جذب فالوور رایگان با دیجی فالوور
جذب فالوور رایگان با دیجی فالوور

استفاده مداوم و مکرر از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام با افزایش چشمگیری رو به رو می شود. علاوه بر این همه کاربران صاحب کسب و کار در این پلتفرم، به دنبال بالا بردن تعداد فالوور در پیج خود هستند. در این مقاله قصد داریم به شما روش‌های جذب فالوور رایگان اینستاگرام را آموزش؛ پس تا انتها همراه ما باشید.

اولین قدم بعد از تعیین هدف از افزایش فالوور باید شناخت مخاطب هدف باشد. این که فالوورهایی را که قرار است برایشان محتوایی بسازید و شما را به هدف نزدیک کنند چه ویژگی‌هایی دارند. سوالاتی که باید از خود بپرسید این است که فالوور کنید باید پیر باشند یا جوان؟ دختر هستند یا پسر؟ چه علیقی دارند؟ و… .

به عنوان مثال اگر کسب و کار شما در ارتباط با فروش زیورآلات باشد، مخاطب شما خانم‌هایی هستند که از این محصولات استفاده می‌کنند. هدف شما خانم‌های جوان هستند و تولید می‌کنند که شما باید به گونه‌ای باشد که مورد هدف شما قرار گیرد و در نهایت باعث جذب فالوور رایگان اینستاگرام شود. این نکته را در نظر داشته باشید که تولید محتوا برای هر سن و جنسیتی متفاوت خواهد بود.

ایجاد برند در پیج اینستاگرام|جذب فالوور رایگان اینستاگرام

بهتر است که پیج خود را به مخاطبانی که تازه به پیج شما اضافه می شود، معرفی کنید، درباره نحوه شکل گیری برند خود با آن ها صحبت کنید. مثلا یک شخصیت برای برند خود ایجاد کنید و به واسطه آن داستان شکل گیری برندتان را برای مخاطبان خود تعریف کنید.

زمانی که می‌توانید با مخاطب خود ارتباط صمیمی را حفظ کنید، بازخوردهای خوبی را دریافت کنید و این امر می‌تواند در جهت تولید جذاب برای فالوورهای حاضر در پیج بسیار مهم واقع شود.

لازم به ذکر است موفقیت شما زمانی به قطع خواهد رسید که مخاطبان در بدو ورود به پیج شما از روی پست های شما برند شما را تشخیص دهند. در غیر این صورت قادر به انجام حرفه ای ارتباط با شما و شما نخواهند بود.

ساخت پروفایل جذاب برای پیج اینستاگرام

کاربران در نگاه اول، جذب پروفایل و بیو پیج شما می‌شوند. پروفایل شما نقش اساسی در جذب فالوور رایگان اینستاگرام دارند و می توانند بیشتر شما کمک کنند. در واقع که از یک پروفایل جذاب و یک بیو منحصر به فرد برای پیج خود استفاده می کنید، باعث می شود ذهن مخاطب نقش ببندید و همچنین تاثیر بی نظیری بر جذب فالوور داشته باشد.

در انتخاب نام کاربری یا نام کاربری نیز دقت لازم را به عمل آورید. حتی الامکان از نامی استفاده کنید که در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز با همان نام می‌شوئید. انتخاب نام یکسان باعث می‌شود تا فالوورهای شما در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، لینکدین، فیسبوک و… به راحتی شما را در اینستاگرام پیدا کنید و دنبال کنید.

استفاده از ابزارهای قدرتمند مانند دیجی فالوور نیز می‌تواند در هر زمینه پاسخگوی نیازهای شما باشد و در جذب فالوور رایگان اینستاگرام به شما کمک کند.

تولید مداوم و مستمر

یکی از ارکان اصلی کسب موفقیت در فضای اینستاگرام، تولید مستمر و مداوم است. اگر در کارتان می توانید در ابتدای کار، متوجه شوید که با فعال نبودن، روز به روز از تعدادشان می شود. تولید جذاب و مفید همیشه در جذب فالوور، واقع شده است.

