از دیگر فعالیت‌های این مجموعه می‌توان به تولید تجهیزات سیستم کنفرانس و ویدئو کنفرانس با برند ایرانی صدرا و ارائه سایر خدمات مرتبط اشاره کرد.

با توجه به روزافزون ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها در برگزاری جلسات مختلف، نیاز به یک تخت با کیفیت ارتباط برقرار کردن و تنظیم‌تر در این جلسات بیش از پیش پیدا کرده است. با استفاده از این گفتگو در میان می‌توان به مدیریت مدیران، سخنرانان یا سایر اعضای شرکت کننده در جلسه، تبادل اطلاعات به صورت فایل، نمایش گزارش‌ها، مدیریت و… اشاره کرد. از این رو می‌توان سیستم کنفرانس را مهم‌ترین بخش از یک کنفرانس در نظر گرفت. در ادامه به بررسی تجهیزات یک سیستم کنفرانس می‌پردازیم.

مانیتور کنفرانس

کنفرانس مانیتور به دو دسته مانیتور تاشو (مانیتور لپ‌تاپی) و مانیتور لیفت (مانیتور آسانسوری) تقسیم می‌شود. تفاوت عمده این دو نوع مانیتور در نوع قرارگیری آن روی میز کنفرانس است. نصب مانیتور تاشو ساده تر بوده و می‌توانم آنرا هنگام استفاده یا پس از اتمام تمام لپ‌تاپ جمع کرد. شرکت صدرا ایرانیان با طراحی و تولید مانیتور تاشو ایرانی SADRA MC88، گامی بزرگ در این گروه کالایی در کشور برداشته شده است. مانیتور تاشو کنفرانس صدرا MC88 دارای پنل ۱۵.۸ اینچ از نوع LED با وضوح تصویر Full HD است. از دیگر ویژگی‌های این مانیتور می‌توان به پشتیبانی از HDR، دارای اسپیکر داخلی، درگاه mini HDMI و USB Type-C، خروجی صدا به وسیله جک ۳.۵ میلی‌متری، کلید منو و کلیدهای تنظیم صدا اشاره کرد.


کنفرانس دوربین

دوربین های کنفرانس با توجه به کیفیت مورد نظر ویژگی های متنوعی هستند. اولین تفاوت این کنفرانس تجهیزات در نوع لنز آن‌ها است که شامل لنزها شیشه‌های یا پلاستیکی است. علاوه بر این کیفیت و تصویر تصویر و ارزیابی فریم ریت دوربین‌ها نیز بر کیفیت خروجی آن‌ها تأثیر مستقیم دارند. از دیگر ویژگی‌های دوربین کنفرانس می‌توان قابلیت فوکوس (بزرگنمایی) خودکار، اتوترکینگ (Auto Tracking)، میکروفون داخلی و… اشاره کرد.

صدراایرانیان

کنفرانس میکروفون

میکروفون‌های کنفرانس معمولاً شامل میکروفون کنفرانسی است که در جلسه مدیران و میکروفون سخنرانان که دراختیار سایرین حاضر در جلسه قرار می‌گیرند. تفاوت این دو نوع میکروفون در این است که مدیر جلسه می‌تواند سایر میکرفون‌ها را به وسیله دستگاه‌ها و وصل کردن میکروفون سخنرانان دراختیار داشته باشد. این تجهیزات را از نظر نوع اتصال می‌توان به دو نوع بی‌سیم و باسیم تقسیم کرد. علاوه بر این در کنفرانس چندرسانه‌ای با این میکروفون نیز با عملکردهای بیشتر نمایش فایل‌های تصویری، اشتراک صفحه‌نمایش خود با سایر سخنرانان و رای‌گیری دردسترس است.

ویدئو پروژکتور

به‌وسیله‌ی ویدئوهای ویدئویی می‌توان اطلاعاتی مانند انواع تصاویر، فایل‌های تصویری و ویدئویی، گزارش‌ها و… را در صفحه‌نمایش‌هایی با پروژه‌های بزرگ حاضر در کنفرانس به نمایش درآورد. هیمچnیn ماتوان تاتاویر اره سعایههه سعالن سلسنسهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.

تجهیزات جانبی سیستم کنفرانس

سایر تجهیزات سیستم کنفرانس شامل پنل VSP، سوییچ تصویر، اسپیلیتر تصویر، سوییچ شبکه، پاور میکسر، مبدل و کابل‌های ارتباطی و… می‌شود. این تجهیزات بسته به سالن کنفرانس و تعداد تجهیزات اصلی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویدئو کنفرانس

کنفرانس سیستم ویدئو جهت ایجاد ارتباط تصویری و صوتی بین دو یا چند مکان مختلف استفاده از قرارا می‌گیرد. با استفاده از این تخت می‌توان از جلسات همراه با اشتراک محتوای صوتی و تصویری مختلف، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی جلسات و… برگزار شد.

اسپیکرفون

اسپیکرفون‌ها با استفاده از میکروفون و بلندگو می‌توانند برای برگزاری جلسات و ویدئو کنفرانس استفاده کنند. وجود اسپیکرفون ها به اتصال از ویژگی های بسیار کاربردی است که باعث می شود با اتصال کامپیوترها، تبلت ها و گوشی های هوشمند به آن تبدیل شود. با هر نوع تخت و نرم‌افزارهای مرتبط با ویدئو کنفرانس نظیر Skype، Google Meet، Google Dou، Zoom، Whatsapp و سایر تخت‌های ایرانی مانند شوکا، اسکای روم و… به برگزاری ویدئو کنفرانس پرداخت.

صدراایرانیان

شرکت صدرا ایرانیان مفتخر با تولید برند ایرانی صدرا در زمینه تجهیزات سیستم کنفرانس و کنفرانس کنفرانس، همچنین طراحی و ساخت کنفرانس و همایش و سایر خدمات مرتبط پاسخگوی نیاز شما در این حوزه باشد.

راه‌های ارتباطی با شرکت صدرا ایرانیان

تلفن تماس: ۳۷۰۲۴-۰۵۱

واتساپ: ۰۹۳۹۷۰۲۴۶۷۷

اینستاگرام: @sadra_it

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!