قطعاً شما با بازاریاب‌های روبه‌رو شده‌اید که محصولات شرکت را در دست می‌گیرند و با چرخیدن در شهر و تعریف و تمجید از محصول، می‌خواهند آن را بفروشند. این تعریف‌های سطحی و گاهی مبالغه‌آمیز ممکن است برعکس عمل کند و افراد را بخرند جنس شما منصرف شوند. در چنین شرایطی افراد فکر می‌کنند که قرار است از آن کلاهبرداری شود و با قیمت بسیار بالا در اختیار آن‌ها قرار گیرد. در گزارش نویسی شما به‌صورت کاملاً ناخودآگاه، مخاطب را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

گزارش یک نوع خبر تبلیغاتی است که مخاطبان را با کالا و محصولی که شما می‌کنید، آشنا می‌کند، ارائه می‌کند. گزارش خبری نوعی از رپورتاژها هستند که قالب آن‌ها مانند خبرهای سئو شده است. گزارش های خبری معمولاً در سایت های پربازدید خبری یا سایت شخصی شما منتشر می شود. اطلاعاتی که در خرید گزارش آگهی خبری وجود دارد، شامل شیوه خدمات سایت، برتری که شما را نسبت به سایر بیزینس‌ها دارد، همچنین تعرفه‌های کسب و کار شما می‌شود. تبلیغات ارزان و مدرن در دنیای امروز جای تبلیغات سنتی و گرانقیمت را گرفته است. گروه کارفرمایان خود می‌دهند کسب‌وکار را در اینترنت می‌شناسند.

قطعاً معرفی کسب و کار شما به افراد بیشتر، شما را چندبرابر می کند. متن‌های گزارش شما باید به‌خوبی سئو شوند. بدین ترتیب تعداد بیشتری در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب می‌کنند. سایت‌های خبری به دلیل بازدید بسیار بالایی که دارند، بهترین گزینه برای درج گزارش تبلیغاتی می‌شوند. سایتی که برای خواندن خبرها به مراجعه می‌کنند با دیدن گزارش آگهی ناخودآگاه در مورد کسب و کار مربوط به کنجکاو می‌شوند. این موضوع کاملاً به نفع شماست.

هرگز نمی‌توانم بسیار مثبت گزارش بر رتبه سایت در گوگل را نادیده گرفت. گزارش چیزی شبیه نوشتن یک پست مهمان است. همان‌طور که می‌دانید نوشتن یک پست وبلاگی در قالب مهمان در عملکرد سئوی سایت شما تأثیرگذار است. رپورتاژهایی که در قالب آگهی نوشته می‌شوند در سایت‌های بسیار گوناگون و معتبر می‌گیرند. وب‌سایت‌های پربازدید، اعتبار بسیار زیادی در موتورهای جست‌وجو دارند. شما می توانید لینک وب سایت های مربوطه را در متن گزارش خود قرار دهید. این کار باعث می‌شود سیگنال‌های پرقدرتی برای موتور جستجو ارسال شود.

وب‌سایتی که آگهی را در قرار می‌دهد، تنها می‌تواند از ۳ تا ۵ لینک را در آگهی خود استفاده کند. لینک‌های جاگذاری شده از تگ دنبال می‌شوند. تگ فالوها برای رتبه‌بندی سایت، بسیار خوب و قوی به شمار می‌روند. سایتهایی که سفارش گزارش آگهی را منتشر می‌کنند، به طور معمول بازدیدکنندگان بسیار زیادی دارند. بدین ترتیب با دیدن این لینک‌ها، بازدیدکنندگان به سمت سایت شما جذب می‌شوند. اما نباید فراموش کرد که این موضوع به بحث کپی‌رایتینگ بسیار وابسته است. طراحی صفحه لندینگ شما باید مناسب باشد. این عوامل در جذب جذب کننده بسیار دارد.

از آن جایی که رپورتاژها برای درج کلمات کلیدی و لینک‌ها بسیار مناسب هستند، انتشار مقالات رپورتاژ و یا خرید گزارش آگهی در سایت‌هایی که اعتبار بالایی دارند، باعث می‌شود سایت بک‌لینک‌های با کیفیت دریافت کند. این لینک‌ها به منزله معتبری بر سایت شما هستند. همین عامل نیز باعث می‌شود رتبه شما در گوگل ارتقا یابد. از طرفی چنین مقالاتی آمار بازدیدکنندگان را بالا می‌برد و بالطبع ترافیک سایت شما را افزایش می‌دهد. بنابراین سفارش گزارش باکیفیت که تمام نکات در آن رعایت شود، می‌توان سایت شما را افزایش داد.

رشد بسیار سریع شبکه‌های اجتماعی، همچنین نوشتن و انتشار گزارش‌ها باعث می‌شود درج یک آگهی به‌سرعت در برابر تعداد بازدیدکننده‌ها، تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشند. این بازدیدکنندگان می‌توانند از هر قشر و گروهی باشند. شما با خرید گزارش آگهی می‌توان و برند خود را را رورویی محصولات تولیدی بسیار وسیعی از خبرنویس‌ها، عموم مردم و گزارشگران می‌سازد. بازدیدکنندگان بسیار زیادی در سایت‌های مربوط به کسب‌وکار پرسه می‌زنند، به همین دلیل درج آگهی شما می‌تواند تأثیر زیادی بر این افراد بگذارد و شما را افزایش دهد.

