صرافی بینگ ایکس | BingX در سال 2018 دریافت شد، یک پلتفرم تجاری است که قبلاً با نام Bingbon شناخته می‌شود. در سال 2021، این صرافی به Bing X تغییر نام داد. این پلتفرم به صرافی تجارت اجتماعی کریپتو مشهور است. این امر به کاربران، از گزینه‌های مشخصی، از جمله خدمات نقدی، مشتقات و کپی‌تریدینگ را می‌دهد، استفاده می‌کند. این خدمات برای بیش از 100 کشور در سراسر جهان در دسترس است.

BingX در سنگاپور ثبت شده و در بسیاری از مناطق از کشورهای اروپایی، کانادا و تایوان فعالیت می کند.

صرافی بینگ ایکس | BingX یک پلتفرم جالب است که به شما امکان می‌دهد با گران‌ها و حرفه‌ای ارتباط برقرار کنید، تا از تحلیل‌ها و سرمایه‌گذاری آنها استفاده کنید، و به نفع خود از آنها بهره ببرید.

در صرافی‌های دیگر شما برای یافتن بهترین سرمایه‌گذاری باید به عقل خود تکیه کنید. با و تجزیه و تحلیل BingX و شبکه تجارت اجتماعی کریپتو، شما قادر خواهید بود تا از سرمایه‌گذاری تجزیه و تحلیل دیگران به صورت گروهی بپردازید، و بر اساس تجزیه و تحلیل، نتایج خود را انجام دهید.

شما می‌توانید در ایکس، استراتژی یک بی‌گر بزرگ را با استفاده از سیستم کپی تریدینگ انتخاب کنید.

همچنین در صورتی که در شبکه اجتماعی توییتر شما جزو افراد تاثیرگذار در خارج و با دنبال کننده بیش از 1000 نفر می‌باشید و فعالیت در زمینه ارز دیجیتال انجام می‌دهد می‌توانید جزو تأثیرگذاران بخش شبکه اجتماعی بینگ ایکس باشید.

علاوه بر موارد بالا، می‌توان مانند دیگر صرافی‌های معمولی کریپتو، خرید و فروش انجام داد، و قابلیت‌های استاندارد ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معمولی نیز در دسترس کاربران است. بعلاوه امکان تجارت مشتقات کریپتو در بینگ ایکس وجود دارد.

این صرافی در حال حاضر رتبه 83 در برترین صرافی‌ها، و رتبه 9 بازار فیوچرز و مشتقات را در وبسایت coinmarketcap دارد. همچنین بیش از 280 رمزارز را پشتیبانی می کند.

بینگ ایکس از طریق این قابلیت، شعار را که «ترید کردن خود آسان‌تر» می‌کند را محقق کرده است و این در اصل یک شبکه اجتماعی است که در آن می‌توانید با سایر گران‌ها ارتباط برقرار کنید، آن‌ها را دنبال کنید و حتی فعالیت‌ها را انجام دهید. تجاری آن ها را کپی کنید. کپی تریدینگ یک شکل کاملاً مرسوم و محبوب تجارت است که در سالهای گذشته محبوبیت بسیاری داشته است.

همچنین برای کاربرانی که در صرافی بایننس ترید می‌توانند این امکان را فراهم کنند تا با اتصال اکانت بایننس خود به اکانت بینگ ایکس(از طریق API)، دیگر کاربران به کپی ترید از وی کنند. در این حالت معامله‌گران می‌توانند تریدرهایی داشته باشند که در صرافی بایننس فعالیت‌ها را فالو کنند، و برای خود در اکانت بینگ ایکس از طریق کپی ترید، پوزیشن باز کنند. همچنین، برای کپی تریدهای بایننس، سهم‌تریدر 10 درصد می‌شود که به صورت هفتگی برای وی محاسبه می‌شود.

توجه داشته باشید که این سیستم عامل خود را دارد و ممکن است باعث ضرر شما نیز شود. در این روش، شما سرنوشت خود را به تحلیل شخص دیگری محول می‌کنید. اگر او سود کند، شما هم سود می کنید، و اگر ضرر کند، شما هم ضرر می کنید.

امنیت صرافی بینگ ایکس | Bingx

از آنجایی که در بینگ ایکس امکان دارد که جفت ارزها و نشانه های دیگری مانند طلا، نفت، شاخص ها و غیره وجود داشته باشد، باید دارای مجوز از نهادهای نظارتی معتبر باشد. صرافی BingX یک پلتفرم تجارت اجتماعی کریپتو است که در جمهوری استونی ثبت شده است. علاوه بر این، بینگ ایکس دارای مجوز کسب و کار MSB یا MoneyServices تحت FinCen و نهاد نظارتی AUSTRAC است.

هیچکدام از این مجوزها برای کاربران ایرانی نمی‌شود. علاوه بر این، بینگ ایکس جزئیات دقیقی از امنیت خود در وب سایت منتشر نشده است.

این صرافی برای بالا بردن امنیت خود، تا سقف 4000 تتر جایزه به کسانی می دهد که امنیت در آن شناسایی می شود.

