ویزای استارت آپ کانادا

برنامه استارت آپ کانادا کارآفرینان مهاجر را می توان تا کسب و کار خود را در کانادا راه اندازی و موقعیت های شغلی را در این کشور ایجاد کنند.
در صورتی که کسب و کار شما در کانادا تأیید می شود که اقامت دائم کانادا را می دهد. برای راه‌اندازی کسب و کار و داشتن شرایط واجد شرایط برنامه استارت، آیا شما می‌توانید حمایتی را بنویسید یا همان یک ساپورت را از تعیین‌شده بگیریم، شرایط مناسب داشته باشیم.

زمانی که کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل وراد یک کشور جدید می شوند با مشکلاتی روبه رو می شوند به خصوص زمانی که بخواهند کسب کنند و کار را راه اندازی کنند. برنامه ما در موسسه گنجی استارت آپ شما را کامل پشتیبانی می کند و با تیم کانادایی خود متشکل از اساتید دانشگاه های پیشنهادی کانادا، به دنبال درخواست برای دستیابی به کارت آرکانتان کمک می کند، امیدواریم که درامد دلاری از پروژه ای که شما می خواهید داشته باشید. .

کارآفرینانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند و به دریافت ویزای استارت آپ کانادا و اقامت دائم کانادا باید از یک سازمان نامه حمایت کنند. دریافت نامه و حمایت از یک سازمان تعیین شده یک بخش مهم در برنامه استارت آپ کانادا است.
ما به متقاضیان که می خواهیم کسب و کاری را در کانادا راه اندازی کنیم تا با کمک تیم موسسه گنجی در کانادا، بیزینس پلن واقعی را تهیه کنیم و به بهترین شکل از یکی از سازمان های تعیین شده نامه پشتیبانی پشتیبانی کنیم.

این سازمانها شامل 3 دسته اند:

شما در یکی از برنامه های این سازمان پذیرفته شده و نامه حمایت کنید. انکوباتورها سازمان های تخصصی برای حمایت از استارت آپ ویزا می توانند کمک کنند که ملاحضه ای در رشد و اجرای طرح می کنند. به عنوان مثال در تیم استارت آپ موسسه گنجی که روی طرح پزشکی فعال بود حتی بعد از ورود به کانادا، دفتر با تجهیزات، خدمات خرید، پیدا کردن محل تولید پروتوتایپ، توصیه نامه های رسمی فروش محصول دولتی به شرکت های کانادایی و … رایگان. ارائه داد.

برای دریافت نامه پشتیبانی و پذیرش در برنامه ویزای استارت شما باید از این سازمان نامه پشتیبانی کند تا این سازمان حداقل 200.00 دلار در کسب و کار شما سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری این سازمان بیشتر در طرح های در حال رشد می باشد و در قبال آن سهم قابل توجهی از سهام الشرکه شرکت ثبت شده را می کند.

برای دریافت حمایت از گروه های سرمایه گذاری آنجلس باید از گروه های سرمایه گذاری آنجلس نامه پشتیبانی کنید تا این گروه حداقل 75.000 دلار در کسب و کار شما سرمایه گذاری کند. برای طرح های نوپا با ایده های جذاب خوب است.

📷

1- صاحبان معیارهای دیگر مانند مدرک زبان و بودجه لازم را داشته باشند و بعد از آن برنامه به رسمیت ببندند برای این و حتی مواردی را در موسسه مهاجرتی گنجی داشته باشند که باید آن را داشته باشند و به آن بپردازند.
در مرحله فدرال برای ویزای استارت آپ کانادا، دانش زبان انگلیسی با 2 آزمون معتبر ILETS و CELPIP که هر دو جنرال باید باشد و یا دانش زبان فرانسه با 2 آزمون معتبر TCF و TEF قابل قبول است.

2- چقدر طول می کشد تا نامه حمایتی در استارت آپ ویزا کانادا دریافت کنم؟
نامه حمایت از بیزینس شم جزو مهم مدارک برای دریافت اقامت دایم کانادا است. اگر کسب و کار شما مشخص است و می توانید آن را پیدا کنید، می توانید در مدت یک تا سه ماه پشتیبانی را انتخاب کنید. اما اگر فکر می کنم خود را کار می کنم و می خواهم آن را تأیید کنم که طول بیشتری می کشد.
ما در موسسه مهاجرتی گنجی سعی بر تسریع پروسه دریافت نامه حمایتی از انکوباتور و انجل داریم.

