ربات «چک کردن استوری و اکسپلور اینستاگرام» ،یکی از ربات‌های پکیج «افزایش فالوور اینستاگرام» کاربر مجازی است و از نام آن مشخص می‌شود، ابزار رباتیکی است که می‌تواند به صورت خودکار استوری‌های افرادی را که در اینستاگرام فالو می‌کنند، کند و کند. همچنین از پست‌هایی که در صفحه اکسپلور پیج اینستاگرام شما وجود دارد بازدید می‌کند.

احتمالاً برایتان این سوال مطرح شده است که چک خودکار استوری و اکسپلور چه فایده‌ای دارد. در ادامه به این سوال پاسخ پاسخ داد. با ما همراه باشید…

قبل از اینکه به کاربرد ربات چک استوری و اکسپلور اینستاگرام بپردازیم بد بررسی کنیم که خود عمل کنیم «چک کردن استوری و اکسپلور» چه فایده‌ای دارد.

به طور کلی، چک کردن استوری و اکسپلور اینستاگرام دو مورد عمده است که در ادامه هر یک از این دو مورد را شرح می‌دهیم.

فرض کنید که یک صفحه تجاری و تبلیغاتی در اینستاگرام دارید و می‌خواهید با فعالیت‌های انبوهی مانند فالو/ آنفالو کردن افراد مختلف، لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست‌های مختلف و موارد مختلف از این دست، به افراد مختلف را در پیج اینستاگرام خود جلب و جلب کنید. از این طریق فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. اگر شما بخواهید تماماً به چنین فعالیت‌هایی در اینستاگرام بپردازید، ممکن است اینستاگرام تشخیص دهد که شما یک کاربر انسانی نیستید زیرا یک کاربر عادی اینگونه در اینستاگرام فعالیت نمی‌کند. او استوری فالویینگ‌هایش را چک می‌کند، پست‌های موجود در فید را می‌بینند، به اکسپلور سر می‌زند، برخی از پیج‌ها را فالو می‌کند، برخی پست‌ها را لایک می‌کند، برایشان کامنت می‌گذارند و اموری را از این دست می‌دهند.

به همین دلیل اگر می‌خواهید صرفاً به فعالیت‌های تبلیغاتی بپردازید احتمالاً اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی می‌کند و مانع از فعالیت‌های پیج شما می‌شود. یعنی ممکن است اینستاگرام تشخیص دهد که یک ربات در انجام چنین فعالیت‌هایی است و پیج شما را اکشن بلوک می‌کند و یا کلی مسدود می‌کند.

شما نیاز دارید که یک سری غیرتبلیغاتی که یک کاربر معمولی در اینستاگرام انجام دهد را می‌توانید در کنار فعالیت‌های تبلیغاتی انبوهتان داشته باشید تا در اینستاگرام نشان دهید که فعالیت‌های پیج شما فقط تبلیغاتی نیست و شما هم یک کاربر انسانی معمولی هستید. همان طور که اشاره می کنیم، یکی از فعالیت های طبیعی که هر کاربر عادی اینستاگرام به طور معمول انجام می شود و هیچ جنبه تبلیغاتی وجود ندارد، بازدید از کاربران و بازدید از اکسپلور است.

با این کار به اینستاگرام نشان می‌دهید که شما یک فرد واقعی هستید زیرا هیچ کس برای چک کردن پست‌های اکسپلور پیج خود از ربات استفاده نمی‌کند. این موضوع باعث می‌شود که اینستاگرام کمتری را برای فعالیت‌های تبلیغاتی شما نشان دهد.

