به دلیل تغییر مداوم سبک زندگی مصرف کنندگان، افزایش شهرنشینی ها، ظهور نسلی با فناوری و با سبک زندگی شلوغ تر، افزایش برای خرید سوپرمارکتی آنلاین صورت گرفته است.

استفاده از سوپر مارکت آنلاین

به دلیل تغییر مداوم سبک زندگی مصرف کنندگان، افزایش شهرنشینی ها، ظهور نسلی با فناوری و با سبک زندگی شلوغ تر، افزایش برای خرید سوپرمارکتی آنلاین صورت گرفته است.

بازار بازار سوپرمارکتی آنلاین به میزان قابل توجهی در بازار مواد غذایی و خواربار فروشی ایران به خود اختصاص داده شده است. با توجه به افزایش خود در بازار، بینی می‌تواند این کسب و کارها را قسمت عمده‌ای از بازار در سال‌های آینده از آن کند. یکی از مواردی که باعث افزایش خطرات می شود، همه گیری بیماری می باشد که از آغازش به ایران، کسب و کارهای ورود آنلاین به تعداد زیادی مورد توجه قرار می گیرد.

از این گذشته، خرید آنلاین مواد غذایی به صورت آنلاین، بسیار راحت و ایمن می باشد و استانداردهای فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کند. همه اینها باعث می شود مصرف کنندگان برای نیازهای روزانه خود به پلتفرم های سوپرمارکتی آنلاین مراجعه کنند.

یکی از بزرگ‌ترین تأثیرات همه‌گیری ویروس‌ها در صنعت خواربار فروشی، رونق سفارش آنلاین بوده است. طبق یک گزارش، پس از شروع همه‌گیری، عادات خرید مصرف‌کنندگان ماهانه به هفتگی تغییر کرد. این امر باعث افزایش خریدهای ضروری در این دوره بود. به طور خلاصه، دنیای مواد غذایی هرگز قبل از این نخواهد بود. این صنعت به طور مداوم برای پاسخگویی به نیازهای فزاینده‌ها برای پیدا کردن ایده‌ها.

همان گونه ای که صنایع روی دیجیتالی شدن نمودند، صنعت گران فروشی نیز بر روی تلفن های خواربار سایر شرکت ها. در عصر دیجیتالی فعلی که همه از تلفن های همراه هوشمند استفاده می کنند، این یک امر ضروری برای کسب و کار و صنایع مختلف می باشد.

چه پلتفرمی در ایران خدمات سوپرمارکت اینترنتی را ارائه می دهد؟

در ایران سه شرکت بزرگ در این بازار به رقابت می پردازند که در زیر به طور خلاصه آنها را بیان کرده اند:

اسنپ ​​مارکت

اسنپ ​​مارکت یکی از پرطرفدارترین زیرمجموعه های شرکت اسنپ می باشد که فعالیت خود را با همکاری فروشگاه های زنجیره ای هایپراستار، مایلی و سایر سوپرمارکت ها در زمینه مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی آغاز کرده و روز به روز در حال توسعه می باشد. آنلاین بایت محصولات متنوع، باکیفیت و قیمت مناسب برای جلب رضایت کاربران خود دارد.

این سوپرمارکت آنلاین، فروش اینترنتی از تمام شعبه هایپر استار را محیا می کند.این پلتفرم، یک سوپر است که بر روی گوشی های هوشمند و یا نسخه وب در مارکت می باشد که توسط آن می توانید اقلام مورد نیاز خود را از فروشگاه خریداری کنید. های مختلف و یا قیمت ها و تخفیف های متنوع مشاهده کنید .

اما نکته حائز این است که اسنپ مارکت را نیز می‌خواهد تا با ارائه تخفیفات بیشتر روی محصولات مختلف، بیشتر به سمت خود جذب شود که همه این موارد در نهایت به نفع خود مشتری خواهد بود. کد تخفیف اسنپ مارکت، یک کوپن خریدی است که توسط اسنپ مارکت برای مشتریان و کاربران این مجموعه خرید ارزان تر را به همراه داشته باشید.

