افزایش فالوور واقعی اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی ادمین های اینستاگرام برای رشد و کارشان است. اگر برای راه‌اندازی یک صفحه اینستاگرام از ابتدا باید بیشتر کردید، باید بدانید که آیا افراد دیگری از گروه ده یا بیست نفری اطراف ما پست‌های ما را دوست دارند؟ چه راهکاری برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام وجود دارد؟

افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

برای اینکه کسب و کار خود را به خوبی انجام دهید، باید فالوورهای مفید را جذب کنید که از شما یا کسب و کارتان را دراز مدت استفاده کنید. در هر صورت، خرید فالوور ساده است. این را از شما بپرسم: داشتن یک میلیون دنبال کننده جعلی که پست های شما را دوست ندارند، روی آنها نظر نمی دهند و حتی محصولات شما را نمی خرند، چه فایده ای دارد؟

بنابراین، لطفاً با وجدان به قسمت‌های باقی مانده مقاله نگاهی بیندازید، زیرا می‌خواهید کشف کنید که چگونه در عرض یک ماه 300000 فالوور به دست آورید. این را از اکانت رسمی اینستاگرام نوین مشخص می کند. سعید رهبری در مورد نحوه به دست آوردن 300000 فالوور در ویدیوی تعبیه شده توصیه می کند.

بیایید اینستاگرام را یک بازی در نظر بگیریم. همه چیز در مورد پیروی از قوانین برنده شدن است. در اینجا طرح بازی را توضیح داد. شما می توانید با پیروی از این 3 اصل در یک مرحله در یک زمان، هزاران فالوور در مدت کوتاهی به دست آورید.

لحظه ای به عقب برگردید و از آنجا به این موضوع نگاه کنید

انگیزه مردم برای دنبال کردن شما چیست؟ چه چیزی باعث می شود برخی افراد را دنبال کنید؟ ممکن است این را در نظر بگیرید: “به این دلیل است که پست ها و داستان های موجود در آن حساب به خوبی برای ما جذاب هستند.” حال سوال این است که چگونه یک حساب کاربری (پست ها و استوری ها) ما را عاشق آن می کند؟ بخش بعدی دو نکته را که باید بدانید بیان می کند.

با تولیدی شروع کنید که بینندگان شما را جذب و مسحور کند. در نتیجه تجربه، در صورتی که این دو عامل را در نظر داشته باشید، اطلاعات مخاطب شما توسط شما ظاهر می شود:

  • نمایش مطالب کاربردی
  • ارائه مطالب سرگرم کننده

اولین ترفند برای کسب استاد، ادغام این دو عامل است. تجزیه و تحلیل ما از تولید محتوای اینستاگرام قبلاً ارائه شده است، توصیه می شود نگاهی به آن بیندازید: همه چیز در مورد ایجاد محتوا در اینستاگرام باشد.

ما فرض می کنیم که شما باکیفیت ایجاد کرده اید. به عبارت دیگر ابزاری که آموزنده و سرگرم کننده باشد. اگر می دانستید که همان محتوای می تواند فالوورها، لایک ها یا بازدیدهای شما را افزایش دهد، چه می کنید؟

نکته ای که نباید از آن غافل باشد این است که شرایط واجد و بهینه سازی امکاناتی را برای شما همراه خواهد داشت. پست های اینستاگرام به سه صورت مشاهده می شوند:

تکنیک اول؛ مورد توجه قرار گرفتن در صفحه کاوش اینستاگرام : کاوش آرمان شهر هر پست اینستاگرام است. زیرا با رسیدن به آن، این شانس را خواهد داشت که توسط هزاران نفر به طور همزمان مشاهده شود. برای مثال، یکی از پست های بعدی ما در اکانت اینستاگرام ما، نوین، نزدیک به 6000 فالوور جدید برای ما جمع آوری کرد.

تکنیک دوم؛ اشتراک گذاری پست ها: ثانیاً، اشتراک گذاری حساب شما در افزایش تعداد طرفداران شما تأثیر می گذارد. در این نقطه، اگر به قوانین مفید و سرگرم کننده پایبند ارائه می شود، پست شما توسط افراد بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد. (فقط به پست هایی که دائماً مستقیماً برای دوستان خود ارسال کرده اند، نگاهی بیندازید؛ این دو مشکل مشخص شده است.)

به راستی ارتباط (یا به عبارت بهتر) چیست؟ هنوز ممکن است معنی این مفهوم را به طور کامل درک نکنیم. ارتباط به عنوان تعریف متقابل می شود اگر با کاربران اینستاگرام درگیر نباشید، غیرممکن است که جلو بروید. (لطفا این بیانیه را دوباره بخوانید!)

  • مارکت نظری ایده های ارزشمند را در مورد محبوب ترین پست کامنت کنید تا افراد بیشتری کنجکاو شوند و حساب اجتماعی شما را بررسی کنند.
  • همکاران خود را بشناسید، با آنها چت کنید و ترکیب را به فالوورهای خود بشناسید.
  • برای افزایش تعداد طرفداران خود به صورت زنده به صورت گروهی ادامه دهید.
  • با تبلیغات فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهید

در واقع اگر بخواهیم کسب و کار خود را تبلیغ کنیم، موظف به پرداخت پول هستیم. علاوه بر این، هیچ کس نمی تواند در همان ابتدا بسیاری را برای تبلیغات خرج کند. برای صفحات اجتماعی جدید، توصیه می‌شود که برای مدتی از هر دو استفاده از تکنیک‌ها، به منظور استفاده از ابزارهای اجتماعی و خصوصیات با فالوورها باشد. فقط در صورت استفاده از هر یک از این روش باید هزینه زمانی متحمل شوید. در مجموع، مردم معمولاً از خود می‌پرسند چه زمانی برای شروع تبلیغات مناسب است.

اگر بپرسیم از چه طریقی می‌توانم فالوورهای بیشتری بخریم، کاملاً نادرست است. هیچ راهی جز فالوورهای واقعی وجود ندارد. در عوض، می‌توان با پرداخت درصدی از پول به مالک، در محبوب‌ترین حساب‌های اینستاگرام تبلیغ کرد. این اقدام به عنوان تبلیغات اینستاگرامی تعریف شده است و برای جمع آوری فالوورهای تقلبی نباید پرداخت کنید (زیرا برای حساب شما مضر است). به گفته های آنها برای شما در این زمینه اعتماد نکنید. یک فالوور واقعی خریدنی نیست! علاوه بر این، اگر به درستی در اینستاگرام تبلیغ کنید، A/B را به عنوان نمونه تست کنید، تبلیغات شما را نیز کاهش می دهد.

قرار دادن مثالی بزنم: هرکسی را به مبلغ 30 میلیون ریال برای تبلیغات پرداخت کند و در نهایت 30000 فالوور جدید جمع کند. به عبارت ساده تر، هر فالوور نزدیک به 1000 ریال برای او هزینه کرده بود که یک هزینه کم و بی عیب و کم است.

کاری که در این مقاله گفتیم، بهترین راه برای جذب افراد به حساب خود، تولید مفید و ابزار با کاربران است. با دنبال کردن این دو روال حتی ممکن است صدها هزار فالوور به دست آورید! اما آیا در مورد اینکه چگونه آنها را به صفحه خود علاقه مند کنید، آینده نگر هستید؟اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!