در این پست همه چیز را برای ایجاد بک لینک های با کیفیت امتحان کرده ایم. دایرکتوری های رایگان، لینک های نمایه، ارسال مقاله، ارسال هرزنامه نظرات و غیره. علیرغم تمام تلاش ها گزارش می شود که کسب و کارها نمی توانند از رقبای خود در SERP ها جهش کنند. بنابراین از دیگران درخواست می کنند تا رازهای خود را برای ساخت سایت تبلیغات بک لینک شگفت انگیز، خیره کننده و فوق العاده به اشتراک بگذارند

ساخت سایت تبلیغات بک لینک
ساخت سایت تبلیغات بک لینک

هیچ میانبر جادویی، هیچ هک داخلی طبقه بندی شده ای برای دریافت لینک های با کیفیت برای وب سایت شما وجود ندارد. ساختن بک لینک های شگفت انگیز کار می خواهد. مشکل اینجاست که آن اسرار وجود ندارند.

اما این آخرین چیزی است که افراد انجمن می خواهند بشنوند. آنها یک راه حل سریع می خواهند و ایجاد چیزی با ارزش بسیار سخت تر از زدن امضای انجمن در یک پست موضوع بحث است. به طوری که این پیام اغلب در گوش های ناشنوا قرار می گیرد.

با این حال، اگر مایل به شکست دادن هستید، من روند خود را برای ایجاد بک لینک های شگفت انگیز به اشتراک می گذارم. کار آسانی نیست، در واقع این کار نیازمند خلاقیت، سرسختی، فداکاری و سخت کوشی است. اما بر خلاف ارسال هرزنامه لینک های کم ارزش، اگر این مراحل را دنبال کنید، می توانید بک لینک های شگفت انگیزی بسازید.

  • پیوندها را پیدا کنید
  • جستجوی پیوند
  • قابلیت پیوند محتوا
  • لینک طعمه
  • ارتباط فراگیر

اولین گام برای بدست آوردن بک لینک های شگفت انگیز این است که سایت هایی را که قبلاً دارای بک لینک های فوق العاده هستند شناسایی کنید و پروفایل های پیوند آنها را بررسی کنید.

منطق این است که محتوای خوب لینک ها را جذب می کند، زیرا صاحبان سایت احساس می کنند مجبور هستند آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. بنابراین در این مرحله اول، شما به دنبال صفحاتی با « لینک‌های lotsa» هستید، زیرا قبلاً ثابت کرده‌اند که محتوای ارزشمندی برای پیوند دارند.

برای اینکه بفهمید کدام پست های وبلاگ بیشترین لینک های ورودی را جذب کرده اند، این روند را دنبال کنید.

توجه: برای کل این پست وبلاگ، از یک مثال فرضی از جیمز پت شاپ استفاده خواهیم کرد، یک فروشگاه آنلاین حیوانات خانگی که به دنبال جذب لینک، ترافیک و توجه برای سری اسباب بازی های سگ خود است.

  1. SEO for Firefox Toolbar  را نصب کنید (رایگان است!)
  2. یک جستجو در گوگل انجام دهید (برای این مثال، من یک پرس و جو برای «اسباب بازی های سگ» انجام می دهم)، دکمه «نمایش گزینه ها» را انتخاب کنید (زیر کادر جستجو، سمت چپ) و روی «وبلاگ ها» از دسته ها کلیک کنید.
  3. روی گزینه “۱۰۰” کلیک کنید (درست زیر کادر جستجو، سمت راست)، که به شما ۱۰۰ نتیجه جستجوی برتر را می دهد.
  4. هنگامی که این مشکل حل شد، روی لینک «CSV» کلیک کنید (درست زیر کادر جستجو، سمت راست) و فایل نتایج را صادر کنید. پیوندهای صفحه ظاهر میشوند. بنابراین می توانید بقیه را حذف کنید.
  5. نتایج CSV شما باید به این صورت باشد که فهرست را بر اساس پیوندهای صفحه از بزرگترین به کوچکترین لیست کنید.

ما اکنون مجموعه‌ای از تمام پست‌های وبلاگ درباره «اسباب‌بازی‌های سگ» داریم که بیشترین لینک‌ها را به خود جذب کرده‌اند. مرحله بعدی در فرآیند ساخت بک لینک های با کیفیت این است که ببینید کدام سایت ها به این پست ها لینک می دهند.

اکنون که می دانیم کدام قطعات محتوا آهنربای پیوند هستند، بیایید بفهمیم چه کسی پیوند را انجام می دهد. چرا “چه کسی” مهم است؟ به این دلیل که این صاحبان وب سایت قبلاً با نشان دادن تمایل خود برای پیوند دادن به نوع خاصی از محتوا، که در این مثال محتوایی در مورد «اسباب بازی های سگ» است، خود را به عنوان مشتریان احتمالی پیوند از قبل تعیین کرده اند. بنابراین احتمال دارد که آنها به محتوای اسباب بازی سگ ما پیوند دهند.

