چه دلیلی باعث بلوک شدن یک کاربر می شود؟ چگونه از بلوک شدن ربات اینستاگرام جلوگیری کنیم؟ اگر از ربات اینستاگرام استفاده می‌کنید ولی روش‌های جلوگیری از ربات را نمی‌کنید حتماً حتماً این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا اطلاعات بیشتری درباره ربات اینستاگرام و مشکلات مرتبط با بلوک شدن دریافت کنید.

بلاك شدن كاربران به دليل استفاده از ربات

اینستاگرام برای شناسایی ربات ها چندین الگوریتم دارد. این الگوریتم ها روی کامنت ها، تعداد فالووینگ ها و آیپی های مرتبط به پیج اینستاگرم توجه دارند. ثبت بلوک شدن کاربر ها توسط اینستاگرام به همین موارد بر می گردد که در ادامه در مورد آنها توضیح می دهم. اما این نکته را فراموش نکنید که هر ربات اینستاگرام نظر و کدنویسی خاص خودش را به همین دلیل دارد اگر با یک ربات اینستاگرام در یک روز اکشن بلوک شدید به این معنا نیست که مشکل از پیج اینستاگرام شماست بلکه ممکن است مشکل از ربات شما باشد یا مشکلی از نظر شما باشد که برای انجام دادن ربات مشکلی داشته باشد. حتما در هنگام خرید ربات اینستاگرام به این نکات گفته شده توجه کنید.

به صورت کلی علت های بلوک شدن ربات های اینستاگرام بدین ترتیب است:

1. اسپم کردن با استفاده از کامنت

یکی از اصلی ترین اینستاگرام که باعث بلوک شدن شما می شود و ایجاد مزاحمت برای کاربران است. گذاشتن کامنت زیاد یا ارسال پیام های زیاد به صورت متوالی برای شخصی که دوست شما باعث بلوک شدن شما توسط اینستاگرام می شود. ربات ها با دیدگاهی که از طرف شما دریافت می کنند می توانند به صورت نامحدود پست های کاربران کامنت متفاوت یا تکراری بگذارند تا زیر باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما شوند. اما این یکی از مشکلات ربات اینستاگرام نیست بلکه اشکال از نظر شما است که روش حل آن را توضیح می دهید.

2. فالو کردن تعداد زیادی کاربر

فالو کردن کاربران یکی از روش های افزایش فالوور اینستاگرام است. در این روش ربات اینستاگرام به دستور شما تعداد مشخص کاربر را فالو می کند تا از آنها شما را فالو کنند. تعداد کاربرانی که ربات اینستاگرام در طول یک ساعت دنبال می کنند اگر بیش از حد نرمال باشند باعث دریافت بلاکی از طرف اینستاگرام می شوند. درست است که فالو کردن دیگران باعث بیشتر دیده شدن شما و در نهایت شود افزایش لایک اینستاگرام می شود اما نباید اینکار را به حد غیر طبیعی (سرعت بالا) انجام دهید.

3. اتصال آیپی های مختلف به صورت روزانه

اگر شما با چند آیپی مختلف به پیج خود را انجام دهید هیچ مشکلی وجود ندارد اگر یکی از آن آیپی ها با ورود به این آیپی، دیگر ورود کند اینستاگرام متوجه می شود که یک ربات روی آن پیج در حال انجام فعالیت است. یکی از روش لو رفتن ربات ها همین استفاده از آیپی مشترک است. ربات هایی که آیپی اختصاصی دیر یا زود از این روش به دام میافتند.