آکالا

دیگر سوپرمارکت آنلاین دیگر، فروشگاه اینترنتی اکالا یا همان افق کوروش می باشد. گفتنی است که فروشگاه های افق کوروش و هایپر فامیلی اقدام به همکاری مشترک می کند و در حال حاضر افق کوروش بیش از 2000 شعبه در سرتاسر ایران دارد که این به نوبه خود پیشترفتی قابل توجه برای این شرکت باشد.

از خرید مشتریان از فروشگاه های اکالا تحویل زیر یک ساعت می باشد، که با همان تخفیف های موجود در فروشگاه ها و بسیاری از افراد، هم به دلیل استفاده از مشتریان باشگاه می باشد. موبایل می باشد، فرقی ندارد که گوشی موبایل شما اندروید باشد یا آیفون شما می توانید از تمام ویژگی های این اپلیکیشن استفاده کنید. یکی از این ویژگی ها امکان جستجوی محصولات با ابزار و اسکن به وسیله برکد است .

همچنین شما می توانید با ایجاد لیست خرید و افزودن محصولات به لیست در برنامه اکالا، در زمان دلخواه می توانید این لیست را انتخاب کنید. همچنین پرداخت خدمات از جمله مدیریت کیف پول، شارژ موبایل، بسته های اینترنتی، پرداخت قبوض در این اپلیکیشن وجود دارد.

فروشگاه های افق کوروش ملقب به فروشگاه های همیشه تخفیف می دهند. اما نکته جالب اینجاست که شما می توانید با کاهش بیشتر از این فروشگاه خرید کنید، این فروشگاه با ارائه کد تخفیف اکالا سعی می کند تا فرصتی برای مشتریان متفاوت خود ایجاد کند تا بتوانید به صرفه تر خرید کنید.

دیجی کالا جت

جدیدترین سرویس دیجیکالا با عنوان دیجیکالا جت با هدف ارسال رایگان و سریع سفارشهای سوپرمارکتی (کمتر از 30 دقیقه) آخرین آغاز به کار است. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا جت با هدف ارائه و ارسال سریع محصولات اساسی مانند کالاهای سوپرمارکتی، کالاهای بهداشتی و نظافتی، لوازم خانه و آشپزخانه و محصولات تولیدی و… ایجاد شده است.

سرعت یکی از شاخص های مثبت دیجی کالا جت می باشد. هدف اصلی دیجی کالا با این کار ارائه تجربه ای خوب و متفاوت به کاربر می باشد.

این سرویس، خدمات خود را از شهرهای تهران و کرج آغاز و در نهایت در شهر مشهد به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرد. شهرهای دیگر ایران مانند شیراز، اهواز، تبریز و قم هم در آینده می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان سفارش‌های سوپرمارکتی خود را دریافت کنند.

دیجی کالا جت در مناسبت‌های کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که یکی از آنها کد تخفیف دیجی کالا جت می‌باشد.

چگونه می توان از آخرین کد تخفیف های اینترنتی با سوژه خبر داد؟

یکی از راه های خرید ارزان تر و به صرفه تر از این سوپرمارکت های اینترنتی، استفاده از انواع کدها و کوپن های تخفیف می باشد. برای دریافت کد تخفیف های این سرویس ها، می توانید به وب سایت موپن مراجعه کنید.موپن یک وب سایت و یک پلتفرم برای رقابت و معرفی خدمات آنلاین هم چون سوپرمارکت های آنلاین می باشد.

بوسیله سایت موپن، فروشگاه‌ها می‌توانند محصولات و خدمات خود را راحت‌تر به مشتریان معرفی کنند و در صحنه رقابت از رقبای پیشی گرفته و هم کاربران می‌توانند با مقایسه این خدمات، به بهترین و در عین حال ارزان‌ترین آن‌ها دست یابند.

هدف اصلی موپن این است تا کد تخفیف را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند تا حس خوب و شیرین خرید ارزان‌تر را، به کاربران خود هدیه دهند. برنامه‌های موپن، این کدهای تخفیف را از راه‌ها و کانال‌های مختلف، پیدا می‌کنند، همه آن‌ها را امتحان می‌کنند تا سالم و کار کردن کد، مطمئن باشند و سپس در اختیار شما قرار بگیرند.

منبع

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!