ساخت فروشگاه اینترنتی
ساخت فروشگاه اینترنتی

مهم‌ترین نکته در بازیابی دیجیتال، ایجاد بستری مناسب برای فروش و کسب درآمد مناسب است. هر یک از کسب و کارها در جستجو و تا بهترین شرایط را برای خرید مشتریان بیاورند. اگر یک فروشگاه آنلاین در اینستاگرام دارید، آیا از چه طریقی از فروشگاه شما خرید می‌کنید؟ در اکثر کسب‌وکارها، دایرکت اینستاگرام تنها راه فروش محصولات است. اگر شما هم شامل این کسب و کارها می‌شوید، به شما پاسخگوی حجم بالای سفارشات است؟ اگر شما در سفر باشید، آیا امکان پاسخگویی و ثبت سفارش را دارید؟

این مقاله نحوه ساخت فروشگاه اینترنتی را به شما آموزش می دهد.

https://soodaro.com/

ساخت فروشگاه اینترنتی، خرید را برای راحت تر می کند. در واقع زمان در ثبت سفارش مشتری بی‌تاثیر است، برای مثال سفارش محصول در هرموقع از شبانه‌روز انجام خواهد شد. در نتیجه اگر به ذهن شما هم خطور کرده، ساخت فروشگاه اینترنتی باعث ارتقای کسب و کارتان می شود مراحل زیر را دنبال کنید.

1. در مرحله اول برای ساخت فروشگاه اینستاگرامی، باید دارای یک حساب تجاری باشد. اگر حساب شما، معمولی به حساب تجاری تبدیل شود. سپس حساب تجاری خود را به فیسبوک متصل کنید. در این مرحله برای ارتباط با فیسبوک، فیلترشکن بایستی شما روشن باشید.

2. تشکیل کاتالوگ، دومین قدم برای ساخت فروشگاه اینترنتی است. ابتدا به حساب فیسبوک خود وارد شوید و برای محصول نظر کاتالوگ بسازید.

3. تصویر محصول خود را اضافه کنید و مشخصات مربوط به آن را نیز وارد کنید.

4. درنهایت شما برای ساخت فروشگاه اینستاگرامی، نیاز به درخواست از اینستاگرام دارید. این فرآیند ممکن است چند ساعت تا چند روز زمان ببرد.

5. پس از تایید اینستاگرام، ساخت فروشگاه اینستاگرامی به پایان رسید. عکس محصول را بارگذاری کنید و از امکانات ویژه فروشگاه اینستاگرامی مانند تگ کردن استفاده کنید. گذشته کنید کپشن‌هایی با تکنیک داستان‌سرایی بنویسید.

پس از ساخت فروشگاه اینستاگرامی، می‌توانید سپس روی نقطه نظر بر محصول کلیک کنید، تگ را اضافه کنید. 3 تگ روی هرمحصول می‌توان اضافه کرد، حتی در استوری‌ها نیز این ویژگی قابل اجرا است.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره مقاله ساخت فروشگاه اینستاگرامی دارید، زیر پیشنهاد می شود. در این مقاله ساخت فروشگاه اینستاگرامی شرح داده شده است.

https://soodaro.com/blog/building-an-instagram-store-online
نمونه فروشگاه اینستاگرامی
نمونه فروشگاه اینستاگرامی

فیلتر بودن فیسبوک در مدت زمان طولانی، مشکلات زیادی ایجاد می‌کند. کافی است اینستاگرام آی‌پی ایران را شناسایی کند، فروشگاه شما دیگر در آینده نخواهد بود. همچنین ممکن است فیلترشکن خوب برای دستگاه‌تان نباشد و یا خیلی سخت پیدا کنید. در این زمان سودارو گزینه طلایی برای ساخت فروشگاه اینستاگرامی است. دیگر نیازی به استفاده از فیلترشکن نیست همچنین مدیریت سفارش‌ها بهتر صورت می‌گیرد. 50 سفارش اول شما پس از ساخت فروشگاه اینستاگرامی در سودارو رایگان است. پس از این تعداد می‌توانید با توجه به نیازتان از یک سرویس برای اشتراک‌گذاری خود استفاده کنید. نکته حائز این است که یکی از سرویس ها همیشه رایگان است. سودارو برای ساخت فروشگاه اینستاگرامی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و همچنین کارمزدی نیز شامل سفارشات شما نمی‌شود. با ساخت فروشگاه اینستاگرامی در سودارو می‌توانید برای تمام مراحل تنظیم نظارت داشته باشید. اطلاع‌رسانی پیامکی یک ویژگی برتر سودارو است.

اگر مایل به قسمت پلن‌ها در سودارو سر بزنید و از تعرفه سرویس‌ها مشخص کنید.

https://soodaro.com/pricing

حال که با برخی از ویژگی‌های سودارو آشنا شده‌اید، می‌توانید کمتر از 10 دقیقه فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنید.

1. بر روی دکمه ایجاد فروشگاه جدید کلیک کنید.

2. آی دی اینستاگرام و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید. دکمه ثبت اطلاعات را انتخاب کنید.

3. برای انتخاب فروشگاه، روی گزینه فعال سازی و لینک فروشگاه را در بیو پیج قرار دهید.

4. در این مرحله بایستی بررسی شناسه را انتخاب کنید.

5. در مرحله آخر، مشخصات حساب بانکی خود را ثبت کنید و اطلاعات محصول مورد نظر را وارد کنید.

6. ساخت فروشگاه اینستاگرامی شما به پایان رسید! تبریک!!

نمونه ساخت فروشگاه اینستاگرامی در سودارو
نمونه ساخت فروشگاه اینستاگرامی در سودارو

سودارو هر روز درحال بروزرسانی سیستم خود است. از دیگر امکاناتی که در آینده اضافه می‌شود می‌توانم به ابزارهای آماری برای بررسی بیشتر اشاره کنم. در حال حاضر نیز می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های سودارو، کدخفیف اختصاصی تعیین کنید.

همانطور که گفته شد، پس از ساخت فروشگاه اینستاگرامی در سودارو، سودارو به شما لینک مخصوص فروشگاهتان را می‌دهد. سپس شما آن را در بیو پیج خود اضافه می‌کنید تا کاربران برای ثبت سفارش وارد فروشگاه می‌شوند. توصیه ما این است، حتما پس از مطالعه این مقاله به سودارو سر بزنید حتی اگر فعلا قادر به ساخت فروشگاه اینستاگرامی نیستید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!