بلوک شدن ربات اینستاگرام

روش های جلوگیری از بلوک شدن هنگام استفاده از ربات

مهم ترین روش برای جلوگیری از بلوک شدن استفاده از یک ربات اینستاگرام معتبر و قدرتمند است. یک ربات اینستاگرام خوب به شما این امکان را می دهد تا انتخابی مناسب داشته باشید تا اینستاگرام را به شما مشکوک کنید و بدون مشکل افزایش فالوور اینستاگرام خود را ادامه دهید. اگر کنجکاو هستید که یک ربات خوب چه ویژگی هایی دارد می توانید از سایت ربات پک دیدن کنید. در سایت ربات پک برای شما اطلاعات کامل درباره ربات ها و نحوه عملکرد آنها قرار داده شده است. برای مثال در ادامه چندین مورد از ویژگی های یک اینستاگرام خوب را قرار دهید تا بیشتر متوجه موضوع شوید.

1. آی پی اختصاصی

اگر ربات اینستاگرام شما از آی پی شخصی شما استفاده از اینستاگرام به هیچ طریقی نمی تواند از شما استفاده کند. بسیاری از سازندگان برای کاهش هزینه های ساخت و نگهداری ربات اینستاگرام به استفاده از آی پی های مشترک می زنند که خطر بزرگی است ولی ربات های با کیفیت ربات پک از آی پی ها استفاده می کنند تا امنیت کاربر در اولویت شخصی باشد. بدین ترتیب دیگر برای پروکسی مشترک بین ربات های اینستاگرام تحت وب قرار نیست که اکشن بلوک شوید زیرا آی پی شما در پکیج ربات پک مشترک نیست و از آی پی اختصاصی خود استفاده می کنید.

2. اختصاصی

تنظیمات اختصاصی و پیشرفته به شما این اجازه را می دهد تا از ربات نهایت استفاده را داشته باشید. تنظیمات اختصاصی به شما این اجازه را می دهد تا ربات اینستاگرام را طوری تنظیم کنید که بلاک و از اکانت شما مواظبت کند. آیا اینگونه است که چگونه چنین رویکردی را به درستی انجام دهیم؟ در قدم اول باید ربات اینستاگرامی را بکار ببرید که بهتر باشد را داشته باشید که در ربات پک این موضوع رعایت شود و به صورت ویدیویی به شما آموزش داده شود که چگونه این برنامه را به شکلی انجام دهید که بهترین بازدهی را برای شما انجام دهد. افزایش فالوور واقعی اینستاگرام شما داشته باشید.

3.پشتیبانی و راهنمای استفاده

یک محصول خوب همیشه پشتیبانی و گارانتی کامل دارد. یک ربات اینستاگرام باید خدمات انلاین را از فروش داشته باشید تا بتوانید با یک مشکل خود را در این زمینه مشکلی ایجاد کنید. همچنین در پکیج از طرف فروشنده راهنمای استفاده از ربات همراه با دریافت نکته مفید و کاربردی برای پیشرفت در اینستاگرام هم وجود داشته باشد با خیال راحت شروع به افزایش فالوور اینستاگرام کند. در پکیج ربات پک شما یک فایل 2 ساعته رایگان از ما دریافت کنید که خلاصه سال تجربه ما در زمینه پیج اینستاگرام می باشد و با این فایل دو ساعت می توانید کل ساختار پیج اینستاگرام خود را اصلاح کنید و بهتر رشد کنید.

جلوگیری از بلوک شدن ربات اینستاگرام

روش جایگزین برای بلوک نشدن

اگر شما برای اینستاگرام تعداد زیادی از آن را پیدا کنید و می توانید بدون مشکل خیلی زود حل کنید، حل شما خرید فالوور از سایت های فروش فالوور ایرانی مانند سایت هایپرفالو است. یک ربات اینستاگرام نیاز به وقت دارد و مراقب است تا از بلوک شدن و عملکرد درستش اطمینان حاصل کند اما اگر شما وقتی این را دارید می توانید خیلی راحت اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید. سایت هایپرفالو یکی از بهترین سایت های فروش فالوور ایرانی و با کیفیت است که در این زمینه فعالیت دارد. توجه داشته باشید که به هیچ روشی نمی توانید فالوور هدف بخرید! در واقع اگر به دنبال هدفمند باشید تنها روش شما یا تبلیغات میلیونی هدف است که بالاترین یا استفاده از ربات اینستاگرام است.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!