اگر در حوزه ی اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ فعالیت داشته باشید، یکی از اصلی ترین دغدغه هایی است که می توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. مسلما هر چه این روند سریع تر پیش برود، پیج زودتر به نتیجه می رسد. بدیهی است که شما هم به دنبال راهی برای رشد سریع فالوور برای پیج خود باشید. پس اگر این موضوع شما نیز هست، حتما در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

با نگاهی به پیج های موفق و آنالیز آنها به یک نکته اصلی پی می بریم. همه این پیج ها با مخاطب زیاد است. این مجموعه در دنیای اینستاگرام، مجموعه ای از تعداد فالوور، لایک، کامنت، دایرکت، ویو استوری و پست و… است. با اندکی تفکر، واضح است همه این افراد اینستاگرام در تعداد فالوور هم قابل دسترسی است.

شما می توانید همه این موارد را با استفاده از ها و ربات های مختلف به شکل رایگان با پولی سایت کنید، اما به طور کلی هرچه هرچه باشد، افراد واقعی در پیج بیشتر شوند، خود را به بقیه آمارها هم زیاد تبدیل کنند. اهمیت بیشتر پرداخته به موضوع افزایش فالوور هم دقیقا همین است.

گفتیم هرچه رفت و آمد افراد واقعی در پیج زیادتر شود، یا اصطلاحا اینگیجمنت پیج نیز بالا تر می رود. حال سوال اینجاست که چطور فالوور واقعی پیج را افزایش داد آن هم به شکل سریع؟

اگر از افراد واقعی پیش می آید، باید مکانیسم رفتار افراد واقعی نیز بررسی شود. این کار در حیطه رفتار مصرف کننده قرار می گیرد.

هر یک از ما به عنوان یک مصرف کننده در اینستاگرام معرفی می شود، پس از خودمان شروع می کنیم:

  • شما وقتی قصد خرید اینستاگرامی داشته باشید، تعداد فالوور آن پیج برای شما از اعتبار آن پیج خواهد بود.
  • بین دو پیج خرید اینستاگرامی، آن پیجی را انتخاب کنید که تعداد فالوور آن بیشتر باشد.
  • اگر مدتی پیج مد نظر را دنبال کنید، نوسانات تعداد فالوور آن شما را مشکوک می کند.
  • قبل از خرید، برای اطمینان از صحت گفته های پیج، فالوورها و لایک های آن را بررسی می کنند که فیک و تقلبی نباشند.
  • اگر تعداد فالوورهای یک پیج زیادتر باشد، احتمال بیشتری آن پیج خواهد کرد.

هرچه تعداد فالوور پیج بیشتر باشد، افراد واقعی بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

و اما راهکار سریع افزایش فالوور…

تنها راه آسان برای افزایش فالوور، خرید فالوور اینستاگرام است. چون هم راهکار هم پرطرفدار است و سریع تر شما را به هدف نهایی می رساند. اما این فالوورها باید به گونه ای باشند که متوجه فیک بودن آن ها باشند. پس یا می بایست از سایت هایی خرید کنید که فالوور واقعی را در اختیار شما قرار دهید و یا از فالوور فیکی تهیه کنید که مشخصات فالوور واقعی دارند.

خرید از این سایت علاوه بر جنبه بیزینسی آن، حاکی از آن است که رشد پیج برای صاحب آن مهم است وگرنه سایت ها ربات هایی هستند که به دلیل آن هستند و در ارزان ترین حالت ممکن این خدمات را ارائه می دهند. پیس این کار حتی برای مخاطب یا مشتری هم می تواند سندیت داشته باشد.

یک نکته مهم دیگر، نوسات تعداد فالوور است. تعداد کمی از سایت ها، کم بودن ریزش فالوور را تضمین می کنند، پس حواس خود را جمع آوری کنید که از سایتی بخرید که این ضمانت را به شما می دهد.

به این ترتیب شما در سریع ترین زمان ممکن به هدف خود که افزایش فالوور است می رسد.

برای مطالعه مقاله راه های افزایش محبوبیت در اینستاگرام کلیک کنید.

یکی از راه های آن را در بالا گفتیم و آن اثری است که به طور غیر مستقیم روی مصرف کننده مصرف دارد. این عبارت اند از: نداشتن عکس پروفایل و آی دی مشخص، نداشتن بیو اینستاگرام، خالی بودن پیج از پست و…

هر انسانی با همین چند مورد متوجه فیک بودن فالوور خواهد شد. علاوه بر این بر این فالوور فیک، ریزش بالا دارد و باعث ایجاد نوسان در پیج خواهد شد.

گذشته از همه این ها و اثری که بر ذهن مخاطب دارد، ربات های تیزبین اینستاگرام به محض شناسایی چنین پیجی که فالوور تقلبی دارد، آن را جریمه می کند. قیمت جریمه اینستاگرام ممکن است به بسته شدن پیج تمام شود.

همه اینها ما را وادار می کند که حتما از سایت های معتبر، فالوور خریداری شود. چون سایت های معتبر همه این موارد را پوشش می دهند و خدمات صد درصدی را ارائه می دهند.

سایت فالوکمپ در کنار شما است که با ارائه خدمات صد درصدی تضمینی، با پشتیبانی از خرید تیم پشتیبانی و هولوگرام الکترونیکی معتبر، شما را در ارتقای پیج کاری خود یاری می دهد. اعتبار فالوکمپ در رضایت مشتری آن است.

نتیجه گیری

در این مقاله در رابطه با یکی از اصلی ترین عوامل موثر بر مصرف مصرف کننده اینستاگرام، یعنی تعداد فالوور صحبت کردن، سریع ترین روش برای رسیدن به این هدف و در پایان با توضیح در مورد لزوم خرید از سایت های معتبر و ویژگی های آن، سایت فالوکمپ را برای خرید فالوور اینستاگرام، معرفی کردیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، خوشحال می شوم اگر در کامنت ها با ما در ارتباط باشید.

رشد سریع فالوور
رشد سریع فالوور
رشدسریعفالوور📷
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!