دیگر حقمان است که روی یک مبل بنشینیم، پای خود را دراز و در حال نوشیدن یک نوشیدنی گرم تنها با لمس یک کلید چراغ جادو، هر آن‌چیزی را که بخواهیم در کمترین زمان ممکن در مقابل خود بیابیم. به بازار آمدن فروشگاه های اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی و فروشگاه‌های آنلاین، به سوی این زندگی آرام و بدون دغدغه هستند.

ضمن صرف هزینه، انرژی و زمان، فرآیند آنلاین شدن خدمات مزیت های دیگری نیز دارد و آن را افزایش می دهد که شما در یک فروشگاه آنلاین لوازم خانگی دردسترس تا خرید هر دسته از محصولات، همه گزینه ها و برندهای موجود راصد کرده و نهایتاً داشته باشید. انتخابی مناسب داشته باشید.

با استقبال مردم از این سبک زندگی، روز به روز بر تعداد فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر کشور افزوده می‌شود تا هریک از مواردی که نیاز به استفاده از مشتریان را پوشش می‌دهد. اما در سالهای اخیر با وجود شرکت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین که از پیشگامان بازار آنلاین در ایران به فروش می‌رسند، می‌شوند، همیشه حضور یک مرجع مستقل فعال در حوزه لوازم خانگی که ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی خرید انواع لوازم خانگی، خود را به‌طور خودکار خدمات فروش را ارائه می‌دهد، همیشه احساس می‌کند. میشد.

فروشگاه لوازم خانگی شیانچی

فروشگاه لوازم خانگی شیانچی در حال حاضر از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های لوازم خانگی و کالای دیجیتال است که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است. این فروشگاه باتوجه به استقبال کاربران خوب و درراستای توسعه خدمات خود، شروع به ارائه خدمات فروش آنلاین و آفلاین در حوزه لوازم خانگی و انواع کالای دیجیتال به‌خصوص انواع تلویزیون کرد.

این گام جدید، ضمن بخشیدن تنوع محسوس به محصولات و خدمات شیانچی، تغییر بزرگی در این فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی تا محصولات باکیفیت در کنار خدمات و پشتیبانی خوب به کاربران ارائه می شود.

شیانچی در لغت به معنای آینده‌نگری است و در این معنا، تناسب مستقیم با دنیای مدرن و آینده‌ای دارد که با شتابی بی‌نظیر به سمت و سوی دیجیتالی‌شدن و هوشمندشدن پیش می‌رود.

شیانچی

تاریخچه فروشگاه لوازم خانگی شیانچی

فروشگاه لوازم خانگی شیانچی فعالیت اصلی خود را سال 1396 آغاز کرد و سپس با گذشت حدود یکسال، باتوجه به مردمی، به ارائه لوازم خانگی و کالای دیجیتال از جمله انواع تلویزیون هوشمند و غیرهوشمند، ماشین لباسشویی و یخچال روی آورد.

مجموعه جوان و با دانش شیانچی در تلاش است تا در چشم‌انداز 1405، رهبر بازار لوازم خانگی ایران باشد. حوزه‌هایی که در کشور ما و در زمینه‌ها و فروش آنلاین آن‌ها همیشه به‌طور شدیدی احساس می‌شود و خدمات ارائه خدمات مشاوره، مشاوره و مناسب برای انتخاب و خرید، محرومیت بوده است.

فروشگاه لوازم خانگی شیانچی می‌کوشد همیشه سهولت، سرعت و کیفیت در خرید را برای مشتریان خود تهیه کند و درعین‌حال با بررسی دقیق و معرفی محصولات مختلف غافل نیست تا مشتریان با مطالعه و بررسی محصولات بهترین خرید را با توجه به نیاز و شرایط خود داشته باشید. .

در عین حال این فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی محبوب در تلاش همیشه در ارتباطی دائمی و مستمر با کاربران باشد و با بهره گیری از نظرات و انتقادات همه مشتریان و کاربران، نسبت به بهبود کارآیی مجموعه شیانچی اقدام کند.

خدمات و خدمات شیانچی

مجموعه شیانچی شناخت دقیق و هوشمندانه کاربر و با تکیه برای نیازهای مردمی می‌کوشد بهترین شرایط خرید را برای خرید این فروشگاه لوازم خانگی ارائه کند. از مهم‌ترین مشتریان شیانچی باید به مواردی چون فروش قسطی، قیمت رقابتی، کالای ارسالی سریع کالا و تنوع اشاره کرد که در ادامه به هریک از آن‌ها می‌پردازیم.

فروش اقساطی

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی شیانچی با در نظر گرفتن شرایط سخت اقتصادی کشور که حاصل آن چیزی جز افزایش قیمت کالاهای داخلی و نایاب شدن کالاهای خارجی نبوده است و در تلاش برای کمک به هرچه بیشتر به مشتریان خود سعی کنید تا شرایط پرداخت هزینه های کالاهای خریداری شده از این را داشته باشید. فروشگاه اینترنتی را با قسط بندی کند.

در حال حاضر حاضر شیانچی با همکاری اسنوا، پاکشوما، لیزینگ گسترش سرمایه‌گذاری ملی، نسیبا و شرایط فروش اقساطی را برای کاربران خود دردسترس قرار داده است.

شیانچی

قیمت رقابتی

شاید مهم‌ترین دغدغه یا هر کاربر ایرانی در زمان خرید محصولات و کالاهای حیاتی و مهم مانند لوازم خانگی، از یخچال، لباسشویی کولر، قیمت و بودجه باشد. فروشگاه اینترنتی شیانچی با تشخیص دقیق این موضوع و با به حداقل رساندن واسطه‌ها می‌کوشد، بهترین قیمت انواع لوازم خانگی و کالای دیجیتال را در قیاس با فروشگاه‌های دیگر عرضه می‌کند.

فروشگاه و ارسال سریع کالا

یکی از مشتریان مهم و خدمات ابداعی فروشگاه لوازم خانگی شیانچی، امکان خرید و ارسال سریع انواع لوازم خانگی و کالای دیجیتال در سطح شهر تهران است. در این مورد هیچ تفاوتی در مورد نوع کالای سفارش شده وجود ندارد و شیانچی می‌تواند حتی انواع یخچال ساید بای ساید و دوقلو را در عرض 6 ساعت بعد از ثبت سفارش به دست مشتری مطمئن کند.

تنوع کالا

شاید یکی از اصلی‌ترین امکانات خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی شیانچی، تنوع کالایی بی‌مثال این مجموعه باشد. شیانچی مدیر در حوزه لوازم خانگی بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور می‌شود و انواع لوازم خانگی با برندهایی چون اسنوا، پاکشوما، آبسال، امرسان، الکترواستیل، شهاب و… را در میان برندهای ایرانی و برندهایی مانند سامسونگ، شیائومی، فیلیپس، ال جی. و… را در میان برندهای خارجی عرضه می‌کند.

ذکر این نکته ضروری است که مجموعه شیانچی با هدف حمایت از تولید می‌کوشد برای باروری هرچه بیشتر ایده‌های ایرانی ناب ایرانی، رشد و پیشرفت صنعت لوازم خانگی داخلی و بومی‌سازی جدیدترین پیشرفت‌های فناوری در حوزه لوازم خانگی و کالای دیجیتال گام بردارد.

اعتماد سازی

شیانچی می‌کوشد ضمن ارائه کیفیت بالاترین محصول خریداری‌شده توسط کاربر، از اصل‌بودن محصول، با توجه به زمان‌بندی در ارسال و تحویل کالا و خدمات دیگر اطمینان حاصل کند.