اگر یکی از کاربران فعال اینستاگرام حتماً برایتان پیش آمده باشد که در پیج برخی از افراد یا کسب و کارها با عکس‌هایی که چند تکه از آن‌ها وجود دارد، می‌بینید که این عکس‌ها در کنار یک عکس واحد و جذاب را تشکیل می‌دهند. در واقع از این روش استفاده می‌شود که به آن‌ها عکس‌ها را می‌شود، یکی از بهترین روش‌ها برای جذاب‌ترین نشان دادن پیچ به شماره می‌شود. از این رو تصمیم گرفتیم در این مطلب در مورد عکس چند تکه ای برای اینستاگرام بیشتر صحبت کنیم.

شما می‌توانید با استفاده از برنامه‌های خاص عکس‌های بزرگ و باکیفیت خود را به 3، 6 یا 9 عکس کوچکتر تبدیل کنید و به صورت پازل و بترتیب در اینستاگرام پست کنید. مخصوصا این کار را می توانید برای یک یا چند محصول خود به کاربران در زمان ورود به پیج شما متوجه آن شوید.

اولین مزیت استفاده از عکس چند تکه‌ای زیبا از پیج شماست. توجه داشته باشید که نباید بیش از اندازه از عکس چند تکه ای برای استفاده در اینستاگرام استفاده کنید.

دومین مزیت استفاده از عکس چند تکه ای برای اینستاگرام این است که سایر افراد نمی‌توانند از عکس‌های شما کپی برداری کنند. به همین منظور می‌توان درمورد عکس‌هایی که از آن‌ها کپی برداری کرد، بیشتر از روش پازلی کردن استفاده کرد. چراکه با چند تکه و کوچکتر شدن عکس دیگر عکس محصول کپی کردن نیست.

برای ساخت عکس‌های پازلی شما هم می‌توانید از برنامه‌های فتوشاپ استفاده کنید و هم از اپلیکیشن‌هایی که برای این منظور ساخته شده‌اند.

باتوجه به استفاده از برنامه‌های فتوشاپ نیازمند داشتن یک لپ تاپ و دانش کافی برای کار با فتوشاپ می‌تواند افراد بسیاری از افراد را به انجام این کار بوسیله‌ای فتوشاپ نباشند. اما فتوشاپ امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید عکس خود را به تعداد دلخواه تقسیم کرده و هر قسمت را هرطور که می‌خواهید تنظیم کنید و هیچ محدودیتی از این بابت برای شما ایجاد نکند.

درمقابل از اپلیکیشن‌ها از یک سری لینک‌هایی استفاده می‌کنند که شاید به شما اجازه دهید برخی از تغییرات را نمی‌دهند، اما درعوض گوشی در همه چیز است و نحوه کار با این اپلیکیشن‌ها نیز به مهارت یا دانش خاصی نیاز ندارد و با کمی تمرین می‌توان به صورت حرفه‌ای با آن‌ها کار کرد. کنید.

در ادامه به معرفی برخی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار جهت ساخت عکس چند تکه ای برای اینستاگرام می‌پردازیم:

این اپلیکیشن که یکی از برنامه های مناسب برای ساخت عکس پازلی می باشد هم برای اندروید و هم برای iOS در دسترس است که در لینک های دانلود آن را در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از Insta Grid Maker بعد از دانلود و نصب آن، گزینه‌ای را انتخاب کنید که تصویر را انتخاب کرده و عکس موردنظر خود را از داخل گالری در برنامه آپلود کنید. سپس می‌توان و مورد نظر خود را انتخاب کرد، عکس‌های خود را انتخاب کرد.

توجه داشته باشید که باید درهنگام پست عکس‌های دانلود شده را به ترتیب پست آن‌ها دانلود کنید. این برنامه می‌تواند عکس‌ها را به‌صورت مستقیم در اینستاگرام ارائه دهد که می‌توانید بدون ذخیره آن‌ها در گوشی به‌صورت مستقیم در اینستاگرام پست کنید.

دانلود Insta Grid Maker از گوگل پلی

دانلود Insta Grid Maker از اپ استور

این اپلیکیشن به صورت رایگان برای اندروید و iOS بوده و ویژگی پازلی کردن عکس را به کاربران ارائه می دهد. اما در این برنامه باید عکس اصلی خود را به صورت مربع انتخاب کنید. اگر عکس شما مستطیل نیز باشد برنامه آن را به صورت مربعی برش داده و اقدام به پازلی کردن آن خواهد کرد. استفاده از این برنامه نیز بسیار راحت بوده است و فقط با کمی دقت می‌توان عکس‌های خود را به تکه‌های مساوی تقسیم کرد و پست کرد.

دانلود 9square برای اینستاگرام از گوگل پلی

دانلود 9square برای اینستاگرام از اپ استور

این اپلیکیشن نیز مانند دو قبلی برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس بوده و می‌تواند عکس‌های شما را از 1 تا 9 قسمت تقسیم بندی کند. با استفاده از Pic Splitter بسیار راحت است و این اپلیکیشن علاوه بر ارائه ویژگی ساخت عکس چند تکه ای برای اینستاگرام، امکاناتی مانند ایجاد افکت روی عکس‌ها، امکان انتخاب قاب و… را فراهم کرده و همه این کاربران را به صورت رایگان در اختیار قرار می دهد. است.

دانلود Pic Splitter از گوگل پلی

دانلود Pic Splitter از App Store

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی عکس‌های پازلی بر پیج اینستاگرام و روش‌های ساخت عکس چند تکه ای برای اینستاگرام پرداختیم. شما می‌توانید بیشتر برای آشنایی با اپلیکیشن‌ها و مشاهده فیلم آموزشی به مطالب مرتبط با این موضوع که در وبلاگ اینبو منتشر می‌شود مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که با استفاده از ربات اینستاگرام اینبو بهتر است پیج اینستاگرام خود را به بهترین و تخصصی ترین حالت ممکن مدیریت کنید که این روند باعث پیشرفت هرچه بیشتر و پیشی گرفتن شما از رقیبان خواهد شد.

شما برای پازلی کردن عکس های خود در اینستاگرام از چه روش های دیگری استفاده می کنید؟

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!