ربات «ذخیره مخاطبین تلگرام در اکسل»، یکی از ربات‌های پکی «ارسال پیام انبوه در تلگرام» کاربر مجازی است و از نام آن پیداست، نرم‌افزار رباتیکی است که می‌تواند اطلاعات افرادی را داشته باشد که در لیست مخاطبین شما در تلگرام حضور دارند. یک فایل اکسل ذخیره شده و در اختیارتان قرار دهد.

در ادامه می‌خواهیم بررسی کنیم که ربات ذخیره مخاطبین تلگرام در اکسل چه کاربردی دارد و همچنین شرح می‌دهیم که این ربات از اجرا در سیستم شما چگونه عمل می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید…

اگر یک اکانت کاری یا پشتیبانی مشتریان در تلگرام داشته باشید، حتماً با مخاطبینی که در تلگرام با آنها در ارتباط هستید، آشنایی دارید. زیرا افرادی که در لیست مخاطبین تلگرام شما حضور دارند یا از مشتریان شما هستند و یا جزو آشنایان و علاقمندان به حوزه کسب و کار و کار شما می‌باشند.

اما داشتن اطلاعات مخاطبین تلگرامتان چه کمکی به شما می کند؟

وجود لیستی از شماره‌ها و مخاطبین مخاطبین تلگرامتان، بانک شماره‌های یا افرادی که علاقه‌مند به فعالیت‌ها و آیدی تلگرام هستند. شما می‌توانید از این شماره‌ها و آیدی‌ها برای انواع تبلیغات از ارسال پیامک تبلیغاتی، تبلیغات تلفنی و ارسال پیام در تلگرام استفاده کنید.

از طرفی، شما با این لیست، در واقع یک بکاپ از لیست شماره‌ها و مشتریان دیگر را باز کرده‌اید که در صورت بسته شدن و از دست رفتن اکانت تلگرام‌تان، می‌توانید به اطلاعات دسترسی خود دسترسی داشته باشید و آنها را به خط جدید خودگردانید. به عنوان مثال فرض کنید که تلگرام خط اصلی شما را بلاک کرده اید و می خواهید یک اکانت جدید در تلگرام بکنید و با این پیام تبلیغاتی خود را ارسال کنید. در این صورت، می‌توان این افراد را به لیست مخاطبین خط جدیدتان اضافه کرد.

برای اینکه اطلاعات مخاطبینتان را استخراج و ذخیره کنید. ابتدا در اکانت تلگرامتان لاگین کرده، وارد لیست مخاطبین (Contact List) تلگرام خود شوید، بر روی پروفایل هر فرد کلیک کنید و شماره تلفن و آیدی هر کدام را کپی و ذخیره کنید.

واضح است که این کار با توجه به تعداد مخاطبین، کاری و زمانبر خواهد بود. بنابرین نیاز به ابزاری دارید که این کار را به جای شما به صورت خودکار و در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد.

ربات ذخیره مخاطبین تلگرام در فایل اکسل دقیقاً برای همین موضوع طراحی شده است، یعنی می‌توان به صورت خودکار وارد لیست مخاطب شما و شماره، آیدی و نام مخاطبین شما را کپی و در یک فایل اکسل ثبت کند. ربات این اطلاعات مخاطبین را به صورت یکجا در این فایل اکسل در اختیارتان قرار می دهد.
در ادامه شما را با طرز کار این ربات آشنا می‌سازیم.

در این قسمت قصد استفاده از ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید که ربات «ذخیره مخاطبین تلگرام در اکسل» را اجرا می‌کنید به چه صورت عمل می‌کند.

روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش نصب و استفاده از نرم افزار نیز به صورت یک فایل پی دیاف در داخل پکیج قرار گرفته است که می توانید به آن مراجعه کنید. برای استفاده از این ربات، کافیست در پکیج ربات ارسال انبوه تلگرام که از سایت ما خرید می‌کنید، پوشه ربات را وارد کنید «ذخیره مخاطبین تلگرام در اکسل» شوید و ربات را اجرا کنید. به همین سادگی!

ربات به صورت خودکار نرم افزار تلگرام را بالا می‌آورد و تنها کافیست تعیین کنید که از چندمین مخاطب شروع به ذخیره اطلاعات کند. از این به بعد دیگر نیازی نیست که انجام دهید. ربات لیست مخاطبین یا همان لیست تماس شما را باز می‌کند و به ترتیب از بالای لیست و از مخاطب اول موجود در لیست شروع به کار می‌کند. بر روی پروفایل او کلیک کنید، اطلاعات او (نام، شماره یا آیدی) را کپی کرده و در فایل فایل ذخیره می‌کند. سپس ربات به مخاطب دوم این لیست می‌رود و همه این مراحل را برای او نیز تکرار می‌کند. ربات به صورت خودکار این پروژه را تا انتهای لیست مخاطبین برای همه افراد موجود در این لیست تکرار می‌کند. در نهایت نیز این اطلاعات را در قالب یک فایل فایل با عنوان «اطلاعات مخاطبین» در اختیار شما قرار می دهد.

ربات ذخیره مخاطبین تلگرام در اکسل ابتدایی که در ابتدای مقاله هم اشاره می کنیم از پکیج ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام می‌باشد و برای تهیه آن باید پیامک ارسال کنید در تلگرام کاربر مجازی را بخرید. می‌توانید با سفارش این پکیج از سایر ربات‌های موجود در آن نیز بهره‌مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!