مقدمه ای جهت آشنایی با شرکت خدمات نظافتی پاک رویال

در ابتدا باید بدانید که نظافت علاوه بر این، ساختمان برای اینکه باعث مرتب شدن و زیبایی آن می شود، از بروز بسیاری از بیماری ها نیز جلوگیری می کند. پس حواستان باشد که حتماً اقدام به تمیز کردن خانه های خود در بازه های زمانی مختلف کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای این منظور، بهره‌گیری از افراد خبره و ماهر است. در این خصوص می‌توان به برخی اشاره کرد که به دلیل بالا رفتن سن یا عدم توانایی، فرصت کافی را برای تمیز کردن منزل باید انجام داد و باید از شرکت‌های خدماتی کمک گرفت. یکی از شرکت‌هایی که خدمات مطلوبی را برای این منظور ارائه می‌کند، شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال است.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال

یکی از کارهای مهمی که افراد در طول سال به انجام آن می پردازند، تمیزکاری منزل و راه پله ها است. در واقع بسیاری از افراد به دلیل مشغله فرصت کافی را برای انجام این کار زیاد ندارند. از این رو، بهره‌گیری از شرکت‌های معتبر کمک شایانی در این زمینه به شما می‌کند. که قیمت تمیزی ساختمانی و راه پله توسط شرکتها به موارد زیادی می رسد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

آشنایی با عوامل موثر بر قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله

ازآنجاکه قیمت نظافت منزل و راه پله به عوامل متعددی دارد، می‌تواند از من متفاوت باشد. اکنون می‌دانم بیشتر شما را به معرفی این عوامل بپردازیم:

 • متراژ ساختمان

یکی از موارد مهم و اثربخش بر قیمت نظافت ساختمان، میزان متراژ آن است. هرچه بیشتر باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. در حقیقت تعداد اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی و غیره تأثیر فوق‌العاده‌ای در تعیین تعداد سرویس‌های خدماتی خواهند داشت که باید مد نظر قرار گیرند.

با توجه به اینکه چقدر نظافتچی با زیاد بودن تعداد بناهای ساختمانی بیشتر می‌شود، تا سقف نهایی نیز افزایش یابد.

 • فضای داخلی ساختمان

همان طور که می‌دانید، یک سری از فضاهای داخلی از جمله‌های پشت بام، راه پله‌ها، نرده‌ها و پاگردها نیاز به تمیز کردن و تمیز کردن دارند. نظافت دارند. این موارد بر افزایش نرخ تاثیرگذار هستند. علاوه بر این موارد، اگر نظافت فضاهایی از قبیل لابی و پارکینگ ساختمان نیز مد نظر قرار گیرد، هزینه بیشتری می‌شود.

 • مدت زمان کار خدماتی

یکی دیگر از عواملی که در قیمت نظافت منزل نقش مهمی دارد، ساعت کاری نظافتچی است. که انجام ساختمانی به صورت منظم و در فواصل مشخص باعث کاهش ساعت کاری و هزینه آن می‌شود. به‌طور معمول نظافتچی به مدت چهار ساعت انجام کار می‌پردازد. ولی در نهایت لیست نهایی با توجه به حجم و قیمت خدمات ارائه شده توسط شرکت محاسبه می شود.

موارد اثربخش دیگر که باید بدانید

یک سری موارد دیگر برای نظافت: در صورت زیاد بودن شیشه و پنجره‌های منزل، مسلما هزینه نیز افزایش پیدا می‌کند. همچنین برای تمیز کردن دیوارها، جاکفشی و شستن پرده‌ها را تمیز می‌کنند. در این میان، ضد عفونی کردن با استفاده از شوینده‌های مخصوص و درمان به باغچه منزل هم نیازمند پرداخت هزینه اضافی ساختمان است.

رزرو نظافتچی آقا یا خانم: به‌طور کلی یک سری از کارهایی که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارند، باید توسط نظافتچی خانم انجام شوند. این کارها شامل گردگیری، اتو کردن لباس‌ها، تمیز کردن لکه‌ها و موارد دیگر است. اما اگر قصد تمیز کردن پارکینگ، آشپزخانه و راهروها را دارید، گزینه مناسبی برای این منظور است. بهتر است بدانید که دستمزد لیسانسه خانم در مقایسه با نیروی آقا کمی بیشتر است.

ابزار و وسایل مورد نیاز جهت پاکیزگی منزل: همان طور که می‌دانید، حمل و نقل همه وسایل مخصوص نظافت ساختمان برای خدمات خدماتی ساخته شده است. بر این اساس، باید قبل از انجام این کار اقدام به خرید وسایل لازم برای تمیزکاری منزل و راه پله ها کنید. ولی در صورتی که موفق به تهیه این لوازم نشوید، باید با شرکت خدمات هماهنگی های لازم را به عمل آورید. البته این باعث افزایش قیمت می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله

انتخاب شرکت خدمات نظافتی پاک رویال

یکی از دغدغه های افراد جهت نظافت منزل و راه پله نظافت ها، یک شرکت یا شخص معتبر انتخاب شده است. در واقع ممکن است به یک سری تبلیغات دوست و آشنا باشیم و افراد را برای انجام این کار انتخاب کنیم. اگر رضایت کافی را از کار او بیاورید، کسی نیست که پاسخگو یا به تعویض نیرو بپردازد!

