استفاده از فنس چمنی فقط مختص به حفاظ کشی نمی باشد و دارای مواردی است که می تواند به گونه ای کاربردی باشد که می توانید انتخاب کنید که از فنس چمنی چشمه 4 در 4 استفاده کنید و یا فنس چمنی را با چشمه 5 در5 استفاده کنید.

در بسیاری از موارد برای جداسازی فضاها از فنس استفاده می شود. با این که استفاده از فنس ایمن سازی می شود اما چهره نه جذابی به محیط می دهد. راه حل این مشکل استفاده از فنس چمنی می باشد. فنس چمنی تجهیزات معمولی از سیم های مفتولی به هم ساخته شده است که دور مفتول های آن الیاف چمن مصنوعی به ارتفاع 35 میلی مترتر پیچیده شده است که کاربردهای فراوانی در مکان های مختلف دارد و در موارد متعددی از موارد استفاده می شود.

آشنایی با فنس چمنی

قبل از آن که با موارد استفاده از فنس چمنی می تواند با خود فنس چمنی بیشتر آشنا شود.

فنس چمنی به این شکل ساخته می شود که دور مفتول های سیمی الیاف چمنی مانند و به رنگ سبز از جنس چمن مصنوعی پیچیده می شود. سپس این مفتول ها به شکل فنس به دور هم بافته می شوند. فنس چمنی از نظر زیبایی فوق العاده در فضای شما می‌بخشد. فاصله بین گره های فنس چشمه نامیده می شود. فنس های چمنی در دو سایز با چشمه 4 در 4 و چشمه 5 در 5 تولید می‌شوند. فنس چمنی با چشمه 4 در 4 به دلیل کوچکتر بودن چشمه از نظر بصری محفوظ تر از فنس چمنی با چشمه 5 در 5 بوده و فضای پشت فنس کمتر از آن خواهد بود. برای خرید فنس چمنی بهتر است دانش های چمنی در ارتفاع 1 متر، 1/20 متر، 30/1 متر، 40/1 متر، 50/1 متر و 2 متر در رول های 10 متری به فروش برسد. در ادامه موارد استفاده از فنس چمنی را معرفی کرد.

موارد استفاد از فنس چمنی

شاید در ابتدا تصور کنید که از فنس چمنی صرفاً برای حفاظ کشی استفاده می شود. اما باید بگوییم از فنس چمنی فقط مختص به حفاظ کشی نمی باشد و دارای مواردی است که از فنس چمنی چشمه 4 در 4 استفاده کنید و یا فنس چمنی با چشمه 5 را انتخاب کنید. در5. انواع استفاده از فنس چمنی شامل موارد استفاده از چمن مصنوعی در بالکن و تراس، روف گاردن، حیاط، استخر، آلاچیق و دیواری می باشد که در زیر آنها را مختصر توضیح دهید:

فنس چمنی را در چه مکان هایی می توان مورد استفاده قرار داد؟

استفاده از فنس چمنی به عنوان حفاظ در ویلا، باغ و حیاط

جهت محفوظ نمودن دیوار ویلا، باغ و حیاط که به بیرون دیدند و در مواردی که دیوار مشترک با همسایه وجود دارد می توان از فنس چمنی بهره برد. فنس چمنی نسبت به فنس معمولی از نظر دیداری محفوظ تر بوده و از نظر زیبایی فوق العاده ای به حیاط و باغ می دهد.

استفاده از فنس چمنی برای ساخت آلاچیق

با توجه به این که الیاف فنس چمنی چینی چمن مصنوعی مقاوم به اشعه ماورا بنفش بوده و در برابر آفتاب پوسیده نخواهد شد، از آن میتوان برای ساخت آلاچیق و ایجاد دیوار و سایه بان استفاده کرد و آلاچیقی زیبا و سر سبز را طراحی نمود.

استفاده از فنس چمنی برای نرده و دیوار بالکن و تراس

در تراس و بالکن هایی که دیوار زیبایی خود را از دست داده و چهره جالبی نمی تواند از فنس چمنی برای پوشاندن دیوار و زیبایی بیشتر بهره مند شود. حتی برای افرادی که کودکان خردسال خود را برای گذراندن اوقات به بالکن می برند فنس چمنی گزینه مناسبی می باشد تا نرده های بالکن را توسط آن محفوظ تر و ایمن تر سازند.