اگر می‌خواهید پورتاژی تهیه کنید که واقعاً تأثیرگذار باشد، باید سایت خوبی را برای درج آن انتخاب کنید. سایت درج گزارش در وله اول باید معتبر باشد. معتبر بالای سایت در موتور جستجو می‌شود مخاطبان با یک سرچ ساده در گوگل این سایت را در صفحه اول آن مشاهده کنید. بنابراین با بازدیدی که از سایت صورت می‌گیرد، آگهی شما می‌شود. بهتر است سایتی را برای سفارش گزارش آگهی انتخاب کنید که با حوزه کاری شما مرتبط باشد. مثلاً اگر در زمینه سیسمونی نوزاد فعالیت دارید، باید سایتی را انتخاب کنید که در حوزه کودک و فعالیت نوزاد می‌کند. شما باید خیلی خوب و دقیق از مخاطبان خود بشناسید.

باید اطلاعات کاملی از طبقه اجتماعی، سن و جنسیت مخاطب خود داشته باشید. با شناخت مخاطب می‌دانید که با خرید گزارش آگهی خود را در چه سایتهایی درج کنید تا بازخورد بهتری داشته باشید. از طرفی در مورد رقبای خود نیز باید اطلاعاتی داشته باشید. باید بدانید که شرکت های رقیب برای درج رپورتاژ خود چه سایتی را انتخاب کردند. با انجام این بررسی‌ها، می‌توان ایده‌های بهتری را نسبت به رقبا پیاده کنید.

ارزان بودن خرید گزارش آگهی و کیفیت آن

سفارش گزارش یکی از امکانات تبلیغاتی است که برای درج آن نیاز نیست باید انجام شود. یک رپورتاژ باکیفیت ویژگیهایی مانند متن جذاب، ساده و قابل‌درک، رعایت نکات مربوط به سئو، کلمات پرتکرار در گوگل و عدم وجود غلط‌های املایی را دارد.

در خصوص نوشتن رپورتاژها، تجربه کافی را می‌توان انجام داد که در زمینه فعالیت‌ها می‌توانند این کار را انجام دهند. کاری که کسب‌وکار خود را تازه شروع کرده و بودجه محدودی دارند، می‌توانند از این روش برای تبلیغات خود استفاده کنند. خرید رپورتاژ آگهی ارزان در عین حال که هزینه کمی دارد، می‌توان مخاطبین زیادی را به سمت کسب و کار شما سوق دهد.

نوشتن رپورتاژ چه مزایایی دارد؟

در این بخش از ویژگی‌ها و کارمندان مهمی که برای کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنند. شما علاوه بر اينترنت، مي‌توانيد سفارش گزارش آگهی خود را در رسانه های چاپی نیز ثبت کنید. قدرت جذب مخاطب در این نوع تبلیغات بسیار بالاست. برخی از کاربران رپورتاژ آگهی‌ها به شرح زیر است:

انجام تبلیغات برای هر کسب و کاری

📷

یکی از ویژگیهای بسیار خوبی که خرید گزارش آگهی دارد، این است که می‌توان برای هر مدل کسب‌وکاری نوشته شود. اگر افرادی هستید که در زمینه بازاریابی فعالیت دارند یا می‌خواهید محصولات خود را به‌صورت فیزیکی یا اینترنتی به فروش برسانید، گزارش می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب برای شما باشد.

دیده‌شدن کسب‌وکار شما

از آن جایی که شبکه‌های اجتماعی نقش بسیار پررنگی در جذب مخاطب دارند و کاربران زیادی در تلگرام، اینستاگرام و … فعالیت دارند، می‌توان از این رسانه‌ها نهایت استفاده را کرد. با نوشتن و خرید پورتاژ آگهی ارزان مناسب می‌توانید، سیل مخاطبان را به کسب و کار خود جذب کنید.

تقویت سئو سایت

کلمات کلیدی بسیاری در گزارشات ثبت می‌شوند، به همین دلیل سرچ مخاطین در گوگل می‌تواند آن‌ها را به مقاله شما هدایت کند. این کار سایت شما را به میزان زیادی بالا میبرد.

بالارفتن معتبر برند

کسب‌وکار شما به‌صورت مرتب در سایت‌های مختلف تبلیغات و اخبار مربوط به آن نیز در کوتاه‌ترین زمان به گوش مخاطبان می‌رسد، باعث رشد قابل‌توجهی فعالیت‌های شما می‌شود. از این طریق مخاطبان به طور کامل با موفقیت‌ها و دستاوردهایی که کسب‌وکار شما را داشته‌اید، آشنا می‌شوند.

مقرونبه‌صرفه

اگر گزارشی که می‌کنید ارزش خبری زیادی داشته باشد، برخی از رسانه‌ها را به‌صورت رایگان در سایت خود منتشر می‌کنند. هزینه هزینه در آگهی و سفارش گزارش همچنین خیلی زیاد نیست و هر کسب و کاری می‌تواند برای تبلیغات خود از این روش استفاده کند.

لازم نیست برای لینک سازی در گزارش خود هزینه را اضافه کنید. وسعت سایت‌هایی که چنین اطلاع‌هایی را منتشر می‌کنند، بسیار زیاد است از این رو شما با پایین‌ترین هزینه، می‌توانید تعداد زیادی را نصیب خود کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!