برای این که بتوانید در مخاطب نقش ببندید، باید فعالیت ها را ادامه دهید و تلاش کنید تا ساعت درستی را برای اشتراک گذاری پست و انتخاب کنید تا در نهایت منجر به جذب فالوور شود.

نکته مهم در رابطه با جذب فالوور رایگان اینستاگرام، این است که اگر تعداد لایک‌ها و کامنت‌های پست‌های شما به میزان قابل توجهی بیشتر باشد، تشخیص اینستاگرام این است که پست‌های شما در میان کاربران بیشتر است. به همین دلیل پست‌های شما در اکسپلور قرار می‌گیرد. این امر باعث می‌شود کاربران بیشتر پست شما را ببینند و در نتیجه به تعداد مخاطبان شما اضافه شوند.

سعی کنید با مسابقه و یا قرار دادن پست‌های سرگرم کننده و جذاب، نظر مخاطبان خود را جلب کنید و از آن‌ها بخواهید برای شرکت در مسابقات، پیج شما را به دیگران معرفی کنند و حتما آن‌ها شما را دنبال کنند.

لازم به ذکر است داشتن یک تقویم مناسب می‌تواند نقش مهمی در تأثیرگذاری بر روی مخاطب و سازمان دهی محتوای تولید شده را داشته باشد.

نقش استوری ها در جذب فالوور رایگان اینستاگرام
نقش استوری ها در جذب فالوور رایگان اینستاگرام

نقش مهم استوری‌ها در جذب فالوور رایگان اینستاگرام

در ابتدا باید برای تولید محتوا در استوری ها یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید. قرار دادن استوری بیش از حد ممکن است از مخاطب خارج باشد اما سعی کنید حداقل یک استوری را داشته باشید. در استوری‌ها تا ممکن است از هشتگ استفاده کنید و لوکیشن را بر روی آن تگ کنید تا افراد بیشتری استوری شما را ببینید.

شرکت لایو مشترک

زمانی که لایو برگزار می‌شود، می‌کنید، کسانی که در پیج شما حضور دارند، قادر به شرکت در لایو شما هستند. اما زمانی که لایو برگزار می شود، علاوه بر افراد حاضر در پیج، کاربرانی که در پیج در مقابل حضور دارند نیز در لایو شما شرکت کرده و همین امر باعث جذب فالو رایگان اینستاگرام از این طریق خواهد شد.

استفاده از برنامه های آنفالویاب اینستاگرام

استفاده از برنامه آنفالویاب در اکثر مواقع برای کسب و کارهای آنلاین بسیار مفید واقع شده است. با استفاده از این برنامه می‌توانید متوجه شوید که بعداً چه نوع پست و مخاطب خود را از دست داده یا به اصطلاح شما را آنفالو کرده‌اند. این روش به شما کمک می‌کند تا استراتژی مناسبی را برای استفاده و تولید کاربر پسند داشته باشید. همچنین این روش گاهی اوقات رایگان به جذب فالوور اینستاگرام نیز خواهد شد.

دایرکت دادن به افراد فعال در حوزه شغلی مشابه

دایرکت دادن و ایجاد ایجاد با افرادی که در حوزه شغلی مشابه شما فعالیت دارند و یا در هشتگ‌های مرتبط فعال هستند، می‌توانند باعث افزایش فالوور برای شما شوند.

حتی الامکان از متن‌های آماده‌ای که پیش‌نویس نوشته شده‌اند استفاده کنید و از آن استفاده کنید و از آن استفاده کنید تا بتوانید حس خوبی را به مخاطب انتقال دهید. می‌توان با ارسال ویس و یا طرح سوالات چالشی درخواست خود را مطرح کرد.

سخن آخر

مطالب فوق به شما در جهت بهبود روند شغلی و افزایش فالوور اینستاگرام کمک قابل توجهی خواهد کرد. اگر همیشه سعی کنید بر این داشته باشید که علم خود را در زمینه جذب فالوور رایگان اینستاگرام افزایش دهید، به سرعت پیشرفت کنید و در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرید.

منبع مقاله

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!