استفاده فنس چمنی در روف گاردن و پشت بام

برای داشتن یک روف گاردن زیبا و سرسبز حتی کوچک می بایست و زمان زیادی را صرف ایجاد چنین فضایی برای آبیاری، محفوظ شدن و ایمان سازی محیط صرف کنید. اما با استفاده از فنس چمنی در پشت بام به راحتی و با هزینه کم می توانید یک روف گاردن بسیار زیبا و ایمن در سریع ترین زمان ممکن داشته باشید.

استفاده از فنس چمنی به عنوان پارتیشن

یکی دیگر از موارد استفاده از فنس چمنی از آن به عنوان پارتیشن است. از فنس چمنی می توانید در جداسازی برخی مکان ها مانند قسمت رختکن باشگاه و یا جداسازی قسمت کولرها در پشت بام و یا جداسازی قسمتی از حیاط منازل و رستوران ها را انتخاب کنید.

استفاده از فنس چمنی به عنوان گرین وال

یکی از راحت ترین، سریع ترین و به صرفه ترین روش ها در ایجاد گرین وال و سبز استفاده از فنس چمنی می باشد. شما می توانید برای ایجاد دیوار سبز دلخواه خود در مرحله اول فنس چمنی را بر روی دیوار مورد نظر نصب کنید تا یک زمینه سبز یکدست داشته باشید. سپس با استفاده از گیاهان طبیعی و یا مصنوعی و یا انواع پنل دیوار سبز خود را طراحی کنید.

استفاده از فنس چمنی برای حفاظ کشی دور استخر

اکثر مواقع استخرهای شخصی نیاز به محفوظ شدن و ایمان سازی دارند تا از افتادن کودکان به داخل استخر جلوگیری شود. استفاده از فنس چمنی به عنوان حفاظ برای دور استخر بسیار مناسب و مورد تایید می باشد. چرا که هم از نظر دیداری محفوظ است و نه تنها به زیبایی استخر صدمه نمی‌زند بلکه رنگ سبز فنس چمنی در کنار رنگ آبی استخر بسیار جذابیت خاصی به محیط می بخشد.

استفاده از فنس چمنی برای مرزبندی باغ و زمین زراعی

در زمین های زراعی و باغات که مرزبندی مشخصی در آن تعیین نشده است برای جلوگیری از ورود افراد می توان از فنس چمنی برای حصار کشی زراعی و باغ بهره برد. در این مورد بهتر است فنس چمنی با ارتفاع دو متر را مورد استفاده قرار داد.

قیمت فنس چمنی

قیمت فنس چمنی بسیار ارزان تر از هر حفاظ، انواع حصار و مصالح می باشد اما نسبت به فنس معمولی از قیمت بالاتری خواهد بود که آن هم به دلیل وجود الیاف چمنی شکل در بافت آن می باشد. قیمت فنس چمنی با توجه به مشخصات و ویژگی های آن مثل ارتفاع فنس چمنی، جنس الیاف، متراژ و اندازه تعیین می شود. برای مثال هر چه میزان ارتفاع فنس چمنی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود و یا فنس چمنی با اندازه چشمه 4 در 4 دلیل نزدیک بودن گره ها به نتایج و افزایش میزان مفتول و الیاف کار کاهش می یابد از قیمت بالاتری که به نظر می رسد خواهد بود. . برای اطلاع از قیمت فنس چمنی می توانید به سایت شرکت اطلس چمن گستر مراجعه کرده و لیست جدید قیمت چمن مصنوعی را مشاهده کنید. تمامی قیمت های مندرج در این لیست بروز می کنند.

فنس چمنی را در چه مکان هایی می توان مورد استفاده قرار داد؟

خرید فنس چمنی

شرکت اطلس چمن گستر دارای 20 سال سابقه درخشان در فروش و نصب انواع چمن مصنوعی ورزشی، تزئینی چمن و فنس چمنی می باشد. جهت خرید فنس چمنی می توانید به سایت شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن گستر به نشانی www.atlaschaman.com مراجعه کرده و همه محصولات چمن مصنوعی، نمونه کارهای این شرکت، قیمت فنس چمنی و کاربردهای آن را مشاهده کنید تا اطلاعات دقیق تری جهت خرید فنس چمنی به دست آورید. پس از آن می توانید با مشاوران زبده و کاربلد این شرکت نظر گرفته و برای مشخص کردن استفاده از فنس چمنی و تعیین متراژ مورد مشاوره رایگان در این خصوص را دریافت کنید تا بهتر را بخرید. پس از خرید در سریع ترین زمان ممکن رول های فنس چمنی برای شما ارسال خواهد شد. همچنین می توانید نصب فنس چمنی را به تیم نصابان حرفه ای اطلس چمن بسپارید و با خیال راحت از نصب ایمن فنس چمنی اطمینان حاصل کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!