منابع:سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار
منابع:سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار

۱۵ نمونه بازاریابی محتوا تاثیرگذار که امروزه می توانید از آنها استفاده کنید. آیا تا به حال احساس کرده اید که ایده های کمپین های بازاریابی محتوای خود را از طریق سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار تمام کرده اید؟ شما تنها نیستید

بازاریابی محتوا به معنای استفاده از محتوا برای جذب و حفظ بازدیدکنندگان و در نهایت تبدیل آنها به مشتری است و اکثر افرادی که از آن استفاده می کنند، می دانند که موثر است.

فقط یک مشکل وجود دارد: بازاریابی محتوا می تواند کار بسیار سختی باشد.

اگر روز به روز کمپین های بازاریابی محتوا را اجرا می کنید، ارائه مداوم ایده های جدید و حفظ شتاب کار دشواری است.

به همین دلیل ما این مقاله را نوشته ایم. از وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی گرفته تا بازاریابی ویدیویی و بصری، ما مجموعه ای عالی از نمونه های بازاریابی محتوا از طریق سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار را برای الهام بخشیدن به شما داریم.

این نمونه‌های بازاریابی از دنیای تجارت به شما کمک می‌کند راه‌های جدیدی برای خلاقیت پیدا کنید و بازاریابی محتوای الهام‌بخش خود را برای به دست آوردن سرنخ و فروش ایجاد کنید.

بازاریابی محتوا تولید و تنظیم عمدی محتوا با هدف جذب مشتریان بالقوه جدید و پرورش آنها به عنوان سرنخ است.

این شامل هر شکلی از پیام‌رسانی است که برای جذب، آموزش، اطلاع‌رسانی، متقاعد کردن و الهام بخشیدن به مشتریان احتمالی برای نزدیک‌تر کردن آنها به مشتری شدن استفاده می‌کنید.

هدف بازاریابی محتوا لزوماً فروش فوری نیست، بلکه تولید سرنخ همراه با شناخت قوی برند است.

این نوع بازاریابی ممکن است از طریق وبلاگ‌ها، خبرنامه‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، انجمن‌ها/تلفن‌های گفتگو، ویدئوها (کسب‌وکارها در حال ایجاد وبینارهای بیشتر و بیشتر)، کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و بسیاری از پلتفرم‌های دیگر ارائه شوند.

به طور خلاصه، بازاریابی محتوا در مورد ایجاد محتوای با کیفیت بالا برای جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به دنبال کنندگانی است که در مورد محصولات و خدمات شما صحبت می کنند.

بازاریابی محتوا همچنین دارای چندین مزیت است و می تواند به شما در افزایش آن کمک کند.

شما ترافیک را از موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، افرادی که پیوندها را در ایمیل یا سایت های اشتراک مقاله دنبال می کنند هدایت می کنید.

بازاریابی محتوا اغلب یک راه عالی نه تنها برای هدایت ترافیک، بلکه برای هدایت ترافیک مناسب (افرادی که احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به مشتری دارند) است.

اگر در حال نوشتن مقاله هستید، می‌توانید افراد را وادار کنید تا در صفحه ثبت نام خود شرکت کنند (این بهترین مکان برای انجام این کار است پس سعی نکنید آن را در جای دیگری از آنها خارج کنید)

در اینجا فهرستی از مطالب وجود دارد که به شما کمک می‌کند به نمونه‌های بازاریابی محتوایی که بیشتر می‌خواهید ببینید بروید.

 • نمونه های وبلاگ نویسی
 • نمونه های بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • نمونه های آزمایش شده و واقعی بازاریابی محتوایی
 • نمونه های بازاریابی محتوای بصری
 • نمونه های بازاریابی ویدئویی

وقتی اکثر مردم به انواع بازاریابی محتوا فکر می کنند، وبلاگ نویسی را نقطه شروع می دانند. وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا با اطلاعات مفید توجه بازدیدکنندگان را جلب کنید و محتوایی را برای تقویت حضور در رسانه های اجتماعی و تقویت تلاش های SEO شما نیز فراهم می کند.

در اینجا چند نمونه از شرکت هایی که آن را به درستی انجام می دهند آورده شده است:

از آنجایی که ما در حال نوشتن یک پست وبلاگ در مورد نمونه های بازاریابی محتوا هستیم، فکر کردیم وبلاگ OptinMonster مناسب ترین مکان برای شروع خواهد بود.