3- آیا برای واجد شرایط بودن برنامه استارت آپ کانادا باید کسب و کاری باشد؟
خیر، هم کارآفرینان و هم صاحبان مشاغل که هنوز کسب و کار خود را ایجاد کرده اند و به دنبال موقعیت های شغلی جدید هستند. اما داشتن ایده کاری مناسب و تخصص در زمینه کارآفرینی باعث می شود که واجد شرایط برنامه استارت آپ و نامه پشتیبانی شود.
شما میبایست بررسی کنید موسسه مهاجرتی گنجی برای بررسی رزومه خود تماس بگیرید تا بین یکی از صدها پرونده موفق ما قرار گیرید.

4- مراحل درخواست برای ویزای استارت آپ به چه صورت است؟
شما باید همه اطلاعات لازم را به سازمان مشخص کنید کانادا ارسال کنید و برای مصاحبه با این سازمان آماده شوید. بعد از اینکه در سازمان تعیین شده این سازمان یک گواهی را به دولت کانادا ارسال می کند و نامه پشتیانی را برای شما ارسال می کند. شما برای پذیرش در برنامه استارت آپ کانادا و دریافت ویزای مهاجرت به کانادا باید شرایط دیگری مانند مهارت در زبان، تمکن مالی و بودجه لازم را هم داشته باشید.
جلسات شما با منتورها، گروه دولوپر و اعضای تیم همگی حضوری یا آنلاین زیر نظر تیم استارت آپ ما تشکیل خواهد شد.

5- آیا می توانم از چند سازمان تعیین شده حمایت بگیرم؟
تامین سرمایه از چند تعیین شده سرمایه گذاری مشترک نامیده می شود و حمایت از چند سازمان تعیین شده کاملا قابل قبول است. این سازمان فقط یک گواهی صادر می کند و به شما یک نامه پشتیبانی کننده می دهد.
این مطلب را برای بیزینس های با پتانسیل بسیار بالا انجام دهید.

6- اگر ویزای استارت آپ کانادا را بگیرم پاسپورت کانادا را هم دریافت می کنم؟
دریافت ویزای استارت آپ کانادا به این معنی نیست که اقامت دائم را دریافت کنید و شهروند کانادا می شوید. بلکه باید مراحل مدیکال چک پزشکی و سوپیشینه پلیس را بتوانید به کارت اقامت دائم کانادا برسید. طبق قانون کانادا شما با 3 سال حضور در طی 5 سال در خاک کانادا می توانید به پاسپورت کانادایی دست یابید.

7- اگر نامه پشتیانی از سازمان تعیین شده باشد، می توانید کسب و کار خود را ادامه دهید؟
سازمان تعیین شده مربی شما است که توصیه مناسبی برای امور کارآفرینی شما ارائه می دهد. سازمان تعیین شده هر شش ماه یکبار شما را بررسی می کند.
گزارش جلسه شما هر دو هفته یکبار برای دفتر کانادای موسسه گنجی نیز ارسال خواهد شد.

8- آیا مهاجر مسئول موفقیت کسب و کار در کانادا است؟
اگر کسب و کار شما شکست بخورد هیچ تاثیری بر اقامت دائم کانادا شما ندارد.

دولت اعلام کرد که از طریق برنامه استارت آپ به صاحبان کار کمک می کند تا کسب و کار خود را راه اندازی کند و شغلی را در بازار ایجاد کند و از سازمان تعیین شده حمایت یا لتر او ساپورت کند که باعث شود. پذیرش آنها در کانادا می شود.
روش استارت آپ ویزا نسبت به روش نیروی متخصص یا ویزای دانشجویی کانادا، روش پرهزینه تری است اما بیشتر ویزا دارد، مثلاً شما می توانید کارت اقامت می گیرید و اگر بخواهید خانه بخرید کمترین نرخ پیش پرداخت(ده درصد) را نسبت به سایر ویزاها دارد. که کمک مالی برای شما دارد. برای بررسی شرایط خود توسط موسسه گنجی با ما تماس بگیرید.

📷