برای زمانی که می خواهید پکیج خریداری کنید و در یک سیستم واحد استفاده کنید

خرید بدون شماره سریال، فروردین ویژه‌ای است که از ما برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید به شما ارائه می‌شود. در این آفر، در شرایط زیر به مشتریانی که قصد خرید محصولی از پکیج‌های رباتیک ما را داشته باشند، خواهند داشت:

  • آفر خرید بدون شماره سریال، هر زمانی قابل دریافت خواهد بود که می توانید از پکیج های خریداری شده در یک سیستم واحد استفاده کنید.
  • این آفر فقط در خریدهای دوم به بعد قابل دریافت است.
  • این آفر فقط در خرید محصولات رباتیک کاربرد دارد.

در آفر خرید بدون شماره سریال، قیمت خرید یک پکیج رباتیک تقریباً نیم بها خواهد شد

مثلاً اگر قیمت پکیج رباتیک دایرکت اینستاگرام 900 هزار تومان باشد با خرید بدون شماره سریال، حدود 450 هزار تومان برای تان صرفه جوئی شده و قیمت کل، 450 هزار تومان خواهد شد. زیرا هر پکیج در حقیقت شامل یک سری فایل رباتیک و یک شماره سریال است که اگر قصد خرید شماره سریال را نداشته باشید قیمت آن از قیمت کل پکیج کم است. در شماره سریال کمی پایین تر درباره توضیح داد…

پس به طور خلاصه

اگر قبلاً یکی از پکیج های رباتیک ما را بخرید و آن را روی سیستم خود نصب کرده باشید و یکی دیگر از پکیج های رباتیک ما را داشته باشید. روی همان سیستم نصب و اجرا کنید، با استفاده از این آفر ویژه (آفر خرید بدون شماره سریال)، می‌توانید پکیج دوم خود را با تقریباً نصف قیمت خریداری کنید. به این نوع خرید تقریباً نیم بها، خرید بدون شماره سریال می‌گوییم.

برای استفاده از این فروردین ویژه کافیست در مرحله خرید، پس از پر کردن فایلهای فرم خرید، تیک گزینه «خرید بدون شماره سریال» را بزنید. برای پرداخت نهایی به درگاه بانکی منتقل می‌شود که قیمت سریال از روی قیمت پکیج کم شده است!

ما در جهت کمک به مشتریان وفادار خود و کاهش هزینه های خرید آنها، از سال 1399 تغییراتی در قفل نرم افزاری خود ایجاد کرده و سریال (لایسنس) همه محصولات رباتیک خود را یکسان سازی کرده است. به نحوی که…

با فعالسازی 1 شماره سریال بر روی 1 سیستم، میتوان کلیه رباتهای ما را روی آن سیستم اجرا کرد.

به عنوان مثال

مثلاً اگر شماره سریال «پکیج دایرکت اینستاگرام» را روی سیستم خود نصب کرده باشید و بخواهید یک پکیج دیگر مانند «پکیج واتساپ» را بخرید و بر روی همان سیستم اجرا کنید، دیگر نیاز به شماره سریال مجزّا برای پکیج واتساپ دارید. نمی خواهم شماره سریالی که برای پکیج دایرکت نصب کردید خودکار پکیج واتساپ را نیز فعال خواهد کرد و فقط کافیست که ربات واتساپ را روی سیستم‌تان اجرا کنید تا بدون نیاز به نصب و فعالسازی اجرا شود.

برای زمانی که می‌توانید ربات‌های 1 سیستم را بر روی سیستم‌های دیگر راه‌اندازی کنید

«خرید فقط شماره سریال»، فروردین ویژه‌ای است که از ما برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید به شما ارائه می‌شود. این آفر، در شرایط زیر به مشتریانی که قصد خرید چند (برای چند سیستم) را داشته باشند را داشته باشند:

  • آفر “خرید فقط شماره سریال” خواهد شد که ربات‌های کاربر مجازی را از طریق یکی از سیستم‌های خود راهاندازی کرده و اکنون می‌توانید این ربات‌ها را برای سیستم (های) دیگری راه‌اندازی کنید.
  • این آفر فقط در خریدهای دوم به بعد قابل دریافت است.
  • این آفر فقط در خرید محصولات رباتیک کاربرد دارد.

در آفر “خرید فقط شماره سریال” قیمت خرید یک پکیج، کمتر از نصف خواهد شد.

به عنوان مثال

اگر قبلاً «پکیج دایرکت اینستاگرام» و «پکیج واتساپ» را خریداری کنید و بر روی یک سیستم نصب کرده باشید و اکنون می خواهید این ربات(ها) را روی یک سیستم جدید راه اندازی کنید، نیاز به خرید مجدد پکیج دایرکت و واتساپ (که هزینه زیادی دارد) دارید. دارد) نـ خواستید؛ در اینجا می‌توانید از آفر «خرید فقط شماره سریال اجراکننده» استفاده کنید و فقط یک لایسنس (شماره سریال برنامه) برای سیستم جدید خریداری کنید (که قیمت کمتر از نصف یک پکیج داشته باشد) و هر دو پکیج دایرکت و واتساپ را داشته باشید. در سیستم جدید راهاندازی کنید.

پس به طور خلاصه

اگر قبلاً یک یا چند پکیج ربات، از ما خرید کرده ایم و آنها را روی سیستم خود نصب کرده ایم و اکنون می خواهیم آن پکیج ها را داشته باشیم. روی سیستم های دیگری نصب و اجرا کنید، با استفاده از این آفر ویژه (آفر خرید فقط شماره سریال) می‌توانید به جای خ رید پکیج کامل ربات، فقط یک شماره سریال برای هر سیستم خریداری کنید که قیمتی کمتر از نصف یک پکیج دارد. به این نوع خریدِ تقریباً نیم بها، خرید فقط شماره سریال می‌گوییم.

برای تهیه سریال برنامه اجرا کننده، کافیست از منوی خرید (که در بالای سایت قرار دارد) باکس خرید شماره سریال برنامه اجراکننده را پیدا کنید و مراحل خرید آن را طی کنید.
البته از لینک زیر نیز می توانید مستقیما به صفحه خرید شماره سریال برنامه اجرا کننده دسترسی داشته باشید.

خرید شماره سریال برنامه ساز

برای اینکه با استفاده از شماره سریال تولید شده، ربات‌هایتان را روی سیستم‌های جدید راه‌اندازی کنید، می‌توانید از طریق سایت کاربر مجازی وارد شوید و از محصولات خریداری‌شده استفاده کنید، برنامه‌های را روی سیستم‌های جدید دانلود کنید یا اینکه می‌توانید فایل‌ها را بسازید. را از سیستم خود کپی کرده و به سیستم جدید انتقال دهید.

در مرحله بعد اجرا کننده نرم افزار کاربر مجازی (vUser Player) را با استفاده از شماره سریال خریداری شده روی سیستم جدید فعال کنید. همین! البته اگر مراحل فعال سازی برنامه اجرا کننده را به خاطر داشته باشید می توانید از فیلم آموزشی پکیج کمک بگیرید.

با فعال شدن شماره سریال در سیستم جدید، به راحتی می‌توانید از همه ربات‌های کاربر مجازی برای روی این سیستم استفاده کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!