ولی اگر درخواست یک لیکر نظافتچی خانم یا آقا را از یک شرکت خدماتی معتبر پاک رویال داشته باشد، در صورت نارضایتی می تواند با شرکت در میان بگذارد. از دیگر مزیت‌هایی که شرکت خدمات ناظر پاک رویال را انتخاب می‌کنند، موضوع امنیت است که تلقی بسیار مهم است. یقینا شما با انتخاب این شرکت مجاز و معتبر، به نحو مطلوبی می‌توانید از ورود افراد ناشناس به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آورید.

از ویژگی های یک نظافتچی خوب برای تمیز کردن منزل و راه پله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– آشنایی کافی با روش استفاده از مواد شوینده مخصوص

– توجه به خواسته های صاحب خانه

– برخورد مودبانه و خوشرو بودن

-آشنایی از دانش و تجربه کافی در امر پاکیزگی

– انجام کارها با دقت و مسئولیت پذیری بالا

مواردی که نیاز به استفاده از خدمات شرکت دارند

جلسات شاهد مشغله‌های کاری افراد در جامعه و تغییر در سبک زندگی‌ها می‌شوند. به همین دلیل افراد برای صرفه‌جویی در وقت خود می‌توانند به سراغ افراد کاربلد از شرکت‌های خدماتی بروند بروند. در هر صورت بهتر است از نیروهای نظافتچی جهت پاکیزگی منزل خود در موارد زیر بخرید:

 • نداشتن فرصت لازم برای تمیز کاری منزل به دلایل مختلف
 • عدم استفاده در تمیزی منزل به دلیل بیماری، کهولت سن یا داشتن فرزند کوچک
 • نیاز به اقامت و برنامه ریزی برای زمان و انرژی خود
 • نداشتن مهارت لازم در زمینه تمیزی منزل و راه پله
 • قبل از عید و اوایل تابستان که معمولاً زمان جابجایی مستاجران است
 • در صورت داشتن جشن، مهمانی یا مراسم عروسی نیاز به خدمات ضروری پیدا می‌کند

ویژگی های یک شرکت خدمات معتبر نظافتی

با توجه به مطالبی که بیان کردیم، حتماً به این نتیجه رسیده‌اید که برای نظافت راه پله‌ها و سایر قسمت‌های مورد نیاز منزل است که به یک شرکت معتبر مراجعه کنید. بنابراین باید با ویژگی های همچین شرکتی آشنایی کامل داشته باشید. این ویژگیها عبارتند از:

 • دریافت کنید قیمت نظافت منزل و قیمت نظافت راه پله به میزان مناسب از مشتری
 • دارا بودن مجوز کسب
 • ارائه بهترین خدمات به خدمات و پاسخگویی سریع به آن‌ها
 • ارسال نظافتچی به همراه معرفی نامه کتبی در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر بعد از درخواست خدمات
 • خدمات تضمینی ارائه شده
 • بهره گیری از خدمات خدمات با تجربه و حرفه ای برای انجام کار

تاثیر پاکیزگی منزل بر سلامت و روحیه انسان

یکی از موارد مهم در زندگی انسان، موضوع تمیزی و نظافت است که رابطه مستقیم با سلامتی فرد دارد. در واقع ممکن است فرصت لازم را برای انجام این کار به دلیل مشغله زیاد نداشته باشیم. در چنین مواقعی بهره‌برداری از شرکت‌های خدماتی معتبر باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها می‌شود. طبق تحقیقات به عمل آمده، ورود فرد به خانه نامرتب و کثیف، باعث ایجاد آشفتگی‌های روحی در او می‌شود. از طرفی، اگر شخص وارد یک محیط تمیز شود، آرامش می‌کند. پس می‌توان نتیجه گرفت که یکی از موارد بسیار مهم است که بر روحیه انسان تأثیر مثبتی می‌گذارد، تمیزی منزل و پاکیزگی است.

در حالت کلی یکی از نیازهای اساسی انسان علاوه بر نظافت شخصی، تمیزی محیط زندگی او است. با همه این تفاسیر، باید ویژه‌ای برای ساختمان پاکیزگی و راه پله‌ها قائل شد. در واقع مکانی که قبل از ورود به منزل درمعرض دید است، راه پله است. پس تمیزی این بخش از ساختمان اثربخشی فوقالعاده ای در زیبایی محیط خواهد داشت.

جمع بندی و حرف آخر

در مطالب بالا به عوامل اثربخش بر قیمت نظافت منزل پرداختیم. شما عزیزان می‌توانید جهت تمیز کردن ساختمان خود به سایت شرکت خدمات ناظر پاک رویال مراجعه کنید. در این صورت با رزرو نظافتچی از خدمات بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب بهره‌مند می‌شود.

یکی از موارد مرتبط با زندگی انسان، موضوع تمیزی و نظافتی است که به طور مستقیم با سلامتی فرد دارد

شرکت خدمات نظافتی پاک رویال با بهره‌گیری از نیروهای متخصص، انواع خدمات را به بهترین نحو ارائه می‌کند. همچنین آمادگی لازم را برای سریع نیروها به محل مورد نظر شما دارد. محلي كه اين شركت از شركتهاي ديگر خدمات متمايز مي‌گرداند عبارتند از:

– از مواد شوینده با کیفیت و بسیار مرغوب و ارسال آن‌ها به همراه نظافتچی در صورت توافق شرکت و مشتری

– استفاده از آموزش دیده و مطمئن

– ضمانت صد در صدی در حین کار و پس از آن جهت جلب رضایت دوست عزیز

– شرکت معتبر با توجه به دریافت مجوزهای مورد نیاز برای اطمینان خاطر کاربران

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!