لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می شود؟

اینستاگرام یکی از پرکاربردتdocosrin برنامه ها در فضای مجازی است که انواع امکانات و قابلیت ها را در اختیار کاربران قرار داده است. می توان به لایک استوری اینستاگرام و انواع فیلترها اشاره کرد. یکی از جذاب ترین قابلیت هایی که اپلکیشین اینستا دارد، لایک استوری اینستاگرام می باشد. پس از این که اینستاگرام در فضای مجازی منتشر شد، به دلیل داشتن قابلیت های بیشتر توجه کاربران را به خود جلب می کند. استوری اینستاگرام هم یکی از مهم ترین آن ها می باشد که کاربران اتفاقات هیجان انگیز و جذاب خود را در اینستا با کاربران دیگر به اشتراک می گذارند و اتفاقات مختلف، مانند سفرهای کاری، ملاقات های دوستانه و… می بینند. این استوری ها هستند. البته اگر به طور دقیق بررسی شود، دقیقاً از سال 2016 استوری به اینستا اضافه شده است. در این مقاله سعی کنید در مورد استوری اینستاگرام و هم چنین لایک استوری مطالبی را در اختیار شما قرار دهید.

لایک استوری اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام از انتشار خود همیشه سعی کرده است که زمان های جذابی را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا توجه آن ها را به خود جلب کند. برنامه اینستاگرامی بسیار حرفه ای برای ارتباط بین کاربران فضای مجازی است که تواسنه در این زمینه بسیار موفق باشد . هر یک از کاربرانی که کاربران قابل عرضه هستند، می توانند در ابتدا آن را به صورت یک آزمایش آزمایش کنند و زمانی که اثری از آن مطمعن می شود، آن را در اختیار همه کاربران قرار می دهد که جدیدا هم لایک استوری اینستاگرام برایی دارند. که نسخه آپدیت آن را فعال می کند.

نحوه کار با لایک استوری اینستاگرام

برخی از کاربران در ابتدا لایک استوری اینستاگرام را با گزینه واکنش اینستاگرام اشتباه می گیرند و تفاوت بین آن ها را نمی دانم. اما باید بدانید که لایک استوری با گزینه واکنش تفاوت های زیادی دارد. زمانی که از گزینه ای استفاده می کنید، پیامی به دایرکت کاربر ارسال می شود. اما در لایک استوری پیامی به دایرکت ارسال نمی شود. در بخشی که علامت قلب وجود دارد لایک استوری ها مشاهده می گردند. کسانی که استوری شما را لایک می کنند، درصصص بخش قلب می توانید نام این افراد را مشاهده کنید.

هم چنین بر آن، اگر به بخش بازدید استوری خود مراجعه کنید، در کنار نامی که استوری را لایک کرده اند، یک قلب کوچک قرمز در آن می شود. این علامت نشان دهنده این است که این فرد استوری را لایک کرده است.

از جمله مزیت های لایک استوری اینستاگرام

با توجه به این که در بخش های بالا تر نیز گفته شده است، قابلیت لایک استوری اینستاگرام، از جمله جدیدترین امکانات می باشد. این گزینه نیز مانند دیگر قابلیت های اینستا مزیت هایی است که در این بخش به آن اشاره می کنیم.

1.افزایش و بازدید با استفاده از گزینه لایک استوری اینستاگرام

اینستاگرام، الگوریتم هایی که بر اساس آن ها می توانید کسب و کار خود را انجام دهید. در صورتی که استوری شما از یک کاربر دیگر لایک می شود، شما نیز از روی کنجکاوی استوری فرد در مقابل را لایک می کنید. این امر باعث می شود که طبق الگوریتم اینستاگرام، استوری شما برای بیشتر نشان داده شود. این گزینه بسیار مثبت است. طی این الگوریتم رفته استوری شما افزایش بازدید خواهد داشت. چرا که اینستاگرام در این صورت یک نتیجه مثبت دریافت می کند که استوری های شما برای افراد دیگر مفید واقع شده است.

2.افزایش تعداد فالوور اینستاگرام با لایک استوری

از جمله مهم ترین مزیت هایی که لایک استوری اینستاگرام تعداد فالوور را افزایش می دهد. زمانی که یک کاربر ناشناس استوری شما را لایک می کند، کاملا طبیعی است که شما نیز در مقابل بررسی می کنید. در صورت مفید بودن شما این پیج را دنبال می کنید و در مقابل هم پیج شما را دنبال می کنید. این روند همچنان ادامه دارد و باعث افزایش تعداد فالوور اینستاگرام می شود.

3. ارتباطی بین کاربران اینستاگرام

شاید برای شما نیز این اتفاق پیش آمده باشد که استوری را مشاهده می کنید و از آن خوشتان می آید، اما هیچ گزینه ای که از گزینه ای استفاده می کنید، نیست. چرا که در بخش های بالا اشاره شده است، با استفاده از گزینه پاسخ پیامی به دایرکت در مقابل ارسال می شود و شاید این موضوع زیادتان برای خوشایند نباشد. در این صورت لایک استوری اینستاگرام به کمک شما می آید. می‌توانید با خیال راحت استوری‌هایی که مورد علاقه‌تان است را لایک کرده و دوست داشته باشید را نشان دهید بدون اینکه نگران ارسال پیام به دایرکت در مقابل باشید.

نحوه لایک استوری اینستاگرام:

برای این که بخواهید استوری دیگران را لایک کنید، مراحل بسیار ساده ای را طی می کنید و به دانش نیاز ندارید.

برای لایک استوری می توانید مراحل زیر را طی کنید:

1. در ابتدا اینستای خود را باز کنید.

2. استوری کاربر مورد نظر خود را باز کنید.

3. بر روی استوری کاربر طرف مقابل تپ کنید.

4. سپس در قسمت سمت راست و در بخش پایین استوری قلب کوچک را مشاهده کنید. جهت لایک استوری، در این مرحله روی این قلب تپ کنید. در این صورت همان قلب کوچک قرمز برای طرف مقابل فرستاده می شود. توجه داشته باشید که قلب کوچک در ابتدا خالی می باشد و پس از تپ کردن شما به رنگ قرمز در می آید.

روش های افزایش لایک استوری اینستاگرام

همان طور که در بخش های بالا تر هم بیان می شود، لایک استوری باعث افزایش عوامل و فالوور پیج می شود. می توانید با استفاده از روش های زیر، لایک استوری خود را افزایش دهید:

استوری گذاشتن در زمان مناسب

تگ و منشن کردن افراد دیگر در استوری خود

استفاده از روش یو جی سی

به کاربردن هشتگ های موجود در استوری

تولید کردن جذاب و استوری کردن آن ها