خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

با توجه به شرایط کاری روز مره همه مراکز دولتی و خصوصی نیازمند این هستند تا کارمندان خود با دوره آموزش ICDL آشنایی داشته باشند و مدرک icdl نیز یکی از الزامات استخدام می‌باشد.

مدرک ICDL معتبر را چگونه بشناسیم؟

پس از طی کردن آموزش icdl برای دریافت مدرک icdl معتبر توجه کنید که موسسه فوق اعتبار لازم را داشته باشید. بسیاری از موسسات از موسسات فنی حرفه ای پس از شرکت دور دوره شما را جهت شرکت در آزمون icdl به سازمان فنی حرفه ای معرفی می‌کنند و پس از شرکت در آزمون از خود سازمان فنی حرفه‌ای مدرک اخذ و قابل رهگیری از خود سازمان می‌باشد.

تذکر: در صورتی که آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای موسسه خود را با شماره مجوز فنی حرفه ای به اسم مدرک پایان دوره آموزش با نمره و آزمون کاربر ارائه می دهد با نام مدرک فنی حرفه ای این نوع مدارک به آیین نامه فنی حرفه ای ارائه می شود. و قوانین فنی حرفه ای می‌باشد و شما می‌توانید اعلام کنید بهتر است با شماره خود سازمان فنی حرفه‌ای تماس بگیرید و نام اموزش را بگیرید و حتماً سؤال خود را راجب کنید که خود را در آموزشگاه مدرک تحصیلی می‌کند و از سازمان فنی حرفه‌ای. ای رهگیری نمی‌باشد را مطرح کند تا از این موضوع مطمئن شود.

نتیجه گیری اگر آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای اگر از سمت خود مدرکی با اسم مدرک پایان دوره آموزش با نمره و آزمون کاربری ارائه طبق آیین نامه فنی حرفه ای خلاف و فاقد ارزش می باشد.

مرکز آموزش هرمس اولین مرکز آموزش مجازی با قابلیت آزمون آنلاین پس از ثبت نام و صدور مدرک icdl دیجیتال و مدرک فوری ICDL به صورت فیزیکی در کشور می‌باشد که با ۷ سال سابقه در بستر وب یکی از برندهای شناخته شده آموزش مجازی می‌باشد.

جهت ثبت نام و دریافت مدرک سریع icdl می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدرک icdl

مدرک icdl مورد تایید سازمان امور استخدامی کشور

مدرک icdl مراکزی که در لیست استخدامی کشور، یا به طور مستقیم از خود سازمان فنی حرفه ای، وزارت علوم وزات فرهنک و ارشاد اسلامی و آموزش پرورش مورد تایید مراکز استخدامی دولتی کشور می باشد.

مدرک دیجیتال icdl

شما می توانید پس از ثبت نام در دوره آموزش مهارت ۷ گانه icdl با شرکت در آزمون آنلاین در هر کجا که هستید از طریق رایانه شخصی یا موبایل خود به صورت چهار گزینه ای آزمون را اجرا کنید و تا ۳ مرتبه آزمون برای شما قابل اجرا خواهد بود. و در صورت قبولی به گواهی دیجیتال دیجیتال خود را می‌توانید مشاهده کنید، یا دریافت کنید و مدرک اصلی را به صورت پست پیشتاز برای آدرس شما در هر کجای کشور ارسال کنید.

برای اطلاع از شرایط و مدرک icdl بر روی لینک زیر کلیک کنید

مدرک مدرک icdl

شرایط دریافت مدرک ICDL چیست؟

ICDL چیست؟

مهارت ۷ مخفف آن بین المللی گواهینامه رانندگی کامپیوتری یکی از مهارت های اصلی رایانه می باشد که شامل ۷ مهارت اصلی رایانه بوده و کارمندان این مدرک را می توانند با خود در این رشته آموزش دهند و برای استفاده از آن استفاده کنند. .

مدرک فنی حرفه ای icdl

جهت دریافت مدرک icdl فنی حرفه ای باید به یکی از آموزشگاه های مجاز فنی حرفه ای مراجعه کرده و پس از طی کردن دوره شما را جهت آزمون به خود سازمان معرفی کنند تا پس از قبولی از سمت خود فنی حرفه ای برای شما اخذ شود.

دوره آموزش icdl شامل چیست؟

  • Word – ورد
  • اکسل – اکسل
  • پاور پوینت – پاور پوینت
  • دسترسی – اکسس
  • اینترنت – اینترنت
  • ویندوز – ویندوز
  • آموزش مبانی رایانه

شرایط دریافت مدرک ICDL چیست؟

با طی کردن این دوره ها جهت استفاده در مراکز استخدامی کشور کارفرمایان متوجه این می‌شوند که شما با رایانه در محیط کار را می‌توانید داشته باشید.

گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس

در صورتی که قبلاً آموزش ICDL را طی کرده باشد و نیاز به مدرک ICDL سریع داشته باشد می توانید از مرکز آموزش هرمس گزینه نیاز به آموزش را انتخاب کنید و تنها با شرکت در آزمون مربوط به مدرک خود را به صورت آنی دریافت کنید.

جهت دریافت مدرک بدون کلاس وارد لینک زیر شوید

آزمون icdl

آموزش مهارت ۷ تنها به صورت مجازی

در صورتی که به دنبال آموزش با کیفیت هستید در مرکز آموزش هرمس به آدرس اینترنتی hermeslearn.com با ارائه آموزش مجازی بدون حضور برای بستری راحت و آسوده از راه دور برای شما دوستان ارائه کرده اید تا بتوانید هر کجا آموزش ببینید و مدرک خود را ببینید. را دریافت کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!