک سازی از شما پیشی بگیرید از این موضوع آگاه شوید.

در لینک سازی نباید کمیت را فدای کنید، شما باید با برسی سایت ها و صفحاتی که بصورت یک حساب کاربری لینک سازی برای مثال ساختن 10 تا لینک در سایت های با دامین آتوریتی 5 به اندازه 1 لینک در سایت با دامین اتوریتی80 ممکن است انجام دهید. داشت.

با استفاده از سه ابزار زیر می توانید لینک های استفاده از خود را اندازه گیری کنید:

1-احرف

2-سئوی با شکوه

3-صادر کننده سایت باز

استفاده از لینک های سایت واید

برای این که به صورت اصولی لینک سازی انجام دهید باید بدانید که لینک هایتان را در کدام بخش از سایت ها قرار دهید.

با قرار دادن لینک ها در هدر، فوتر و سایتبار سایت ها می توانید به ارزش لینک هایتان بیفزایید اما باید به این نکته اشاره کنید که نباید در یک سایت تعداد زیادی از این نوع لینک ها بسازید و داشتن چند لینک کفایت خواه کرد.

دلیل این که قرار دادن لینک در هدر یک سایت مفید می‌تواند باشد این است که ربات وگوگل یک سایت را از بالا شروع و تا انتهای صفحه ایندکس می‌کنند و اگر لینک شما در ابتدای برسی ربات گوگل باشد یک امتیاز برای شما خواهد بود.

مکان لینک سازی در مقالات

همان طور که در بالا اشاره شد، ربات های گوگل یک متن را از بالا تا پایین برسی می کنند و هرچه لینک شما در بالای صفحه قرار می گیرد، امتیاز بیشتر و احتمال ایندکس را بیشتر می کند.

پس در زمان لینک سازی در یک مقاله سعی کنید در 150 کلمه ابتدایی آن لینک های مهم خود را قرار دهید تا با این کار به ربات های گوگل بفهمانید که این لینک برای شما مهم است و باید آنها را سریع تر ایندکس کنید.

ارتباط میان سایت شما و سایتی که از آن لینک میگیرید

زمانی که قصد دارید از سایت های دیگر بک لینک بگیرید به این موضوع توجه کنید که چه میزان تشابه در میان سایت شما و سایت پذیرنده لینک وجود دارد، چرا که گوگل به این نکات توجه می کند و هرچه میزان تشابه دو سایت بالاتر باشد. امتیاز بیشتر به شما تعلق می گیرد و شما راحت تر می توانید کلمات کلیدی نظرتان را در نتایج گوگل بالا بیاورید انتخاب کنید.

سخن پایانی

شما سعی کنید تا میزان کیفیت لینک های داخلی و خارجی را با راهکارهای گفته شده در متن کنید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسید.

در این مقاله سعی کردم تا همه خودمان را درباره ویژگی های لینک سازی با شما در میان بگذارید، امید واریم از خواندن این متن لذت برده باشید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!