ربات «فرورد پیام به شماره‌ها در واتساپ»، یکی از ربات‌های «پکیج ارسال پیام انبوه در واتساپ» کاربر مجازی، ابزاری است که از نام آن پیداست، ابزار رباتیکی است که می‌تواند پیام‌های شما را داشته باشد (که می‌تواند دارای عکس و یا ویدئو نیز باشد) به صورت خودکار به چت دسته‌های خصوصی از افراد در واتساپ فروارد نشان می‌دهد. شما می‌توانید از این ربات برای ارسال یک پیام تکراری به انبوه شماره‌هایی که در لیست مخاطبین حضور دارند استفاده کنید.

در ادامه بررسی می‌کند که ربات فروارد پیام به شماره‌ها در واتساپ چه کاربردی دارد و چگونه کار می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید.

به طور کلی برای اینکه بتوانید در واتساپ به یک فرد غریبه پیام ارسال کنید، ابتدا شماره یا را به لیست مخاطبین در واتساپ اضافه کنید، سپس وارد صفحه چت شخصی خود شوید و پیام خود را برای او بفرستید.

اگر بخواهید به لیست انبوهی از افراد مختلف در واتساپ پیام بدهید، هیچ راهی جز این نیست که این روش را برای تک تک این افراد در نظر بگیرید. یعنی باید وارد صفحه چت هر یک از این افراد شوید و متن پیام را در آن کپی و پیست کنید. حال اگر پیام شما حاوی عکس یا ویدئو نیز باشد، برای تک مخاطبینتان باید آن عکس‌ها و ویدئوها را نیز آپلود کنید. بدیهی است که پیام انبوه را از طریق ارسال مستقیم پیام بسیار زمانبر و مشکل است؛ پس چاره چیست؟

بهترین و طبیعی ترین کار، ارسال انبوه پیام با استفاده از امکان فروارد پیام در واتساپ است. بدین ترتیب تنها کافیست پیام خود را یک بار برای یکی از مخاطبین هدف ارسال کنید و سپس آن را برای سایر مخاطبین مورد نظرتان فروارد ارسال کنید، با این کار هم سرعت ارسال افزایش می‌یابد و هم از پیام‌های ارسالی نسبت به پیام تبلیغاتی شما کاسته می‌شود.

عادی برای ارسال یک پیام به کاربر مخاطبین، آن پیام را در صفحه چت شخصی هر مخاطب کپی و پیست نمیکند. بلکه آن پیام را یک بار به یکی از مخاطبین ارسال می کند و سپس آن پیام را به مخاطبین فروارد می کند. فروارد کردن در چنین شرایطی، عملی انسانی‌تر و طبیعی است و به همین دلیل دلیل واتساپ را نسبت به پیام ارسالی بر نمی‌انگیزد.

اما تبلیغات در واتساپ با روش فروارد کردن پیام نیز به آسانی و به صورت دستی امکان پذیر نیست، زیرا همانگونه که می‌دانید به شما اجازه می‌دهد که با یک خط واتساپتان، روزانه فقط به افراد غریبه پیام دهید. اما برای اینکه تبلیغات به بازدهی افزایش پیدا کند و درآمد را به دنبال داشته باشد باید در بیشتر موارد انجام شود. پس با وجود محدودیتی که برای فروارد پیام در واتساپ داریم چگونه میتوانیم به صورت انبوه کسب و کارتان را تبلیغ کنیم؟

شما می‌توانید برای ارسال پیام در واتساپ از چند خط (اکانت) استفاده کنید. بدین ترتیب تعداد مشخص پیام را با استفاده از خط اول به مخاطبین هدف فروارد می‌کنید، بعد از اینکه فروارد پیام با یک خط به پایان رسید، به خط بعدی بروید و همین کار را با خط بعدی تکرار کنید. این موضوع است که مدیریت خط و فروارد پیام به مخاطبین، کاری بسیار تنها و خسته کننده است. برای تبلیغات در واتساپ از طریق فروارد پیام به افراد ناشناس به نرمافزاری نیاز دارید که کل این پروژه را به صورت خودکار انجام دهید. یعنی در درجه اول شماره‌ها به صورت خودکار در لیست مخاطبین واتساپ شما ذخیره می‌شوند و از طرف دیگر با هر خط تعداد مشخصی از پیام‌های شما را برای مخاطبین فروارد می‌کنند. همچنین این نرم‌افزار باید با استفاده از خط واتساپ کار کند تا در صورت نزدیک شدن به سقف ارسال‌های روزانه یک خط، آن را ببند و کار فروارد پیام را به صورت خودکار با خط دوم (خط بعدی) که شما به نرم‌افزار معرفی کرده‌اید ادامه می‌دهد.

ربات فروارد پیام به شماره ها در واتساپ با یک ترفند جالب این کار را برای شما انجام می دهد. به این صورت که شما یک گروه خالی تشکیل می‌دهید و پیام‌های خود (به همراه عکس و یا ویدئو) را در آن گروه ارسال می‌کنید و با استفاده از ربات‌های فروارد پیام به شماره‌ها در واتساپ که در ابتدا به شما معرفی می‌کنید، به راحتی پیام‌های تبلیغاتی می‌دهید. خود را برای افراد مختلف فروارد می‌کنید. در ادامه شما را با طرز کار این ربات آشنا می‌سازیم.

در این قسمت قصد نداریم از ربات استفاده کنیم را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید که ربات «فروارد پیام به شماره‌ها در واتساپ» را اجرا می‌کنید به چه صورت عمل می‌کند.

روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش نصب و استفاده از نرم‌افزار نیز در قالب یک فایل ویدئویی در داخل پکیج قرار گرفته است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. برای استفاده از این ربات، کافیست در پکیج ربات، انبوه واتساپ را ارسال کنید که از سایت ما خرید می‌کنید، پوشه ربات را وارد کنید «فروارد پیام به شماره در واتساپ» شوید؛ کنترل را در فایل‌های اکسل ربات وارد و ربات را اجرا می‌کنید. به همین سادگی!

ربات به صورت خودکار مرورگری که در تنظیمات ربات مشخص کرده‌اید (کروم یا فایرفاکس) را باز می‌کند و وارد اکانت واتساپ شما می‌شود. پس از وارد شدن به اکانت واتساپ، ربات ابتدا در لیست مخاطبین شما، گروهی که پیام خود را در آن قرار داده را سرچ کرده است (اطلاعات این گروه را از پیش در فایل اکسل وارد کرده‌اید) و پیام مورد نظر شما را انتخاب کنید. سپس ربات تک تک شماره‌هایی که در لیست اکسل وارد کرده‌اید را به مخاطبینتان اضافه کنید و به صورت خودکار پیام شما را برای آنها فروارد می‌کند. پس از اجرای فرآورد پیام شما به پایان گزارشی از موفقیت یا عدم موفقیت ارسال‌ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ارسال پیام به شماره‌ها در واتساپ ربات کاربر مجازی که در مقاله ابتدایی هم می‌توان از پیام‌های ارسال پیام در واتساپ می‌باشد و برای تهیه آن باید پیام‌ها را در واتساپ کاربر مجازی ارسال کرد. می‌توانید با سفارش این پکیج از سایر ربات‌های موجود در آن نیز بهره‌مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!