قیمت کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی
قیمت کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

کتاب عناوین

1 قیمت کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

1.1 مشخصات فنی کابل شبکه لگراند CAT6 UTP

1.2 جدول عملکرد کابلهای شبکه لگراند

1.2.1 در این جدول، جزئیات مربوط به عملکرد انواع کابل‌های شبکه لن LAN با ذکر همه مشخصات لازم شرح داده شده است که عبارتند از:

1.2.2 نامگذاری جدید کابلهای شبکه LAN

1.2.3 ویژگی های اصلی کابل های شبکه لگراند LCS3

1.3 کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

1.3.1 قیمت کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

1.3.2 وارداتی

1.3.3 حلقه 305 متری

1.3.4 CAT 6 UTP

1.3.5 تمام مس

1.3.6 8 رشته تمام مس

1.3.7 رنگ : آبی

1.3.8 روکش PVC

1.3.9 مناسب برای بانک ها و ادارت و سازمان ها

1.3.10 دارای تست فلوک پرمننت تا 90 متر

1.3.11 گواهی تست فلوک :

1.3.12 مشخصات فنی کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

کابل شبکه لگراند CAT6 UTP به نوعی یک پل ارتباطی بین سیستم‌ها است تا اطلاعات را رد و بدل کنند. این نوع کابل شبکه لگراند هیچ گونه تغییری در داده ها ایجاد نمی شود و تنها برای جابه جایی اطلاعات استفاده می شود. کابل شبکه در مدل‌ها و استانداردهای داده شده ساخته می‌شوند که به سرعت شبکه برای انتقال و همچنین دستگاه‌های مورد استفاده انتخاب می‌شوند. کابل شبکه لگراند CAT6 UTP بستر ارتباطی کابلی است که برای تبادل اطلاعات، اشتراک گذاری و اتصال دستگاه های یک شبکه به شبکه یا به سایر شبکه ها استفاده می شود. با وجود پیشرفت و فناوری های وایرلس و توسعه انتقال اطلاعات، بسیاری از شبکه های کامپیوتری هنوز هم به محیط های مختلف برای انتقال داده ها بین دستگاه های مختلف وابسته هستند. برای برقراری ارتباط در شبکه های کابلی و یا در هر شبکه دیگر ما نیازمند کابل شبکه هستیم.

دسترسی، دسترسی به اینترنت و استفاده از شبکه‌های کامپیوتری، زندگی روزمره و مدرن‌شده به گونه‌ای است که نه تنها کاربران به شخصی می‌رسند، در مصارف روزمره خود به آن نیاز دارند، بلکه بیشتر از وسایل مورد نیاز اینترنت اشیاء نیز بدون وجود هستند. شبکه های قدرتمند، کارکرد ندارند. برای دسترسی به اینترنت و شبکه‌های سریع، تجهیزات و قطعات زیادی استفاده می‌شوند به طوری که اگر از هر انسان معاصری در مورد این تجهیزات سوال شود، احتمالاً زیاد نام مودم، روتر، سوئیچ و غیره را می‌توان اما مشخص کرد، که هیچکدام از آن‌ها. این تجهیزات، بدون وجود کابل‌های شبکه، بلااستفاده خواهند شد.

در مقایسه با کابل شبکه CAT5 و CAT5e که نرخ پیچش آن در هر سانتی متر برابر 1.5 تا 2 می باشد، کابل شبکه CAT6 پیچشی در حدود 2 و بالاتر از آن در هر سانتی متر دارد. مقدار پیچش در کابل شبکه CAT6 نسبت به نسل های مختلف گذشته خود، باعث کاهش نرخ تداخل می شود همچنین در کابل شبکه CAT6 مقدار نویز کاهش یافته است. نکته توجه این نکته حائز مهم است که مقدار پیچش در هر سانتی متر می تواند در برندهای مختلف و متفاوت به فرد باشد.

کابل شبکه CAT6 در مقایسه با نسل های پیشین خود، به ویژه شبکه CAT5 و CAT5e، روکش ضخیم تری نیز دارند. جنس روکش بیرونی کابل ها از نوع PVC و LSZH یا LSOZ می باشد، که برای مراکز حساس تر معمولا از روکش LSZH استفاده می کنند.

با وجود استاندارد استانداردی برای طول 100 متر است، اما کابل های شبکهCAT6 اطلاعات در طول 35 تا 55 متر را (این تفاوت به خاطر مقدار تداخل منبعی است) با سرعت 10 گیگابیت در انتقال می دهند. کابل شبکه CAT6 در شبکه های مبتنی بر اترنت کارایی دارند. یعنی تمام شبکه های 10BASE، 100BASE-TX، 1000BASE-T و درنهایت شبکه های 10 GBASE-T. در انتهای این کابل ها گذشته از کانکتور استاندارد RJ-45 استفاده می شود که به معنی سازگاری با اکثر تجهیزات شبکه خانگی و اداری است. با وجود کابل های CAT6 و CAT6A دارای کارایی بالاتری هستند، اما هنوز بسیاری از شبکه های محلی از کابل های شبکه CAT5E به دلیل مقرون به صرفه بودن استفاده می کنند. با این وجود، کسانی که در اولویت بالاتری قرار دارند، کابل های شبکه CAT6 را انتخاب می کنند.

کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی
کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

لینک خرید : کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

  • وارداتی
  • حلقه 305 متری
  • CAT 6 UTP
  • تمام مس
  • 8 رشته تمام مس
  • رنگ : آبی
  • روکش پی وی سی
  • مناسب برای بانک ها و ادارت و سازمان ها
  • دارای تست فلوک پرمننت تا 90 متر
  • گواهی تست فلوک :📷
گواهی تست فلوک کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی
گواهی تست فلوک کابل شبکه لگراند CAT6UTP تست پیرمننت وارداتی

نوع کابلUTPنوع شیلدناردطبقه بندیCat6متراژ حلقه305 مترنوع تستتست فلوک پیرمننتجنس مغز کابلمسجنس ژاکت کابلpvcموجودی رنگ هاآبی

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!