از دیگر استفاده از استوری افراد مختلف در افزایش اینستاگرام نرخ پیج اینستاگرام شما و جذب فالوور است. اما چک کردن استوری دیگران چگونه تاثیری روی پیج شما می‌گذارد؟

وقتی کسی را می‌بینید در بین تماشاگران استوری آن فرد (Story Viewer) قرار می‌گیرید. اگر شما برای آن شخص، یک فرد غریبه باشید، با دیدن نام شما در بین بینندگان استوری، کنجکاوی صاحب استوری برانگیخته می‌شود و می‌خواهد بداند که شما چه کسی هستید که استوری او را می‌بینید. بنابراین اگر شما به پیج شما سر می‌زند و اگر شما جذابی را در پیج خود ارائه دهید، می‌توانید برای پست‌هایتان لایک و کامنت بگذارید، استوری‌هایتان را ببینید و یا شما را فالو کند. این به تأثیر و احتمال جذب فالوورهای بیشتر است.

که با اجازه چک استوری، اینستاگرام آشنا شدید به کارکرد ربات چک استوری بپردازیم.

با توجه به توضیحات ارائه شده به این نتیجه می‌رسیم که اگر بخواهیم با استفاده از ربات اینستاگرامی برای رشد پیج و جذب فالوور بیشتر به فعالیت‌های ترویجی با استفاده از ربات بپردازیم باید سعی کنیم تا عملکرد ربات را عادی و انسان‌گونه جلوه دهیم. یعنی باید در لابلای فعالیت‌های انبوه ترویجی و تبلیغاتی‌اش به عادی، طبیعی و غیرتبلیغاتی نیز بپردازد تا توسط اینستاگرام شناسایی شود. اینجاست که ربات چک استوری وارد عمل می شود.

در واقع کارکرد اصلی ربات چک استوری در ربات چرخه‌ساز است که معنی می‌یابد. یعنی فعالیت‌های ربات را به گونه‌ای تنظیم می‌کنید تا بین فالو کردن‌ها، لایک کردن‌ها و کامنت‌های خودکارش قرار دهید، از استوری‌های فید شما را نیز می‌توانید چک کنید و به اکسپلورتان نیز سری بزنید تا فعالیت‌هایش فعال یک کاربر عادی اینستاگرام به نظر برسد و طبیعی جلوه کند. کند.

حال احتمالاً این سوال برایتان ایجاد شده است که چگونه کار می‌کند! در ادامه عملکرد عملکرد را خدمت شما توضیح داد.

در این قسمت قصد استفاده از ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید زمانیکه ربات «چک کردن استوری و اکسپلور اینستاگرام» را اجرا می‌کنید به چه صورت عمل می‌کند.

آموزش روش نصب و استفاده از نرم افزار نیز به صورت یک فایل پی دی اف در داخل پکیج قرار گرفته است که می توانید به آن مراجعه کنید. برای استفاده از این ربات، کافیست در پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام که از سایت ما خرید کنید می‌توانید پوشه ربات را وارد کنید «چک کردن استوری و اکسپلور» شوید و ربات را اجرا کنید. به همین سادگی!

پس از اینکه برنامه‌ها را اجرا می‌کنید، سیستم مرورگر شما را باز می‌کند، اینستاگرام را سرچ کرده و وارد پیج شما می‌شود. بر روی استوری‌هایی که در صفحه اصلی پیج شما (صفحه اصلی) ظاهر می‌شوند، کلیک می‌کنند و بعد از چک کردن استوری، بر روی صفحه اکسپلور کلیک می‌کنند و در این صفحه چند اسکرول می‌کند. مجدداً بر روی استوری دیگری کلیک می‌کند و همین کار را تکرار می‌کند، این عملیات را برای حدوداً 5الی 7 دقیقه تکرار می‌کند و پس از این مدت زمان، مرورگر شما را می‌بندد.

ربات چک کردن استوری و اکسپلور اینستاگرام کاربر مجازی مثال که در مقاله ابتدایی هم به عنوان جزئی از پکیج «ربات افزایش فالوور اینستاگرام» می‌باشد و برای تهیه آن باید به افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی را بخرید. می‌توانید با سفارش این پکیج از سایر ربات‌های موجود در آن نیز بهره‌مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!