ربات فالو کردن فالوورهای پیج هدف در اینستاگرام جزئی از پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی است و از نام آن هم مشخص است، نرم افزار رباتیکی است که می تواند فالوورهای پیج نظر شما را فالو کند.

در ادامه، به این سوال پاسخ می‌دهیم که فالوورهای پیج هدف چه کاربردی است و بررسی می‌کنیم که این ربات، پس از اجرا در سیستم شما چگونه عمل می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید…

افراد معمولی پیج‌هایی را در اینستاگرام دنبال می‌کنند (فالو می‌کنند) که به موضوع و آن علاقه‌مند هستند. بنابراین، برای افزایش شانس فالوورهای خود، تنها نیاز دارید که فالوورهای پیج‌هایی را که به حوزه کاری مرتبط هستند، جلب کنید.

شما با فالو فالوورهای پیج‌های مرتبط با زمینه کاری خود، پیج خود را در معرض دید قرار می‌دهند که به زمینه کاری شما علاقه مند هستند و یا به محصولات و خدماتی که می‌خواهند نیاز داشته باشند. در نتیجه اگر باکیفیت باشد، محصولات و خدمات متفاوت با قیمت مناسب ارائه می‌دهند که درصدی از این افراد تصمیم می‌گیرند شما را بسیار مورد استفاده قرار دهید و هرچه بیشتر دنبال کنید، مشتریان را بیشتر جذب کنید. را تجربه می‌کنید.

برای اینکه بخواهید فالوورهای پیج هدف خود را به صورت دستی و بدون کمک گرفتن از هیچ ابزار خودکارسازی انجام دهید. باید وارد پیج هدف شوید، صفحه فالوورهای آن پیج را باز کنید و سپس از اولین نفر حاضر در این لیست شروع کنید و آن را فالو کنید و این کار را تا انتهای لیست ادامه دهید.

باید در نظر داشته باشید که اینستاگرام در زمینه فالو، محدودیت‌هایی در نظر گرفته شده است. پیج‌های تازه ارزان (مثلاً با عمری کمتر از 6 ماه) نمی‌توانند در ساعت بیش از 20 آیدی را فالو کنند و برای پیج‌های با قدمت بیشتر این ارتباط به 60 آیدی در ساعت می‌رسد. اگر به این محدودیت‌ها توجهی نداشته باشید و برای فالو کردن افراد در هر ساعت، از این محدودیت‌ها فراتر بروید، مشکلاتی مانند اکشن بلوک شدن یا مسدود شدن پیج برایتان به وجود خواهد آمد.

همان طور که شما هم حدس میزنید، فالو کردن فالوورهای پیج هدف به صورت دستی و با رعایت قوانین ساعتی اینستاگرام سخت و طاقت فرسا خواهد بود و در حقیقت برای این ابزاری نیاز دارید که کار این پروسه را به صورت خودکار انجام دهد. «ربات فالو کردن فالوورهای پیج هدف کاربر مجازی» که در ابتدای این مطلب به شما معرفی می‌کنید فالوورهای پیج هدف را به شما معرفی می‌کنیم. به صورت خودکار و با رعایت محدودیت‌های ساعتی اینستاگرام فالو کند و در نهایت، در قالب یک فایل اکسل، گزارشی از آیدی‌های فالو شده در اختیارتان قرار دهد.

در این قسمت، ما قصد داریم تا طریقه راه‌اندازی و کار با این ربات را به شما آموزش دهید که می‌خواهم به شما نشان دهید که این ربات را از طریق سیستم شما چگونه عمل می‌کنید.

اما این نکته را هم بگوییم روش راه‌اندازی این ربات در پکیجی است که از وب‌سایت ما خرید می‌کنید، در قالب یک فایل PDF کامل و مرحله به مرحله نشان داده شده است.

برای راه‌اندازی این ربات، پوشه مربوط به ربات فالو کردن فالوور پیج هدف را باز می‌کند و در یک فایل اکسل، آیدی پیج مورد نظر و تعداد کل افرادی که باید فالو شوند را مشخص می‌کنند. پس از تنظیم و اجرا، صفحه اینستاگرام وب را باز می کند؛ سپس آیدی پیج مشخص شده را سرچ کرده و وارد آن می شود. در این صفحه، ربات خودکار، بر روی فالوورهای پیج می‌کند و سپس از اولین نفر در لیست فالوورها شروع می‌کند، او را فالو می‌کند و سپس به سراغ نفر دوم می‌رود و این کار را تا رسیدن به همان چیزی که خودتان از قبل می‌بینید. اجرای ربات در ربات تعیین‌اید (البته با تعیین محدودیت‌های ساعتی اینستاگرام!) تکرار می‌کند.

در نهایت نیز در فایل‌های فهرست فهرست فالو شده‌ها که در پوشه لیست کارها و گزارش‌ها وجود دارد، به شما گزارش‌هایی از افرادی که فالو کرده‌اند به شما ارائه می‌دهند.

شما می‌توانید طرز کار ربات فالو کردن فالوورهای پیج هدف را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

برنامه‌هایی که در ابتدای مقاله به آن اشاره می‌کنند، ربات فالو کردن فالوورهای پیج هدف جزئی از پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی است و برای تهیه آن باید پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی را خریداری کنید.

این پکیج شامل ربات‌های کاربردی دیگر نیز است که با استفاده از آنها می‌توان فعالیت‌های تجاری و تبلیغاتی هدفمندتری را در اینستاگرام داشته باشید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!