وب سایت OptinMonster یک منبع ارزشمند برای مشتریان فعلی (به دنبال استفاده از OptinMonster به روش های جدید)، و همچنین برای مشتریان احتمالی است.

منابع:سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار
منابع:سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار

از طریق این وبلاگ، OptinMonster  به یک منبع معتبر در مورد نکات، ابزارها و استراتژی های تولید سرنخ تبدیل شده است.

برای افرادی که می خواهند مشترکان ایمیل خود را افزایش دهند، تبدیل های خود را افزایش دهند و فروش بیشتری را افزایش دهند، وبلاگ OptinMonster یک برگه عالی برای نشانک گذاری است.

همچنین به این ترتیب OptinMonster توانست بیش از 1213437 وب سایت را که از خدمات آن استفاده می کنند جذب کند.

Buffer  یکی از نمونه های مورد علاقه ما در بازاریابی محتوایی است که به دلیل استراتژی بازاریابی محتوای سه بعدی است.

این شرکت از وبلاگ نویسی مهمان برای تقویت رشد اولیه خود استفاده می کرد، چند بار در روز می نوشت و محتوا را در سایت های با دید بالا منتشر می کرد. این استراتژی هک رشد به Buffer کمک کرد تا 100000 کاربر اول خود را جذب کند.

در وبلاگ خود بافر، این شرکت در ابتدا بر نوشتن برای افرادی تمرکز داشت که بر مشتریان خود تأثیر می گذاشتند و محتوایی با کیفیت بالا و قابل اشتراک گذاری بالا تولید می کردند.

Buffer اکنون دارای چهار وب سایت است، از جمله وبلاگ شفافیت و وبلاگ باز، جایی که آنها طی سال ها فراز و نشیب های تجاری را به اشتراک گذاشته اند و بهترین محتوای خود را از طریق ایمیل مارکتینگ معمولی به اشتراک می گذارند .

نتایج به خودی خود صحبت می کنند: Buffer یک نام تجاری بسیار شناخته شده و قابل اعتماد است که تقریباً 400000 کاربر دارد و حدود یک میلیون دنبال کننده در چندین سایت رسانه اجتماعی دارد.

وقتی به نمونه هایی از بازاریابی محتوا فکر می کنید که به درستی انجام شده است، Hubspot  همیشه در لیست است:

 • نوشتن پست های وبلاگ عمیق در مورد مسائلی که بازدیدکنندگان به آنها اهمیت می دهند
 • افزودن ارتقاء محتوا مانند کتاب های الکترونیکی به پست های وبلاگ خود
 • ایجاد یک مرکز اشتراک گذاری آموزشی و محتوا، Inbound.org (که هر ماه 321000 بازدیدکننده دارد) و فرصتی عالی برای ارتقای برنامه های صدور گواهینامه و مشارکت آن فراهم می کند.
 • ایجاد ویدیو برای فیس بوک و استفاده از لینکدین برای ارسال ترافیک به آن ویدیوها

Rip Curl خود را به عنوان “شرکت نهایی موج سواری” معرفی می کند. یکی از راه هایی که نشان می دهد فداکاری از طریق یک نشریه آنلاین به نام جستجو است.

rip curl یکی از بهترین نمونه های بازاریابی در دنیای تجارت است. جستجوی موج‌سواران برای بهترین موج‌ها و سبک زندگی نهایی موج‌سواری را به تصویر می‌کشد و عکاسی عالی و داستان‌هایی را که موج‌سواران برای موج‌سواران تعریف می‌کنند، نشان می‌دهد.

با بیش از ۱۰۰۰۰۰ مشترک یوتیوب و بیش از ۲ میلیون دنبال کننده فیس بوک، این نمونه عالی از تطبیق محتوا با مخاطبان هدف شما برای رشد کسب و کار و سودآوری آن است.

همانطور که در راهنمای خود در مورد رسانه های اجتماعی و SEO اشاره کردیم، اشتراک گذاری های اجتماعی می توانند به طور غیرمستقیم به رتبه بندی جستجو کمک کنند، که به نوبه خود به تولید سرنخ کمک می کند.

بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت‌ها بر محتوای رسانه‌های اجتماعی تمرکز کرده‌اند تا مخاطبان خود را شگفت زده کنند.

هنگامی که به دنبال نمونه های الهام بخش بازاریابی محتوای B2B هستید، جنرال الکتریک مکانی عالی برای شروع است.

ما در مورد ماشین لباسشویی و جاروبرقی صحبت نمی کنیم، بلکه در مورد تجارت دیگر این شرکت صحبت می کنیم: توربین های بادی، موتورهای جت، لوکوموتیو و غیره.

جنرال الکتریک مدتهاست که به دلیل استفاده از آنچه که برخی ممکن است به عنوان یک کسب و کار کسل کننده تلقی کنند و به آن جان بخشد، شهرت داشته است، و این کمپین بازاریابی محتوای اینستاگرام یک نمونه عالی است.

منابع:سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار
منابع:سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار

جنرال الکتریک این کمپین را با اینفلوئنسر مارکتینگ ترکیب کرد و شش اینفلوئنسر اینستاگرام و چندین سوپر طرفدار را برای انجام #GEInstaWalk جذب کرد.

این به معنای گشت و گذار در تأسیسات تولیدی آنها و گرفتن، آپلود و هشتگ کردن تصاویر بود و نتایج دیدنی بود:

 • ۸ میلیون بازدید از اکانت اینستاگرام جنرال الکتریک
 • ۳ میلیون بازدید در هر تور
 • ۳۰۰۰ فالوور جدید

و بدون تبلیغات پولی انجام شد.

RafflePress بهترین افزونه هدیه آنلاین برای وردپرس است. همچنین در تلاش است تا حضوری قوی در فیس بوک ایجاد کند، زیرا این پلتفرم راهی عالی برای افزایش بازدید از صفحه برای وبلاگش است و به عنوان یک امتیاز جانبی، آنها همچنین نظرات مشتریان را در بخش نظرات پست های خود دریافت می کنند.

در پایان، حتی چیزی به سادگی اشتراک‌گذاری مجدد پست‌های وبلاگ در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند یک استراتژی بازاریابی محتوای عالی با رشد کسب‌وکار شما باشد.

Intrepid Travel  همه چیز درباره گروه های کوچک، ماجراجویی های بزرگ و سفر مسئولانه است. آن را با یک مرکز محتوا به نام مجله پشتیبانی می کند.

در مجله، داستان هایی از مسافران واقعی خواهید دید که تجربیات خود را به اشتراک می گذارند، که به شرکت کمک می کند بیشتر با مخاطبان اصلی خود ارتباط برقرار کند.

اما جنبه دیگری از استراتژی بازاریابی محتوای Intrepid، ارسال تصاویر سفر آرزویی از مسافران در فیس بوک است که آن را با محتوای خاص خود آمیخته است.

این به شرکت بیش از ۶۰۰ هزار دنبال کننده فیس بوک و جوامع قوی در سایر سایت های رسانه های اجتماعی داده است.

نمونه بازاریابی محتوای بعدی ما از هر دو مکان انتشار و رسانه های اجتماعی برای جلب توجه مخاطب استفاده می کند.

Superdrug می خواست آگاهی را در مورد مسائل مربوط به تصویر بدن افزایش دهد. برای انجام این کار، این شرکت از 18 طراح گرافیک در سراسر جهان درخواست کرد تا عکس یک مدل را در فتوشاپ ویرایش کنند تا آن را با هنجارهای زیبایی کشور خود مطابقت دهند.

این شرکت نتایج را در Buzzfeed و Huffington Post منتشر کرد که نتیجه آن موارد زیر است:

 • پوشش خبری بین‌المللی و قرارگیری با نشریات مهم مانند نیویورک تایمز، تلگراف و بیزنس اینسایدر
 • تأییدیه‌های افراد مشهور از کمپین
 • ۳ میلیون بازدید از مطالعه اصلی
 • حدود ۱ میلیون اشتراک اجتماعی

به علاوه این شرکت در یک دوره پنج روزه بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ صفحه از سایت خود بازدید کرد.

در مرحله بعد، ما چند نمونه از بازاریابی محتوا در سایت تبلیغات تولیدی تاثیرگذار داریم که به تبلیغات رسانه های اجتماعی متکی نیستند.


منبع