در ادامه برخی از امکاناتی که این صرافی در اختیار می‌گذارد توجه کند.

شاید اصلی‌ترین قابلیت این صرافی همین باشد! انجام احراز هویت در این صرافی الزامی نیست. ایرانیان می‌توانند روزانه تا سقف 50000 دلار از این صرافی برداشت کنند.

توجه داشته باشید که در تاریخی که این مطلب نگارش شده است، امکان احراز هویت با مدارک ایرانی در این صرافی وجود دارد!

بینگ ایکس قابلیتی را ارائه می‌دهد که شبکه تجارت اجتماعی کریپتو می‌نامند. این در یک شبکه اجتماعی اصلی است که در آن می‌توانید با گران‌های دیگر ارتباط برقرار کنید، آن‌ها را دنبال کنید و حتی فعالیت‌های تجاری آن‌ها را انجام دهید. کپی تریدینگ یک شکل کاملاً مرسوم و محبوب تجارت است که در سالهای گذشته محبوبیت بسیاری داشته است.

همچنین برای کاربرانی که در صرافی بایننس ترید می توانند این امکان را فراهم کنند تا با اتصال اکانت بایننس خود به اکانت بینگ ایکس، دیگر کاربران اقدام به کپی ترید از وی کنند. در این حالت خود فعالیت‌ها می‌توانند تریدرهایی که درصرافی بایننس فعالیت می‌کنند را فالو کنند، و در اکانت بینگ ایکس از طریق کپی ترید، پوزیشن باز کنند.

توجه داشته باشید که این سیستم عامل خود را دارد و ممکن است باعث ضرر شما نیز شود. در این روش، شما سرنوشت خود را به تحلیل شخص دیگری محول می‌کنید. اگر او سود کند، شما هم سود می کنید، و اگر ضرر کند، شما هم ضرر می کنید.

در این صرافی می‌توانید با اهرم تبلیغات کنید. بینگ ایکس فقط قراردادهای دائمی (یعنی آتی بدون تاریخ انقضا) ارائه می‌دهند و هیچ قراردادی با تاریخ انقضا ارائه نمی‌دهند. شما می‌توانید با سطح اهرم حتی بیش از صد برابر، خودتان را انجام دهید.

بکار بردن کلمه احتیاط ممکن است برای کسانی که به تجارت اهرمی فکر می کنند مفید باشند. افزایش اهرمی می‌تواند به سود بسیار زیاد منجر شود، اما از طرف دیگر، به همان اندازه ممکن است به ضرر شما و از دست رفتن سرمایتان باشد!

به عنوان مثال، فرض کنید که شما ۱۰۰ دلار در حساب خود دارید و این مقدار را روی بالا رفتن قیمت بیت کوین کرده اید. اگر ارزش بیت کوین ۱۰ درصد افزایش یابد، ۱۰ دلار درآمد کسب کرده است. اما اگر از اهرم ۱۰۰ برابری استفاده کرده باشید، ۱۰۰ دلار شما به ۱۰۰۰۰ دلار تبدیل می‌شود!

با این حال، هرچه از اهرم بیشتر استفاده کنید، فاصله تا قیمت حد ضرر شما کمتر می‌شود. این به این معنی است که اگر قیمت بیت کوین در جهت مخالف تحلیل شما حرکت کند، تنها باید درصد بسیار پایین بیاید تا شما کل صد دلاری را که با آن شروع کنید از دست بدهید! از اهرم فقط برای استفاده از حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود.

در این صرافی گروه تلگرامی برای هر ملیت و زبان وجود دارد، که باید بخش فارسی هم موجود باشد. برای ارتباط با پشتیبانان فارسی از لینک زیر استفاده کنید.

پشتیبانی فارسی در تلگرام

گروه تلگرامی بخش فارسی صرافی Bingx

امکانات این صرافی به شرح زیر است:

 • امکان انجام لانگ و شورت بااهرم (Future) و اسپات (Spot) در بازار کریپتوکارنسی
 • امکان ترید در بازار فارکس (جفت ارزها، طلا، نفت و شاخص های بورس سهام)
 • قابلیت کپی ترید در بررسی فیوچرز و اسپات
 • امکان اتصال اکانت ترید خود به پلتفورم تریدینگ ویو، و ترید مستقیم از طریق صفحه چارت این وب سایت
 • صحبتی از تیم پشتیبانی فارسی زبان
 • اپلیکیشن اختصاصی نسخه اندروید و IOS
 • فعالیت بدون نیاز به احراز امکان هویت
 • وجود ربات های آربیتراژ ترید
 • وجود دلار مجازی(VST) جهت تمرین و انجام تمرین دمو در لایو مارکت
 • مسابقات ایونت ها و مسابقات مختلف با عناوین مرتبط با فرهنگ فارسی زبانان، همراه با جوایز نقدی

کارمزدها در این صرافی به دو بخش تقسیم می‌شوند. کارمزد ارزیابی، و کارمزد برداشت. در ادامه میزان این کارمزدها را در این صرافی شرح داد.

