ربات لایک و کامنت هشتگ جزئی از پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی است و از نام آن هم مشخص است، نرم افزار رباتیکی است که می تواند هشتگ های مد نظر شما را جستجو کند و پست های مرتبط به آنگ را لایک کرده و یا کامنت کند. دلخواهان را در زیر پست‌هایی که با آن هشتگ منتشر شد، قرار داد.

در ادامه، کاربردهای ربات لایک و کامنت هشتگ را باهم بررسی می‌کنیم و نحوه عملکرد این ربات را برای اجرا در سیستم شما برای شما شرح می‌دهیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید…

هشتگ یکی از ابزارهای طبقه بندی موضوعی منتشر شده در شبکه های اجتماعی و پیامرسان ها است. افراد از هشتگ استفاده می‌کنند تا پست‌ها و استوری‌های خود را در دسته‌بندی‌های موضوعات مختلف قرار دهند و دسترسی به آن را برای علاقه‌مندان به آن موضوع راحت‌تر کنند. تعداد زیادی از کاربران برای دیدن پست‌های مربوط به یک موضوع خاص وارد جستجوی هشتگ‌ها می‌شوند و از طریق تمام پست‌های مربوط به موضوعات مورد علاقه خود را می‌بینند.

شما با لایک کردن و کامنتن زیر پست‌های مربوط به حوزه کاری خود با یک تیر دو نشان زده‌اید. به این معنی که در درجه اول می‌توانید خودتان را با پیج‌هایی که مشابه با حوزه‌های شغلی و کار شما دارند و در زمینه شما فعال هستند، افزایش می‌یابد و در درجه دوم، با یک و کامنت در زیر پست‌هایی که هشتگ مرتبط با حوزه هستند. کاری شما را می‌توانید، پیج خود را در معرض دید قرار دهید که به زمینه کاری شما علاقه‌مند است و یا به محصولاتی که ارائه می‌کنند نیاز دارند.

شما با کامنت‌گذاری در زیر پست‌هایی که هشتگ مدنظر شما را دارند، می‌توان توجه افراد را به زمینه کاری خود در پیج اینستاگرام جلب کرد، آنها را به بازدید و فالو کردن پیج خود دعوت کنید و اگر باکیفیت، محصولات و خدمات متنوع با قیمت را پیدا کنید. پیشنهاد می‌دهید بیشتر از این تصمیم‌گیری کنید که این تصمیم‌ها را بیشتر کنید و هرچه دنبال‌کنندگان پیج شما باشند، مشخصاً بیشتر تمایل دارند و در نهایت فروش بیشتر را می‌توانند تجربه کنند.

پیش از اقدام به لایک کردن و کامنت گذاشتن انبوه برای پست‌های مربوط به هشتگ‌های موردنظرتان در نظر داشته باشید که اینستاگرام برای کامنت‌گذاری و فالو کردن افراد یک سری از ساعت‌هایی در نظر گرفته شده است. برای آگاهی کامل از این محدودها می‌توانید به مقاله‌هایی که در این باره منتشر کرده‌اید مراجعه کنید.
آشنایی با لینک های اینستاگرام

برای این کار باید هشتگی را که مدنظر دارید را در جستجوی اینستاگرام سرچ کنید و سپس پست‌های مربوط به آن را لایک کنید، هر کدام از آنها را لایک کنید، هر کدام از آن‌ها را بپوشانید و یا صاحبان آن پست را فالو کنید. اما آیا انجام و نتیجه بخش این کار به راحتی امکان پذیر است؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم.

در هر زمینه ای که فعالیت هایی داشته باشید، هشتگ های بسیاری هستند که در آن زمینه در مورد استفاده کاربران در اینستاگرام قرار می گیرند. فرض کنید برای بازی های رایانه ای است، هزارانگ را می توان برای هشتم آن وجود داشت: نام بازی هایی که وجود دارد، #بازی های_جنگی #بازی های_ورزشی و هزاران مورد از این دست!!

اگر بخواهید برای پست‌های همه مهم مرتبط با زمینه کاریتان لایک و کامنت قرار دهید و در عین حال حواستان قرار دهید که از لینک‌های اینستاگرامی استفاده کنید، کارها را در پیش دارید زیرا همه این هشتگ‌ها و لایک‌ها و کامنت‌ها را برای همه پست‌های آنها به صورت دستی جستجو می‌کنید. و بدون کمک گرفتن از هیچ ابزاری، کار سخت و طاقت فرسایی است که شاید ساعت‌ها وقت شما را بگیرد و خسته‌تان کند. اینجاست که نیاز به ابزاری است که این پروسه را به صورت خودکار انجام دهد به شدت احساس می‌شود.

ربات لایک و کامنت هشتگ اینستاگرام که در ابتدای این مطلب را به شما معرفی کنید، می‌توانید این امور را به صورت خودکار انجام دهید. یعنی این ربات قادر است هشتگهای مورد نظر شما را در اینستاگرام سرچ کند، آنها را لایک کرده و کامنت نظر شما را در زیر آن درج کند. این ربات حتی می‌تواند در صورت شما، صاحبان آن پست‌ها را نیز فالو کند.

در این قسمت، ما قصد نداریم تا راه‌اندازی و کار با این ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید که این ربات را از اجرا در سیستم شما چگونه می‌کند.

اما این نکته را هم بگوییم روش راه‌اندازی این ربات در پکیجی است که از وب‌سایت ما خرید می‌کنید، در قالب یک فایل PDF کامل و مرحله به مرحله نشان داده شده است.

برای راه‌اندازی این ربات، پوشه مربوط به ربات لایک و کامنت هشتگ را باز می‌کند و سطح ابتدایی را در یک فایل آکسل که در پوشه ربات موجود است، اعمال می‌کنید. پس از تنظیم و اجرا، صفحه اینستاگرام وب را باز می کند؛ سپس هشتگ مورد نظر شما (که قبل از اجرای ربات تعیین کردید) را سرچ کرده و اولین پستی که با این هشتگ در صفحه سرچ اینستاگرام ظاهر می شود را می کند و آن را لایک می کند، کامنت نظر شما را در زیر آن درج کرده و صاحب آن می شود. پست را فالو می‌کند. سپس بر روی گزینه بعدی کلیک کنید و به پست بعدی می‌رود و همین کار را برای این پست انجام دهید. ربات، این روند را تا آخرین پستی که تعداد آن را مشخص می‌کند، ادامه می‌دهد.

نکته
شما می‌توانید تعداد پست‌هایی که باید لایک شوند، کامنت دلخواهتان باشند و اینکه مایل صاحب پست فالو هستید یا خیر.

شما می‌توانید برای آشنایی با طرز کار ربات لایک و کامنت هشتگ، ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

برنامه ای که در مقاله ابتدایی به آن اشاره می کند، ربات لایک و کامنت هشتگ اینستاگرام جزئی از پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی و برای تهیه آن باید پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی را خریداری کنید.

این پکیج شامل ربات‌های کاربردی دیگر نیز است که با استفاده از آنها می‌توان فعالیت‌های تجاری و تبلیغاتی هدفمندتری را در اینستاگرام داشته باشید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!