ساخت سایت تبلیغات بک لینک
ساخت سایت تبلیغات بک لینک

بنابراین برای اینکه بفهمید چه کسی داشبورد CSV را که در بالا ایجاد کرده‌ایم بالا کشید، هر یک از پست‌های پیوند دهنده برتر را انتخاب کنید و به نمایه‌های پیوند آنها دقت کنید.

این یک لیست SERP از تمام پیوندهایی که به این صفحه اشاره می کنند، منهای هر پیوند داخلی سایت از دامنه ریشه تولید می کند.

پس از اجرای این تجزیه و تحلیل برای مشتریان احتمالی پیوند، دو سایت وجود دارد که مدام در پروفایل پیوند این پست های اسباب بازی سگ برتر ظاهر می شوند:Doggies.com  و Funstufffordogs.wordpress.com . با توجه به تمایل آنها برای پیوند دادن به محتوای مرتبط با اسباب بازی های سگ، آن ها کاندیدای عالی برای کمپین تبلیغاتی هستند (در مرحله پنجم پوشش داده شده است).

اکنون، اگر هنوز مشخص نیست، هدف از این مرحله گردآوری فهرستی از چشم‌اندازهای واجد شرایط برای دسترسی است. این را می توان در یک صفحه گسترده ساده با چندین ستون داده انجام داد. برای فهرست‌های فراگیر خودم، دوست دارم داده‌هایی را در موارد زیر جمع‌آوری کنم:

به نام وب سایت و همچنین صفحه عمیقی که پیدا کردید و در حال پیوند دادن است توجه کنید.

در اینجا من از TBPR برای مرتب کردن بر اساس مقدار نسبی (مستقل) استفاده می کنم.

شخصی کردن نامه ارتباطی شما بسیار مهم است. ارسال ایمیل به چه کسی ممکن است مربوط باشد و تنبلی برای بازندگان است.

از ارسال ایمیل به [email protected] black holes یا فرم های تماس خودداری کنید، مگر اینکه دوست دارید ایمیل های شما نادیده گرفته یا حذف شوند. من اطلاعات دقیقی در مورد به دست آوردن ایمیل های شخصی سخت پیدا می کنم.

مدیریت شبکه های اجتماعی از قبیل توییتر و لینکدین

اطلاعات اضافی درباره وبلاگ نویس یا وب سایت برای کمک به شخصی سازی بیشتر نامه های ارتباطی.

همچنین، به یاد داشته باشید که بسیاری از وبلاگ ها دارای تعداد زیادی وبلاگ نویس هستند. بنابراین توصیه می‌کنم در اطراف جستجو کنید و ببینید کدام یک بیشتر به نوع محتوای شما پیوند می‌دهند و آن را در بخش یادداشت‌های خود نیز ذکر کنید.

برای ایجاد محتوای قابل پیوند، باید مشخص کنید که چرا بخش‌های خاصی از محتوا لینک‌ها را جذب می‌کنند. بیایید پست‌های وبلاگ را در مثال بالا بررسی کنیم و ببینیم آیا می‌توانیم تشخیص دهیم که چرا این پنج پست وبلاگ در مورد اسباب‌بازی‌های سگ بیش از ۱۱ هزار لینک را جذب کرده‌اند. آیا یک عنصر مشترک، یک رشته مشترک وجود دارد که آنها را تا این حد ارزشمند پیوند می دهد؟

اتفاقاً در این مورد، سرنخ‌ها کاملاً واضح هستند. بهترین مجریان لینک، همگی مقالاتی درباره اسباب‌بازی‌های سگ‌های عجیب و غریب، هولناک یا احمقانه هستند.

واقعاً تعجب آور نیست زیرا زندگی می تواند بسیار پیش پا افتاده باشد، بنابراین مردم هر چیزی را که غیرعادی است دوست دارند. به همین دلیل است که ایجاد پست ها یا ویدیوهای عجیب و غریب یا خنده دار اغلب یک راه مطمئن برای جذب لینک است.

بنابراین، اگر صاحب فروشگاه حیوان خانگی فرضی جیمز ما هستید و به دنبال ایده‌های محتوایی هستید که لینک‌ها را جذب کند، نوشتن پستی درباره اسباب‌بازی‌های عجیب سگ مانند یک استراتژی فوق‌العاده به نظر می‌رسد. که ما را به مرحله بعدی می‌رساند.

برای جذب لینک هایی مانند پست های ارزشمند لینک بالا، باید چیزی با ارزش مشابه ایجاد کنید. در حال حاضر، من نمی گویم که آن را کاملاً کپی کنید و همچنین نمی گویم که شما نیاز به اختراع مجدد چرخ دارید.

شما کاملاً می توانید کاری مشابه انجام دهید، اما آن را از آن خود کنید. اگر یک ویجت مفید است، یک ویجت ایجاد کنید. اگر این یک لیست غوغایی است، یک لیست whacky ایجاد کنید. نکته این است که محتوایی که ایجاد می کنید باید برای بازار هدف شما ارزشمند و جالب باشد.

ساخت سایت تبلیغات بک لینک
ساخت سایت تبلیغات بک لینک

برای مطالعه ادامه مقاله به آدرس زیر مراجعه فرمایید

https://ad.irpsc.com/2022/06/21/build-a-backlink-advertising-site/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!