هر بار که سفارشی می‌دهید، صرافی از شما کارمزد کارت می‌گیرد. کارمزد معمولاً درصدی از ارزش سفارش است. بسیاری از مبادلات بین تیکرها و میکرها تقسیم می‌شوند.

تیکرها یا گیرندگان، کسانی هستند که یک سفارش را از لیست سفارشات بر میدارند. میکرها یا سازندگان کسانی هستند که سفارش‌ها را به دفتر سفارش صرافی اضافه می‌کنند و در نتیجه نقدینگی را در پلتفرم ایجاد می‌کنند. به زبان ساده، تیکرها همان هستند، و میکرها فروشنده‌ها هستند.

در بینگ ایکس، به ازای هر سفارش خرید 0.05٪ هزینه می‌شود. به ازای سفارش فروش 0.02٪ دریافت می شود.
در مجموع، هزینه‌های این صرافی مناسب است.

کارمزد معمولاً ثابت می‌شود از رمزارزی به رمزارز دیگر متفاوت است. اگر بیت کوین را برداشت کنید، مقدار کمی بیت کوین برای برداشت می‌کنید. اگر ETH را برداشت کنید، ETH پرداخت می‌کنید.

این صرافی 0.0005 بیت کوین به ازای هر برداشت بیت کوین می‌کند که معقول است.

این صرافی از آرزوهای پشتیبانی نمی‌کند و شما برای فعالیت در آن باید رمز ارز را به آن انتقال دهید.

می‌توانید از طریق صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال، ابتدا خرید کنید و سپس به بینگ ایکس انتقال دهید. سپس در آنجا با تتر خود خرید و فروش و انجام کارهای خود را انجام دهید.

برای شروع فعالیت در بینگ ایکس، ابتدا باید نام ببرید. از طریق لینک ثبت نام موجود در همین صفحه، وارد وب سایت اصلی شوید و مراحل زیر را دنبال کنید.

 • پس از ورود از گوشه سمت راست بالا، “ثبت نام” را انتخاب کنید.
 • برای ثبت نام، آدرس ایمیل و رمز عبور مناسب را وارد کنید.
 • همین رویه را با وارد کردن آدرس‌ایمیل و رمز عبور برای ورود دنبال کنید.
 • روی دکمه ارسال کلیک کنید و کد ارسال شده به ایمیل خود را وارد کنید.
 • در انتها بر روی ثبت نام کلیک کنید.
  این پلتفرم شامل هیچ فرآیند KYC نمی‌شود، بنابراین می‌توانید مستقیماً شروع به فعالیت کنید.

همین الان در صرافی BingX ثبت نام کنید: ثبت نام کنید

تمام کاربران می‌توانند با ثبت نام در صرافی برای دریافت جایزه 120 دلاری اقدام کنند.

آموزش قدم به قدم تصویری بخش های مختلف صرافی را می توانید در پیج اینستاگرام ببینید.

مشابه تمامی شرکت های معتبر دنیا، صرافی دیجیتال بینگ ایکس نیز اپلیکیشن انحصاری خود را برای تلفن های اندروید و هم برای دستگاه های ios معرفی کرده است. این اپلیکیشن خدمات ارائه شده در سایت را دارد. در حال حاضر مشکلی برای ورود به اپلیکیشن از طریق آی پی ایران وجود ندارد. و در صورت بروز تغییرات در قوانین، از طریق گروه های پشتیبانی فارسی زبان به کاربران، اعلام خواهد شد.

این اپلیکیشن کاملاً رایگان بوده است و دقیقاً معنایی که با وارد کردن نام کاربری، رمز و کد ایمیل (یا پیامک شده) می‌شود، می‌تواند به حساب کاربری خود در سایت شوید، روش ورود به اپلیکیشن نیز همین گونه است.

همچنین در این صرافی کاربران تازه کار و در تری های آماتور برای تمرین و افزایش مهارت خود می‌توان با VST (دلار مجازی) ترید کرد تا مسیر را با ضرر کمتری انجام دهد.

آیا قابلیت خاصی فیوجرز در این صرافی امکان پذیر است؟

بله، در این صرافی می‌توانید از 200 ارز دیجیتال را با اهرم بیش از 125X کنید.

آیا بینگ ایکس پشتیبانی فارسی دارد؟

بله، آنها در تلگرام و اینستاگرام پشتیبانی می کنند

آیا احراز هویت برای ایرانیان انجام می شود؟

بله در این صرافی با کارت ملی و شناسنامه می‌توانید حسابتان را احراز هویت کنید.

آموزش کامل صرافی بینگ ایکس بدون نیاز به احراز هویت / جایگزین مناسب سیف پال

https://www.youtube.com/embed/rEmYGXJsjy4?rel=0

صرافی بینگ ایکس جایگزین صرافی بایننس : ثبت نام و اموزش استفاده از صرافی

https://www.youtube.com/embed/k139uftca6g?rel=0

آموزش کامل صرافی بینگ اکس | bingx | بهترین صرافی 2021

https://www.youtube.com/embed/inf30LMawWc?rel=0اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!